Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Jestem zoja. Co to znaczy pod warunkiem 600zł w gotówce? Bo nie umiem sobie tego wytłumaczyć. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178013-Tragiczny-wypadek-Potrzena-operacja-Pomocy"][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2113/szczeniak.jpg[/IMG][/URL]
  2. Troszkę skaczę po wątkach, bo ostatnio sporo zaniedbałem. Wstawię niedługo zdjęcie po dzisiejszym szyciu. I spokojnie opiszę wszystko co i jak.
  3. Witam polubek podrzucił mi link. Ładna psinka szkoda, że tyle musiała przejść. Mogę zadać kilka pytań? Na tym tym czasie ma kontakt z człowiekiem często czy po prostu tam jest? Boi się ogólnie czy tylko jakiś zachowania, osoby ( kobiety ? ) Go blokują? Jak się zachowuje jako pies? Jak ze spacerkami i załatwianiem potrzeb? Jaka jest reakcja na inne zwierzęta? Można to sprawdzić? Jak ma iść do adopcji to trzeba zadbać o kastrację Tediego. Jego domek gdzieś jest tylko trzeba go odnaleźć.
  4. Promyczek jest u mnie http://nasza-klasa.pl/#profile/25776426/gallery/album/15/687
  5. Przepraszam Dada za offa Opera ma za mało deklaracji stałych. http://www.dogomania.pl/threads/172095-Opera-Czy-bAE-dzie-musiaA-a-wrA-ciAE-do-schroniska-brakuje-215-zA-deklaracji-staA-ych
  6. Przepraszam za offa Opera utknie bez deklaracji stałych. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172095-Opera-Czy-bAE-dzie-musiaA-a-wrA-ciAE-do-schroniska-brakuje-215-zA-deklaracji-staA-ych[/URL]
  7. Zapiszę się do maluszków. Może banerek w stylu " Niedługo będziemy szukać domków "
  8. Mam przerwę w leczeniu Mai. Ja potrzebuję tylko jednorazowych wpłat. Dlatego podbiję swoją deklarację do 20 zł bo Opera ma ich za mało, a takie łatanie na dłuższą metę nie bardzo. Jutro wpłacę.
  9. Mogę od razu wkleić na nk. Banerki przygotuje Isadora?
  10. Witam. Zaznaczam aby mi Gufi nie uciekł.
  11. I ja się zapiszę do maluszków.
  12. Maja jest już u mnie. Sama bardzo pomaga, bo rana ładnie się goi i można było założyć dodatkowe szwy. Następna wizyta jest w poniedziałek. Chyba że znów wydarzy się coś nieprzewidzianego. Co do kosztów to wieczorem uzupełnię wpisy. Chciałbym także przedyskutować przez te dni plan zbiegów dla Mai.
  13. Jeszcze raz wszystkim dziękuję.
  14. Przepraszam, ale jestem w pracy. omar nie przepraszaj, masz sporo na głowie w związku z Filipkiem. Dziękuję wszystkim bardzo w imieniu Mai
  15. Dziękuję za ciepłe słowa, ale pomoc to jedno, a brak mojej reakcji odpowiednio szybko to drugie i tu zawiodłem. Będę starał się o odebranie szczeniaka i chociaż sterylizację drugiej suni.
  16. Post mi nie wszedł. Dziękuję wszystkim. Maja została na szycie. Po południu po Nią jadę. Konto mam gdzieś w dokumentach. Postaram się wpisać, ale z telefonu więc poczekajcie za potwierdzeniem. Maja dziękuje.
  17. Też zaglądam. Może jakiś nowy banerek zrobić?
  18. Czas na domek dla Wrochemika.
  19. Super. Tylko musisz zostawić tą przestrzeń ( fugę ) trochę większą aby wyciągnąć banerek. Trzeba mieć dobre oko.
  20. Wpłaciłem 14 stycznia. Jak niedoszła to będzie w poniedziałek.
  21. Na pewno wpłacę przed 29 stycznia i w lutym też wpłacę. Nie zostawimy Grandzika z długiem.
  22. [quote name='malibo57']Wszystkie trzy sa w tym samym hoteliku:)[/QUOTE] Mój błąd. Nie śledziłem długo wątku.
×
×
  • Create New...