Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='Basieńka1997']Musi się znaleźć! :) Nie ma innej opcji! :)[/QUOTE] Lala do gory:):)
  2. [quote name='akrim']wstawiony na reklame[/QUOTE] To super :):)
  3. [quote name='Donka5']Śledzik na wiosnę:-) [URL]https://picasaweb.google.com/105589679541360870529/20120523Sledzik?authkey=Gv1sRgCOHnqsLQ3aGrgQE[/URL][/QUOTE] A jaki jest Sledzik ??
  4. [quote name='akrim']Zapraszam na bazarek min. na sfinasowanie kosztów transportu Bazylka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227393-NOWE%21-klapki-i-stroje-kapielowe-na-podhalany-do-03-06-12-g-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227393-NOWE!-klapki-i-stroje-kapielowe-na-podhalany-do-03-06-12-g-21-00[/URL][/QUOTE] Trzeba by wstawic na reklame bazarkow.
  5. To trzeba by watek zaczac rozsylac i blagac o pomoc.
  6. To fatalnie, ze wolontariatu nie ma..............:(:( i ze psy wcale nie wychodza........
  7. Moze faktycznie Wiktor, bo przypomnia mi psa ze schroniska z Glowna, ktory siedzial tam dlugo, az w koncu fundacja bernardynow wziela go do siebie i teraz ma dobrze. Tamten byl bernardynowaty, ale udalo mu sie. Wlasnie czy nie da sie go zabrac do weta ????? i cos zrobic z tymi uszami. I czy cos jeszcze o nim wiesz ??
  8. Bardzo duzo sie u mnie dzieje. Wplace na Henia jak najszybciej.
  9. Czytalam tez piekny wiersz na podobny temat wstawiony przez Szajbus na watku Baranka.
  10. [quote name='esza']Jeżeli córka może podarować, to bardzo chętnie przyjmiemy :)[/QUOTE] To ja w tym tygodniu postaram sie wyslac, tylko musze jakies pudelko skombinowac.
  11. Nastepny podhalan potrzebujacy pomocy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227292-PODHALAN-w-schronie-potrzebuje-pomocy[/url]
  12. [quote name='mestudio']To może tak: Kozienice TZmestudio Juz znalazlam :):) Nastepny podhalan potrzebujacy pomocy: http://www.dogomania.pl/forum/threads/227292-PODHALAN-w-schronie-potrzebuje-pomocy
  13. Nastepny podhalan potrzebujacy pomocy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227292-PODHALAN-w-schronie-potrzebuje-pomocy[/url]
  14. Zapraszam podhalanskie ciotki na watek tego biedaka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227292-PODHALAN-w-schronie-potrzebuje-pomocy[/url]
  15. Mam do oddania nieduzo kocie lozko. Corka kupila na dogo, ale jej kot jest duzy. Chcecie ??
  16. [quote name='understandme']Ojej, a ile konkretnie brakuje?[/QUOTE] Z tego co pamietam to 800 zl.
×
×
  • Create New...