-
Posts
15513 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fiorsteinbock
-
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='milka10']No, to dzisiaj zdjecia porobione, a psiaki wymeczone po spacerkach! ; ) Od razu wskakiwaly do wody w boksie! ;D ; D Wszystkie zdjecia bede wrzucala na jedna strone, zeby mozna je szybko znalezc ; ) [URL]https://picasaweb.google.com/103849938163637275620[/URL][/QUOTE] Super, przeczytałam "zdjecia porodowe". Znak iść spać :) Dzięki Milka, jutro wkleje link w pierwszy post. A Fird co to za psiak, ładny...jakby w typie kaukaza, czy mniejszy? -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Boze! rewelacja :) Dziękuje Kasiu, jutro przekleje wszystko w pierwszy watek. Dzisiaj widziałam w Tyg Dzierż. Drupiego, Polę, Pola i jeszcze jednego psiaka - nie pamietam imienia. Trzymam kciuki! Basiu, czy Tyg jak często Tyg umieszcza psiaki w gazecie? -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, razem coś wymyślimy :) DT za karmę to jest dar niebios :) -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Ilmina, w miocie są same koteczki. Koło 14 jedziemy do Wrocławia, do fochu i zabieramy jedna czarnulke! -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Witaj Olu, dzieki, ze zajrzałas. Dzierżoniów jest 70km od Wrocławia :/ a druga sprawa, że mamy problem ze złapaniem Rudego. Jak tylko wyciągamy obroze to ucieka. A facet nam nie pomoże, bo on psa oddac nie chce, wiec jeszcze pogoni nas z podworka i nie bedziemy mialy mozliwosci nawet dokarmiania. Giselle i Basia mysla nad innym rozwiązaniem, nie wiem jakim bo nie widziałam sie z dziewczynami. Na dwa psy bedzie cięzko uzbierac pieniadze, masz rację. Boje sie, za jak Lala trafi do schroniska to wtopi sie i stanie sie "niewidoczna". Tyle psów siedzi i nawet z ogloszen nie ma odezwu. Ale qrde z drugiej strony, zostałaby wysterylizowana, miała pelna miskę i wiem, że bylaby bezpieczna. Zaczekajmy na Giselle, moze dziewczyny cos wymysliły. Albo zabrac Lalę na DT i wpierw jej znaleźć dom? Tylko czy w tym czasie Rasty i Czekoladka nie zostaną rodzicami :/ -
Dino,jestem mieszkancem Gliwic i mam swoj Eden
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
I do naszego przystojniaka zajrze :) Dobranoc :) -
Malutki Pan juz w DOMU - dziękujemy!
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
na FB jest psiak podobny do naszej dwójki, tez w schronie :( -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Trzymam w takim razie kciuki :) -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Sprobuj tak: najedz w pobliże banerka myszką i z przycisnietym lewym przyciskiem zacznij zaznaczanie. Wystarczy abyś najechała na banerek, podswietli sie na niebiesko - czyli zaznaczono. Teraz prawy przycisk myszy i polecenie: kopiuj Teraz idziemy do niebieskiego paska menu dogomanii (tam gdzie min. jest polecenie: Szybkie menu) i rozwijamy: Operacje teraz: edytuj swój profil i po lewej stronie ekranu będzie kolejne menu - wybierz: edytuj sygnature i kliknij w okno, nast. lewy przycisk i wklej. A na koncu bodajże - zapisz edit: w poscie #3 umiesciłam tekst i czesc ogłoszen dla Lali. Qrde, musimy cos wymyslec bo jak patrze na te dwa psy to mnie skręca. Lala to taka przylepa, poszłaby od razu z nami - nawet by sie nie obejrzała. Gorzej z indywidualistą, Rastym - ten ewidentnie ma charakter sharpka, czyli pies jednego Pana i pan cwaniak mu odpowiada... :) -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
aaa, Pan Czekoladki nie odda :) Oj, Jej to nie ;) Ona już stara jest i dla niej jeszcze ma serce ;) Banerek: jaką masz przegladarke Explorera czy inna? -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Własnie widziałam ogłoszenie Kesha na gumtree - na samej górze :) -
Witaj Ajula, trafiłam na wątek z Twojego podpisu. I po przeczytaniu pierwszej strony smiałam się z łzami w oczach. Fajnie opisałas początki waszej "przygody" z psami. Zaimponowaliście mi szybką akcją z Gaciem i nadal imponujecie Waszą miłością i oddaniem dla niego. Czytam o jego stanach lękowych, agresji ale jestem spokojna bo Gacio ma cudownych właścicieli. Teraz, kiedy masz już doświadczenie powiedzmy namacalne, oraz znasz wiele historii z dogomanii, wiesz co spotyka psiaki z takimi problemami. Albo uśpienie albo kopa w tyłek i niech się włóczy po ulicach...są i gorsze scenariusze. A Wy daliście nowe życie Gaciusiowi! Wasza historia uskrzydla podobnie jak historia Lisia!
-
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Ilmina, podoba mi sie Twój opis z Fb - biorę go do ogłoszeń dla Lali. A może byscie rozwiesiły plakaty w swoich miastach, tylko potem transport :oops: Ale Wrocław jest blisko i moge dowieźć Lalunie. Kotka biore czarnego, oba sa prawie identyczne :) Co do płci to nie wiem, Pani miala podejsc do weta - jutro pewnie będę wiedziec. -
Mix shar pei RASTY ma swój dom - DZIEKUJEMY ZA POMOC
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Wirażkę z auta znam :) Tzn. czesto go tam widuje :) Odnosnie psów z Nowowiejskiej, mówiłam kilku osobom z Dzierżoniowa o sytuacji i każda kwituje, że "w tamtych okolicach to norma" Dzieci samopas, psy, koty - taki styl :( -
Papaja-Zuzia,Dt mnie zgubilo ale wrocilam do mamy i taty
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasiass']Ohh, jak dobrze ze Ci ludzie doszukali się ogłoszeń... Widać, że naprawdę kochają psa, skoro taki kawał drogi jechali od razu. Nawet nie mieli pojęcia, że pies jest w schronisku.... Co to za DT, który nawet nie informuje o ucieczce psa ??!! Nie dość, że nie powiedzieli właścicielom to nawet się po schronisku nie rozejrzeli, czy psa tam nie ma.... Ciekawe co zamierzeli powiedzieć, jakby wszystko wyszło na jaw... Dobrze, ze Hera już ze swoim państwem , widać że bardzo ją kochają. Przynajmniej miała dobrze w schronisku, widziałam jak o nią dbacie i podziwiam Was za to :) Ale dla mnie to zawsze będzie Papajka :)[/QUOTE] Może chcieli innego psa podstawić... Penwie kase by brali do oporu, dopiero przed powrotem Państwa wspomnieli, że "wczoraj uciekła z domu" ;) -
Papaja-Zuzia,Dt mnie zgubilo ale wrocilam do mamy i taty
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
qrde...poryczałam sie!!! boze...cisna mi sie gromy pod adresem znajomków, którzy tak godnie brali wynagrodzenie i tak pieknie kłamali, podczas gdy Papajka/Zuzia/Hera teskniła w schronisku! Czytając list tego Pana, postawiłam się w ich sytuacji - gdyby ktoś tak pilnował moich zwierząt...! a przez przypadek znalazłabym ogłoszenie, że pies/kot jest w schronie! Nie ręczę za siebie! Grażynko, niech Państwo nast. razem powierzą Tobie na dt Zuzię! Wiecie co, życie jest nieprzewidywalne! -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Kasiu, wrzucaj, wrzucaj - ja bede przekleja na pierwsza strone i jutro dorobie ale.gratke. -
Papaja-Zuzia,Dt mnie zgubilo ale wrocilam do mamy i taty
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
O matko...co to za historia?! Wrzuciłam dzisiaj Papajke na FB.