-
Posts
15513 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fiorsteinbock
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
fiorsteinbock replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/25241269.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5791/25241269.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/32532975.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3382/32532975.jpg[/IMG][/URL] -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
fiorsteinbock replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, może nowe zdjęcia przyniosą szczeście. Dziwie się, że taka niunia nie cieszy sie powodzeniem... Ludzie, gdzie macie oczy :( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/40650122.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1227/40650122.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/67927391.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3206/67927391.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/48881698.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6398/48881698.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/407/81839765.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1920/81839765.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/34688628.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7683/34688628.jpg[/IMG][/URL] -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/dsc0800ze.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8466/dsc0800ze.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/dsc0792w.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/677/dsc0792w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/dsc0787y.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6682/dsc0787y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/dsc0782y.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5138/dsc0782y.jpg[/IMG][/URL] -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
I Kesh we własnej osobie :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/204/dsc0816h.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8551/dsc0816h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/36/dsc0814jw.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5964/dsc0814jw.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/dsc0812ta.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4137/dsc0812ta.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/502/dsc0809c.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4174/dsc0809c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/151/dsc0802g.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/9015/dsc0802g.jpg[/IMG][/URL] -
Dino,jestem mieszkancem Gliwic i mam swoj Eden
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Ciotka mnie tu chwali a sesja nieudana :/ [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/dino18.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3656/dino18.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/dino17.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4382/dino17.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/dino16.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2131/dino16.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/dino15.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3792/dino15.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/dino14.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2698/dino14.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/213/dino13.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/531/dino13.jpg[/IMG][/URL] Czy macie wrażenie, że wyglada jakby własnie miał robić kooo? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/dino12.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/6803/dino12.jpg[/IMG][/URL] -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Dzwonił domek Lali :) Zajechali szczęsliwie, po drodze nie obyło się jednak bez kłopotów zoładkowych (pomimo, że wczesniej podałam aviomarin) a zawartość zołądka to min. kości. Lala jest spokojna, powolutku poznaje dom ale ogonek ma podniesiony czyli jest dobrze! -
Dino,jestem mieszkancem Gliwic i mam swoj Eden
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Po kolei, bo juz nie ogarniam tematów. Wpierw melduje wpływ gotówki od c. WARANSKIEJ i Giselle04 - serdecznie dziekujemy :) Druga, jako że utrzymanie Sary, która jest u Daśki zostało całkowicie wzięte na barki Daski - moja deklaracja przechodzi na Dina. Kolejne, ide obrabiac zdjecia ;) Potem uzupelnie post rozliczeniowy. -
Dino,jestem mieszkancem Gliwic i mam swoj Eden
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igiełka']melduje się na zaproszenie Cioci Fiorsteinbock :) jaki fajny ten psiaczek :)[/QUOTE] Dziekuje, ze zajrzałas :) Nie opuszczaj nas Cioteczko :) -
Kasiu, wkleiłam u Lisia fotki i sie zawiesiłam ;) Rzecz jasna, jesli chcesz jeszcze zrobić sesje, zawsze chetnie bedziemy ogladac. Lekarze uprzedzali, że odrośnie szybko :/ Byli zaskoczeni, że przez rok rozrost był wolny. Nadziaslaka usuneli na tyle na ile mogli, obawiam sie, że operacja przyspieszyła proces. cholera... :( niedobrze!
-
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/dsc0854e.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/9210/dsc0854e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/dsc0856p.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/9016/dsc0856p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/dsc0857mt.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/5113/dsc0857mt.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/dsc0858u.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7277/dsc0858u.jpg[/IMG][/URL] -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Kasiu, Twoja pomoc na pewno będzie potrzebna. Dziękuję. Rasty jest niesamowity. Wcześniej, kiedy widywałyśmy go na ulicy był zdystansowanym psem a my byłyśmy dla niego prawie niewidoczne. NAtomiast w dt...ogonek lata cały czas. Daje pychola do głaskania, wtula się, towarzyszy opiekunowi. Z psami też się dogaduje. Ale wiecej napisze Giselle4 bo ja pedze z inna wiadomością. Jak nie siedzicie, to usiądziecie :P [B]LALA MA DOMEK![/B] Dzisiaj, przed południem zadzwoniła do mnie Pani z ogłoszenia. Stracili 4 letniego Przyjaciela, bardzo podobnego do Lali. Psiak odszedł z powodu nowotworu a Lala bardzo go przypomina i chcą dać jej dom. Wybór był miedzy psem z głogowskiego schroniska a Lalą, wybrali Lalę, ponieważ jej sytuacja była bardziej niepewna. Ulica...niebezpieczeństwo itd. itd. Decyzja została podjęta od razu i Państwo bez narzekania, że droga daleka (okolice Lubina) wsiedli w samochód i o 18. poznali Lalę. Nie miałam czasu na wizytę przedad, ponieważ niedziela jest dniem wolnym i DS mogł wlasnie dzis przyjechać do Dzierżoniowa. A w przypadku Lali czas jest bardzo ważny. Zaufałam ludziom i Lala pojechała do nowego domu. Nie bede sie rozpisywac, w kazdym razie z godzine trwało nasze spotkanie. Domek z doświadczeniem, psiaki miały opieke weterynaryjna, ze szczególami opowiadali o leczeniu psiaka chorego na raka. Pańswto przyjechali ze swoją smycza, obroża, wątróbką dla Lali :) Zadnego problemu nie stanowił brak szczepien czy odrobaczenia - Pani od razu powiedziała, że biorą ją i tym się zajmą. Serdeczni, skupieni na psie, na jego potrzebach. Rozmawialiśmy równiez o wysterylizowaniu Lali. I mam zaproszenie w odwiedziny. W miedzyczasie Lala zupelnie grzecznie siedziała przy nas, nawet nie wykazywała chęci powrotu do swego poprzedniego domu. Nie było piszczenia czy prób wyrwania ze smyczy. Jak mnie Panie przyprowadziłes, tak mnie masz... I smutne to było, bo ujrzeliśmy jej bezdomność, brak przywiązania do konkretnego człowieka. Z drugiej strony to dobrze, bo teraz pozna prawdziwa miłość człowieka i wierze, że za parę miesiecy będzie się juz utożsamiała wyłącznie ze swoimi ludzmi :) I druga wiadomość...skoro lecimy hurtem to i Czekoladka jest do oddania!!! :( Jak mi powiedziano, zaczyna sie sezon i idą do pracy w pole, więc nie bedzie Państwa w domu całymi dniami. Czekoladka ma ok. 6 lat, dwa razy miała małe. Niezaszczepiona, nie odrobaczona :/ -
Papaja-Zuzia,Dt mnie zgubilo ale wrocilam do mamy i taty
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Faktycznie podobne! Miec takie dwie laski w domu... :)Mama i corka :) Takiego zakonczenia zyczyłabym wszystkim azylowym psiakom! -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Wrzuciłam Maniusia, zajrzyj cioteczko :) reszta jutro, Lala, Bastek i Tuptuś. -
Qrcze, bedziecie troszke rozczarowane, bo nie mam się czym pochwalić :/ Manius jest najlepszym model spośród psiaków, ale wybrał sobie najgorsze tło. Moje ciemno zielone auto i nie dało się przekonac, że trawka bedzie korzystniejszym miejscem. Przy najbliższej okazji poprawimy się... ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/dsc0833i.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8919/dsc0833i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/dsc0831s.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/416/dsc0831s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/dsc0829f.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9494/dsc0829f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/dsc0828gp.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2167/dsc0828gp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/dsc0827z.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4016/dsc0827z.jpg[/IMG][/URL]
-
Sara jest już w bezpłatnym domu tymczasowym.
fiorsteinbock replied to Havanka's topic in Już w nowym domu
Elu, propozycją Daśki jest bardzo szlachetna i co mogę powiedziec, chyba zgadzamy sie ;) A może jeszcze dozbieramy grosza np. za kolejny m-c i Daśka kupi wieksze opakowanie suplementów? Dziękuję Daśka! Za opiekę, którą otoczyłaś Sarę i za ten gest. Kolejny psiak dostanie szansę :) -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Zapytam u weta o te srodki, wiem, że sa zastrzyki ale opcja tabl. byłaby lepsza. I od razu dla dwóch sunieczek. Tak, udało sie. Qrcze, on jest taki spokojny... jeszcze nieufa nam ale szybko zrozumie, że jest w psim raju. -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Kesh jest boski! a jak facio się z niego zrobil! Bydle, że tak powiem :) a miziasty... Cioteczki, pozwólcie, że jutro powstawiam zdjęcia - jutro wczesniej musze wstac i idę legnąć w gruzach ;) -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam napisać, że Rasty był bardzo grzeczny podczas jazdy autem, jakby psa nie było. Był troszkę zdezorientowany po wprowadzeniu do kojca, ale po 20 min. merdał do nas ogonkiem. To jest cudowny pies! Teraz to juz sie nie martwie, wiem, że bedzie ok. Mam nadzieje, że Rasty grzecznie się bedzie zachowywał i nie zacznie rozrabiac :) Od razu po przyjeździe: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/dsc0826ei.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/5075/dsc0826ei.jpg[/IMG][/URL] Zostawiłyśmy mu obroże i smyczke, jego posag. Biedny bo biedny, ale dostał coś na drogę. Grażynko, oddam tym ludziom ten komplet, może to Czekoladki byl :/ [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/256/dsc0824q.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4773/dsc0824q.jpg[/IMG][/URL] Troszkę zdezorientowany, ale za pare dni będzie szalał w ogrodzie :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/32771871.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/8849/32771871.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/45615443.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1448/45615443.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/441/47600969.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5185/47600969.jpg[/IMG][/URL] -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
A ciotki gdzie nam zagineły? To my tu prezentujemy naszego chłopaka i cisza :P [B]Hehehe, Rasty już u michelle04.[/B] Tyle co nam sie zdążył zaprezentować to anioł spokoju. Ja już go kocham ;) Już opowiadam jak doszło do przejecia Rastiego. Wczoraj niby przejazdem wpadłam z karmą dla psów. Pani mnie zapytała, czy nadal możemy zabrać Rasiego, sąsiedzi się czepiają, że dużo psów itd, itd a Oni nie chcą aby stała mu się krzywda. Boją się, że ktoś go kopnie (ponoć ludzie go kopali, w co osobiście nie wierze). Qrde, zaraz ustaliłam z Grażynką, kiedy się spotkamy w sobotę itd. Dzwonię wieczorem a Pan mi mowi, że jeszcze córka się zastanawia nad nim...i w sobotę do 16. mam czekać. Wkurzyłam się tym przeciąganiem i postawiłam sprawę jasno: O godz. 14 zadzwonię, dadzą psa to przyjeżdzam, nie to trudno! No i resztę znacie. Pan założył kaganiec, obrożę i smycz, wziął na ręce i zapakował do auta. Pani miała autentyczne łzy, przywiązała się do niego. W gruncie rzeczy ludzie mają serce dla zwierząt, ale nie mają warunków i cieszę się, że sprzeciw sąsiadów skłonił ich do podjecia jedynej, słusznej decyzji. Obiecałam, że zajmiemy się Lalą i jej też coś znajdziemy. [B]Cioteczki, czy środki antykoncepcyjne są w tabl? Mnie się kojarzy, że jedynie zastrzyk hormonalny. Wówczas musiałabym zabrać je do weta, ale to dałoby się zrobić. [/B]