Po pierwsze, przepraszam, że znowu tak długo musieliście czekać na raport od Dingusia :oops:
Po drugie, mam nadzieję, że to już ostatni zimowy raport :)
Wszystko układa się super. Dinguś rośnie, nabiera mięśni - silna z niego bestia straszliwie. Jest trochę wyższy od Holly, znajomi którzy widzą go rzadziej mówią, że chłopak rośnie - my to widzimy w mniejszym stopniu. Dziś niestety najaktualniejszych zdjęć nie będzie - mamy chwilowy problem z aparatem, ale niedługo nadrobimy. W zamian mała fotorelacja ze spacerku w przepiękny, w pełni zimowy jeszcze dzień.
Podstawa, czyli patyk - jest :evil_lol:
[IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7060/p1040387a.jpg[/IMG]
Równie ważna sprawa - dobrze przetarte szlaki - są :evil_lol:
[IMG]http://img188.imageshack.us/img188/6193/p1040388i.jpg[/IMG]
Potem pozostaje tylko...dzika zabawa :multi:
[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/388/p1040394pj.jpg[/IMG]
[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6291/p1040418t.jpg[/IMG]
[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/894/p1040450j.jpg[/IMG]
ciąg dalszy za chwil parę