Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
  • Posts

    15513
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fiorsteinbock

  1. Tak Cioteczko Kochana :) Serdeczne podziękowania za każdą złotóweczkę :)
  2. Przypomne sie z tekstem Adusi, bo nie mamy ani DS ani DT :( A mały długo nie pociągnie w schronie :(
  3. Szczescia, szczescia i szczescia Tysiolku :)
  4. Wystwiłam ponownei bazarek, moze sprzedamy co zostalo :)
  5. Lisio ma się bardzo dobrze, hasa z młodzieżą i ma świat w poważaniu ;) Jest jak najbardziej pozytywnie nastawiony do ludzi lecz ludzie jego maja w nosie... Nikt nie dzwoni z ogloszen ani nawet nie @ :/ Lisio, zostaniesz chyba zameldowany u Kikou ;)
  6. [quote name='madziak25']Ciotki, przelew zrobiłam dziś:) jakbym kiedyś zapomniała to proszę o przypomnienie bo skleroza moja wielka:P[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękujemy :) I bedziemy sie przypominac. Moze najpierw zaczne od prosby o podnoszenie bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228768-Ksi%C4%85%C5%BCki-p%C5%82yty-dla-Rastiego-i-Dina-do-12-lipca[/url]! zostało sporo fantów z ostatniego bazarku, wiec kontynuujemy!
  7. Cudowny charakterek...Dzielny i silny kociak! Bedzie z niego kawał łobuza :) Wyskrobałam dla niego pare złoty, zaraz przeleje. Poszlo - 30zł
  8. Krowy omija bo mleka nie lubi, albo nie chce wejść w cieply placek - szczególnie, ze się swiezo wykąpał :) [B]Ilmina[/B] nadal ma problemy z wejsciem na dogo i komunikujemy się poprzez FB. Wpłyneła również deklaracja cioteczki - 10zł
  9. To dobrze :) Wystraszyłam się, że chcesz nas opuścic :(
  10. Wpłata z bazarku zaksięgowana :) Pokryła ostatnią część długu i jeszcze zostało!!! Dziękujemy!
  11. Cioteczko, dziękujemy za pieniądze, myśle, że dzisiaj bank zaksięguje to potwierdze na wątku. Serdeczne podziękowania :* A jak długo nie będzie Cie na dogo????
  12. Cioteczki, nie moglam wczoraj wejść na dogomanię. Nie wiem co sie działo, ale nie wyswietlalo mi nawet głownej stronki. Juz sie zabieram do pracy. Dzięki Kochana Myszko za pomoc i wysłanie moje konta. Madziak25 - serdeczne podziękowania za wsparcie! Kasiu, dzwonić nie będę bo w ogłoszeniu po to podajemy numery aby zainteresowani dzwonili. Miesieczny rachunek za telefon wyciska ze mnie ostatni grosz i nie stać mnie na dzwonie do każdego, kto chce psa :/ Jeśli masz chwilę na odpowiedz, to napisz w @, że wszelkie informację udzieli tymczasowa opiekunka pod numerem: 664 315 852 lub 501 161 217. Dzieki za pomoc :)
  13. Dopisuje 95,25zł z bazarku książkowego.
  14. Bawić sie umie, ale dokladnie to w co? Zeby nie rozczarował...
  15. [B]Szukamy PDT lub DS dla Drupiego z dzierżonowiskiego schroniska Azyl. [/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227988-Malutki-Pan-w-schronisku-Szukamy-BDT[/url]!!! [B]Imię: Drupi Wiek: ok. 5-6lat Wielkość: 25-30cm Waga: 6kg Zaszczepiony i odrobaczony. Toleruje inne zwierzęta. Stosunek do dzieci nieznany. Kontakt: 501 161 217, [email][email protected][/email] [/B][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/29347166.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3985/29347166.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/684/98897563.jpg/"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/223/98897563.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/13408467.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/2382/13408467.jpg[/IMG][/URL]
  16. Wrzuciłam na tablicę FB. na fb podalam Wasze konto z dopiskiem: dla oblanego kwasem Romusia
  17. szlag mnie trafi... Po boksi bedzie kolejny pies :/ Ona mieszka tam koło naszej kociczki???
  18. Nie wiem co zrobic Grazynko :/ Ogłoszenia ma porobione, zdjecia tez nienajgorsze. Nie wiem :/ Moze Ady tekst pomoze...
  19. Mozemy zacząc szukać BDT? Może FB zrobić? Napisz do Ady, moze zrobi Drupikowi i zaczniemy szukac bdt? Na płatny już nie wydolimy. Obecne psiaki nie mają deklaracji. Wrzuciłam go na mikruski.
  20. Zaksięgowałam wpłatę od siostry Ilminy, 40zł - serdeczne podziękowania Cioteczki!!! Z mojego bazarku wpłynie dla Dina i Rastiego po: 95,25zł, czyli będziemy na minusie: -44,75zł :/
  21. Basiu, wszystkiego najlepszego - Ty wiesz z jakiej okazji :P Spóźnione, ale szczere :) :Rose::Rose::Rose:
  22. [quote name='brzośka']no i jeszcze u mnie, ale nie mam na razie wszytkich wpłat, więc nie mogę rozliczyć bazarku... o jeszcze troszkę cierpliwości proszę ;) Cioteczko, dziękujemy za bazarek a cierpliwości to u nas duzo, wiec spokojnie :) Wpłynelo również 23zł z bazarku giselle4 - również ogromne podziękowania :) 69,50zł do spłącenia :) to już pryszcz, hehehe
  23. Jesli chodzi o hydrożele to rzeczywiście są fantastyczne w takich przypadkach. Podejde do apteki, zobacze co maja na stanie.
×
×
  • Create New...