Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
  • Posts

    15513
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fiorsteinbock

  1. Nie dopisałam, że przy ewentualnym zabiegu usuwania guza, wet usunąłby kły i przednie, dolne ząbki. Cioteczki, jesteśmy na chwilę obecną na minusie. Proszę o bazarki, albo fanty... Jest krucho :/
  2. Saszka we wtorek jest umówiona na wizytę u chirurga w Jeleniej Górze. Dr chce dokładnie obejrzeć guza bo to co widać na zewnątrz może być tylko częscią guza... Bierzemy pod uwagę usuwanie i liczymy się z tym, że po zabiegu rozrost znów będzie błyskawiczny jak po pierwszej operacji. Niestety. Na razie jednak musimy zaczekać do wtorku, do badań. Co do samej Saszki to ból towarzyszy jej każdego dnia... Ona nie umie mówić, nie powie co ją dokladnie boli. Źródło bólu znajduje się w pyszczku, na pewno promieniuje i boli ją cała głowka...
  3. O jakie ja tu wieści czytam :) Okaże sie, że mała szybciej znajdzie dom niż myślelismy :)
  4. aaa, rozumiem. A jakby się nie zgodzili na sterylkę zaproponuj im moze wizytę kontrolną u weta gdzie bez ich wiedzy zrobic zastrzyk hormonalny. Znam skutki zastrzyków, ale chyba nie byloby wyjscia :(
  5. Suczce tez szukamy domu? Moze w miedzyczasie porobimy ogłoszenia i dla niej?
  6. [quote name='ossa98']A czemu jesteśmy pod kreską? ktoś wycofał swoją stałą? czy to bardziej kwestia dodatkowych wydatków na lekarstwa?[/QUOTE] Kompletu stałych deklaracji nigdy nie miałyśmy i wspomagałyśmy się bazarkami. Dzięki nim zawsze zbierała się "górka", która obecnie została wyczerpana. Dlatego Cioteczki, jak macie coś na zbyciu to proszę o bazarki. Asiaczku, podeślij do mnei fotki - zajmę się bazarkiem: [email][email protected][/email] - będę bardzo wdzięczna :)
  7. Biedny szorściuszek, taki smutny :( Oby jak najszybciej oswoił się z sytuacja bo żal patrzeć :(
  8. [B]Wow! to teraz szukamy kasy na dt!!! [/B]
  9. Zaglądam z rana do Małej. Ciekawe jak dzisiaj się czuje?
  10. Zaglądam do Figusia i trzymam kciuki za domek.
  11. Chudzina z niego okropna :/ Myśle, że na chwile obecna opcja krakowskiego schronu jest najlepsza. Mozna pozniej robić mu ogloszenia i szukac domu.
  12. Grażynko, bedzie dobrze! Zobaczysz :)
  13. Lisio ma sie wyśmienicie :) Jego mlodzi podopieczni "wpompowali" w niego mase energii. Mysle, że jeszcze tak szczesliwy nie był :) Zapłaciłam za kolejny miesiąc i jesteśmy parę złotych pod kreską. Ale nadrobimy to...damy rade. Byleby Lisek mial dach nad glowa. Dziękuję za wpłaty i za bazarki dla Rudego :)
  14. Muszę się ogarnąć i zapisać deklarację. Jaki koszt dt wchodzi w grę? Kendusia jest mała i bardzo ładna, myślę, że długo nie zasiedzi sie na dt a w spokoju dojdzie do siebie. Qrcze, kombinuję jakby ją najszybciej zabrać na dt. Ona już tyle przeszła a domowe warunki pomogłyby szybciej się zregenerowac. Ciocie, pomożecie? Zaczniemy od banera: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232643-Kendysia-malutka-mamulka-z-wodą-w-głowie-czy-wzruszy-nasze-serca-i-pomozemy-jej"][IMG]http://imageshack.us/a/img19/9655/kandysiarekl.jpg[/IMG][/URL] Kolejny krok, deklarację. Mała doszłaby szybko do siebie pod okiem Michelle a potem juz tylko ds :)
  15. Dziewczyny, zapisuję się - na deklarację nie mogę sobie obecnie pozwolić - mam komplet :/ Psiak jest b.ładny, może uda sie szybko znalezc ds. Bede zagladac i cos pomyslimy.
  16. Zapisuję się u malutkiej. Ładne nadałyście Jej imię, oby przyniosło szczęscie i nowy domek. Grażynko... dt mi się dla niej marzy :( Zeby jak Lala znalazła super domek. Tylko czy jest miejsce u Michelle4?
  17. [quote name='rita60']Niesamowita historia....czasami ludzie powinni się od nich uczyć...[/QUOTE] W świetle ostatni wydarzeń w polskich rodzinach, Twój komentarz jest wyjątkowy trafny :(
  18. Dt musi wystawiać za pobyt psa faktury dla SHA, czyli musi prowadzic dział. gosp. Cioteczki, na razie sie zapisuję i będę myślec. A sunia Vena to nie jest mix dobermana? Głowa może od innego psa ale łapki, umaszczenie jakoś mi sie na dobka pcha. Uszy kopiowane? Ogonek na pewno. Może podeslijcie zapytanie do dobermanów czy by nie umieścili na swojej www.
  19. Wspaniały opis Lacia. Zombiś rośnie na pięknego i duzego kota! Lacia, kiedys w opolskim schronie przebywał sharpek z podobnie wykrzywioną łapką, nazywaliśmy to płetwą. Niestety nie pamiętam szczegółów ale psiak miał być operowany w Warszawie. Nie wiem czy doszło do operacji bo poszedł na ds. Ta łapka jest dłuższa od zdrowej? U tamtego tak wlaśnie było. Była to wada wrodzona, ale operacyjna. A ta wielka psina? boze, 28 kg :(
  20. Ale żeby domniemany Tatko nie był pokrzywdzony to dodam, że uwielbiam takie kudłate pychole i On również skradł mi serce. Maluszki są słodkie "z urzędu" - nie muszę chyba pisać ;)
  21. Mamusia ma piękne, mądre oczy. Wzrusza od pierwszego spojrzenia!
×
×
  • Create New...