Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
  • Posts

    15513
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fiorsteinbock

  1. Cioteczki, mogę tylko zaglądać bo z deklaracjami u mnie krucho :/ Trzymam kciuki za maleńką.
  2. Dziękuję Selenga, zaraz wejdę na www i poczytam. Cioteczki, Saszka wzrusza niejedną osobę. Część z dopingujących podczytuje wątek i choć milczą to cały czas wspierają psicę. Za co jestem ogromnie wdzięczna... Los staruszki, chorej ale szczęśliwej jest w rękach Najwyższego, ale to Wy dajecie nam namacalne dowody miłości i troski o Saszkę. Garstka ludzi dobrej woli. Na moje konto wpłynęła wpłata od cioteczki p.b (chyba dobrze zapisuję) 300zł tytułem operacji. Bardzo dziękuję za pomoc!!! :Rose: i tym samym pozostało jedynie: 92,50zł do spłacenia. A mamy jeszcze nierozliczone cegiełki :) Jesli dobrze licze zostanie kapka na dt!
  3. Wykastrowany jeszcze nie, ale piszemy profilaktycznie. Zeby oszczedzić dyskusji przekonywujących nas, że jednak pies nie powinnien być kastrowany bo to nie zgodne z naturą ;) "[COLOR=#3C3C3C][FONT=verdana]Został zaszczepiony, odrobaczony i wkrótce zostanie wykastrowany" - widzisz, niezauważyłam w tekscie. Pora na mnie, do łóżka i...okulisty.[/FONT][/COLOR]
  4. Ciotki, uzupelnilam pierwsza strone i przekleiłam kolejne ogłoszenia. Ogłoszenia i reklama psów w necie to podstawa, zawsze zwiększa się szansa na potencjalny dom.
  5. Martus, możesz laikowi napisać legendę, czyli co kryję się za tymi pojęciami: [B][SIZE=2][FONT=tahoma][SIZE=3][FONT=tahoma][COLOR=#FF0000]żel na ranę leki wspomagające odporność [/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/B] jakbym chciała wyżebrać od wetki to o co pytać?
  6. Kasiu, masz rękę do adopcji! Na razie nie zapeszamy i trzymamy kciuki za Lalę. Byłaby to druga Lala, która w ostatnim czasie opuszcza Dzierżoniów!
  7. [quote name='xmartix']OT: kocurek uratowany przez Fiorsteinbock zapraszam na wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228703-Poparzony-czy-oblany-kwasem-%21-Kocurek-sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-w-potrzebie%21?p=19289597#post19289597"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228703-Poparzony-czy-oblany-kwasem-!-Kocurek-skóra-i-kości-w-potrzebie!?p=19289597#post19289597[/URL] [/QUOTE] Uratowany przez TOZ Wrocław :)
  8. Kasiu, bardzo dziękujemy :) Zapomniałyśmy do ogłoszeń dopisać, że jest kastrowany (to zniechęci potencjalnych pseuduchow) i szczepiony, z książeczką zdrowia :)
  9. Spozniony, ale wykonany ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/178025-Sprzedana-z-domem-Rozi!-Jest-w-hoteliku-OGROMNY-D%C5%81UG!!-POTRZEBNE"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5674/rozi.jpg[/IMG][/URL]
  10. Moja mała Karolinka własnie wycałowała Zombiego śliniąc mi ekran ;) Mówi papa - bo idzie spać ;)
  11. Ciotki, szybszy sposób na wklejenie banerku jest taki: najeżdzamy nad banerek myszą z jednocześnie wcisnietym lewym przyciskiem, dzięki czemu banner podswietli się na niebiesko. Nastepnie: (samo) kopiuj i lecimy do ustawień sygnaturki a tam w oknie klikamy lewy przycisk i "wklej" na koniec - zapisz i po sprawie. Cioteczki, czyli drugie oczko predzej czy pozniej zostanie usunięte?
  12. [quote name='paulinken']michelle04 może zrobić wizytę, adres już ma, czekam tylko na nr telefonu od tej Pani.[/QUOTE] Przyszłam na wątek w sprawie wizyty, ale widzę, że już macie osobę :eviltong:
  13. Zapisuję się u Romcia. Pisałysmy wczoraj z fochu różne scenariusze, jednak ni cholery nie mamy pojęcia przez co tę kocisko przeszlo :/
  14. Maluchowi banerek się przyda? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228638-Ma%C5%82y-Zombie-bez-oczka-%C5%82apki-niewidomy-a-ma-dopiero-4-tygodnie!!"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1627/kocie.jpg[/IMG][/URL]
  15. Dzielny malec! Zapisuję się i postaram cos wysłac w miesiacu. Trzymam kciuki za niego.
  16. Zaglądam do Nesiuli i jej wesołych Przyjaciół. Bardzo się cieszę, że wróciła do formy, coś ostatnio psiaki nam niedomagają :/ a to alergia, a to kaszel a to skaleczenie :/ Na szczescie szybko się goi ;)
  17. Adusia weekend spedziła w schronisku, wiec nie miala czasu - ale w tyg mysle, że zredaguje. Qrde, jeszcze nie zaplacilam jej za teksty :/
  18. Dzięki ciotki! Tez porobie ogloszenia tylko wróce z chorobowego i do roboty!
  19. Qrcze ciekawe czy to ta boksia, którą widziałam pod Tesco... A kotek bardzo ładny - może porobić mu ogłoszenia??? Dziewczyny, dostałam wiadomość od Eli z Nowej Rudy. Pamiętacie Suzi, która wzieła z Azyla? Cytuje "to było w piąrtek (15.06)do południa przy ul .Piastów wybiegła miała na sobie szelki i smycz bo siostra chciała z nia wyjść a jak zamykała okna to ona czmychnęła jak siostra pobiegła jej szukać zniknęła jak kamfora." Pozniej wstawie zdjęcie Suzi, moze trafi do Azyla.
  20. Kochane psisko :) Przestał sie drapac po wapnie i tym różowym srodku, zauważyłas cos Grazynko?
  21. Ciotka, pieknie! Miałas kupe roboty z chłopakami, Dino, Bastus :)
  22. O Matko! Ale sie trafiło facetowi! On był taki spokojny i zrownoważony - cierpliwie znosił głaski i ustawianie na sesji zdj. Pozdrawiam całą rodzinkę Rodana!
  23. No ciotka, taka zmiana image moze wyjsc tylko na korzyść :)Swietny kolor! I Bastuś widze wpadł pod nożyczki? Super!
  24. Dzięki Cioteczki i za tekst i deklarację siostry :) Ilmina, zrobiłas mnie organizatorem i nie widze komentarzy pod wydarzeniem. Coś mi sie popierdzielilo na fb - zajrze wieczorem. Nawet nie moglam wyslac do Ciebie wiadomosci!
×
×
  • Create New...