Jump to content
Dogomania

Litterka

Members
  • Posts

    2164
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Litterka

  1. Cudeńko prawdziwe! Śliczny jest... Powinien szybko się wydostać ze schronu, tylko musicie go pokazać! :loveu:
  2. Biedactwo... :( Szukamy dobrego domku dla cudnego boksia! :loveu:
  3. Mój Boże... Jak to możliwe? :placz: Wstydzę się, że jestem człowiekiem :oops:
  4. Już nic...
  5. Ty, Brązowa to możesz mieć pomysł... Szkoda tylko, że to takie trochę niehumanitarne jest. Ale w końcu cel uświęca środki. Skoro takiego biednego znajdkę można sprzedać i jeszcze dać komuś z tego radość, to w sumie fajnie. Tylko co, jeśli nie wyrośnie z niego labek? Wolę nie myśleć... :-( P. S. Jeśli wyrośnie, może być jeszcze gorzej... :placz:
  6. I tak oto Trol Księciuniem został! :multi:
  7. Istne cudo! Aż dziw, że jeszcze nikt się nie odezwał... "Rasowiec" jakich mało :loveu: A filmik mi działa :cool3: Na Firefoksie pod XP, jeśli to ma komuś pomóc;)
  8. Brązowa, czy ja Ci już aby nie mówiłam, że masz talent do wynajdywania cudów? Przeurocza szorścinka i tyle! :loveu: P.s. Ogłoszenia dla psiaków muszą poczekać - mam tak zawalone dni robotą, że obecnie piszę z zamkniętymi oczami...
  9. [quote name='akucha']Widzisz, ja juz cię za starą dogomaniaczke liczę :evil_lol:[/quote] Dzięki za komplement :oops: Ale jednak ogłoszeniami zajmę się jutro... Czyli dzisiaj :cool3:
  10. [quote name='akucha']Przecież wszystkie teksty są na pierwszych stronach wątków :razz:[/quote] Akucha, bo ja ten tego jestem i nigdy nie robiłam psom ogłoszeń... Dlatego chciałam jakiegoś instruktażu... ;)
  11. Haneczko, Haneczko, dlaczego jeszcze nie masz domku?:placz: P. S. Brązowa, miałaś mi kiedyś teksty z Dąbrówki przesłać do ogłoszeń i co? :(
  12. Ja widziałam dzisiaj shi-htsu, szi-cu, sih-ztu, cziłała, cziłał, ciułała :mad: Z drugiej strony, zastanawiam się, ile osób pisze takie bzdury, bo chce przyciągnąć klienta... Nieraz widzę ogłoszenia: pitbul, pittbul, pittbull, pitbull na sprzedaż!!!! Ewidentnie ktoś wpisuje wszystkie znane wersje nazwy "rasy", żeby wyskoczyło jego ogłoszenie w wyszukiwarce. No, to świadczy jednoznacznie o tym, że to pseudohodowla, ale nie świadczy o nieznajomości pisowni. :-(
  13. No, i co z Gracjaną? Są już jakieś wieści? :)
  14. [quote name='KONICZYNKA 47']to rasa owiana taką samą złą sławą jak nieszczęsne rottki.[/quote] Zupełnie niesłusznie. Znam kilka amstaffów z osiedla. Jedynym zagrożeniem ze strony tych psów jest to, że mogą na śmierć kogoś zalizać. Wielkie, wspaniałe pieszczochy. :)
  15. Jest tak urocza, że mam nadzieję że fundusze na hotelik nie będą potrzebne :loveu:
  16. Już ich nie będzie na giełdzie w Chwaszczynie? O jakże mi przykro... :mad: Jaki to człowiek był jeszcze do niedawna głupi... Chodziłam sobie, oglądałam psiaki (te pewnie też...) i myślałam, że fajnie byłoby mieć takiego. Tanio i w ogóle. Teraz wiem, co się za tym kryje... Smutna i bolesna prawda, którą nasze społeczeństwo zamiotło pod dywan... :(:shake: Tylko nie mam odwagi tak po prostu nawrzeszczeć na tych, co sobie siedzą z psiakami :(
  17. Wspaniałe, widmowe oczy :loveu:
  18. Cudna, cudna i jeszcze raz cudna! Kiedyś miałam "fazę" na sheltie, więc chciałabym jednocześnie uprzedzić przyszłych właścicieli: to, że sheltie są male, wcale nie znaczy, że nie są owczarkami! To nadal będzie pies, który musi mieć zajęcie i kontakt z właścicielem. Ale poza tym, to wspaniałe psy. Nadają się nawet do mieszkania, tylko trzeba im poświęcić sporo uwagi.
  19. Cóż, musisz tą panią przekonać, żeby nie usypiała psów. To jest [B]wojna[/B] o ich życie. A w miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone :diabloti: Powodzenia! Trzymam kciuki!
  20. Łomatko... Brązowa jest przecudna! A te klapnięte uszka - bomba!:loveu:
  21. Hugo, Hugo... Obiekcie westchnień wielkolubów... :)
  22. Brakuje słów, by wyrazić uczucia... Złości, bezradności, żalu, chęci zemsty na "właścicielu"... :(:placz:
×
×
  • Create New...