-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
MAM PYTANIE (któreś setne ale to nic ;) może jakoś wytrzymacie odpowiadając na moje wszystkie wątpliwości;)) : weźmy przykład Białostockiej wystawy [url=http://www.zkwp.bialystok.pl/bialystok09info.php]Zwi Chciałabym się dowiedzieć czy jest tam konkurs JH, ale tam nic nie jest napisane. Jest tylko jeden formularz dotyczący normalnych wystaw, więc nie ma JH????
-
słodki Ledo pojechał do nowego domu :) trzymajcie kciuki!
Kika9004 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']ah, zapomniałam tu napisać :) Ledo w przyszłym tygodniu jedzie do nowego domu do Zalesia :) nowa rodzina czeka już z niecierpliwością! dom sprawdziliśmy osobiście w środe :p[/quote] Strasznie miła wiadomość :multi: Dobrze, że znaleźli się ludzie dobrej woli :p aby takich wiadomości było coraz więcej :p -
Przepiękny psiak :laola: kochany misiek :p jak moja Baryłka ;) i wiesz co ci powiem: bernardyny to najlepsza rasa na świecie :thumbs: tych miśków nie da się nie kochać :shiny: :p
-
[quote name='Iś & Chester']Na początku kupowałam PP, potem chciałam zobaczyć MP, i do dzisiaj zobaczenie mi zostało, już druga roczna prenumerata mi leci. A PP kupuję jak mam ulubioną rasę, albo jakiś mega interesujący mnie artykuł. Niby w MP nie ma plakatów, ale po kij mi ? Bym tylko miała problem gdzie to wieszać :D Ogólnie są ciekawsze artykuły, nowinki mniej przestarzałe niż w PP. W ogóle są ciekawsze działy. Księga Ras mi się podoba, artykuły pani D. Sumińskiej, Kącik adopcyjny jest, Zanim kupisz, też jest przydatne i w ogóle wszystkie artykuły sa fajne. Co do psów 'gwiazd' to na podstawie tej wypowiedzi oceniam kogo lubię a kogo nie :D np. pan Lis mnie bardzo zraził, a Kurzajewski mądrze gadał więc go lubię :evil_lol: Generalnie MP mogę polecić.[/quote] Całkowicie się zgadzam :multi: Mam podobne zdanie ... Dla mnie MP wygrało, choć PP nie jest zły. Plakaty kiedyś do mnie przemawiały, jednak teraz to by mi tylko przeszkadzało, bo jak poprzedniczka nie mam gdzie tego wieszać. Dla mnie mega argumentem za MP są felietony Doroty Sumińskiej - mojego ogromniastego autorytetu w świecie kynologi! a jeśli chodzi o psy gwiazd to akurat tego zazwyczaj nie czytam, chyba że chodzi o kogoś kogo lubię. Księga Ras też jest świetnym pomysłem i sumiennie ją zbieram, miesięcznik od czasu do czasu prenumeruję (tylko prenumerata roczna!). Zbieram od stycznia 2004 roku, wszystkie kupione egzemplarze mam nadal i leżą w szufladzie, często do nich zaglądam, szukam informacji... :lol:
-
[quote name='Lolan'] "Na psa urok" Spencer'a Quinn'a ;) [/quote] Dziś tą książkę można było wygrać w konkursie smsowym ^^ oczywiście wysłałam smska :multi: strasznie chciałabym mieć tą książkę :lol:
-
[quote name='Kibaa']mnie szło strasznie długo coś około Tygodnia chyba. Już nie pamiętam, ale jakoś tak. : ) nie martw się. mi zawsze przekręcają nazwisko, analfabeci z MP :shake: pisze ' Izabela Lubaik ' zamiast ' Izabela Kubiak '. :mad:[/quote] Mi ostatnio przekręcili jak nagrodę wysyłali ... było Budzińska, zamiast Dudzińska xD
-
[quote name='Biutka']Od Nowego roku do MWPR w Poznaniu. Pietruszka, wyraźnie napisał że odbędą się 8 listopada... [URL="http://www.poznan.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2009_m&oddzial=poznan"]WIĘCEJ TU[/URL] Edit: O ile pamiętam w regulaminie jest jeszcze temat o MWPR w Poznaniu, i jak się to wszystko odbywa? :) (czytałam w katalogu)[/quote] Zauważyłam, że napisała kiedy się odbywa :) zapisałam sobie ołówkiem w kalendarzu :multi: a w regulaminie też doczytałam na jakiej zasadzie są osoby zakwalifikowane do tego konkursu :lol: Wielkie dzięki za odpowiedzi :lol: Postaram się w następnym tygodniu jechać do Wawki i zarejestrować się w ZKwP :lol: oraz spotkać się z właścicielką labradorów, które chciałabym zabrać na MP :lol: i jedziem z tym koksem :multi: !! Jestem happy :)
-
[quote name='Pietruszka'] Tak poza tym to wszystko jest napisane w regulaminie konkursu MP:cool3:[/quote] Regulamin już przeczytałam, ale nigdzie nie mogłam znaleźć kiedy odbędą się Mistrzostwa Polski ...
-
[quote name='HuSkaCz']Jak mniemam to kończy się przed Poznaniem, a zaczyna... po? poprawcie mnie, jeśli źle mówię :)[/quote] A kiedy Poznań był/bądź będzie w tym roku?? :smilecol:
-
Tak GOOGLE nie gryzą, ale tam czasem można dowiedzieć się takich sprzeczności, że później straszny mętlik w głowie zostaje ;) Dzięki za odpowiedzi ...
-
A sezon trwa od kiedy do kiedy??
-
A jest jakaś legitymacja przynależności do ZKwP?? Słyszałam też o jakichś puntach, które przyznają czołowym lokatom w MP. Jest coś takiego?
-
[quote name='Shetanka'] [URL]http://www.labrador-algrom.pl/galeria/bondi/bennekom08.jpg[/URL] (tutaj ringówka 'spadła' trochę za nisko) [URL]http://www.labrador-algrom.pl/labrador/15-03-09-klusek1.jpg[/URL] [URL]http://www.luna-labrador.pl/swietochlowice1.JPG[/URL] ale najłatwiej to po prostu zobaczyć NA ŻYWO ;)[/quote] Za foty jestem strasznie wdzięczna :lol: ale jeśli chodzi na żywo to jasna sprawa że lepiej tylko, że nie którzy nie mają takich możliwości ...ale się poprawiam i chcę się wybrać do Wawy 12-13 września, jest wystawa klubowa :p
-
[quote name='Biutka']Shetanka, to jest Dziewczyna która zaczyna przygodę z Mp, i sądzę że takie referaty ściągnięte z pierwszej lepszej strony nie są potrzebne.. :shake: Szczerze mówiąc nie mogę sobie wyobrazić postawy labka wzorując się na tym :roll::lol:[/quote] Czytając co drugie słowo trochę zrozumiałam :grin: A tak serio dopasowując tekst do obrazu który mam przed oczyma po oglądnieciu paru filmików z youtube staje się trochę bardziej przystępniejszy, ale tak jak mówisz osobiście wole jak ktoś specjalnie dla takich laików jak ja trawi taki tekst przez siebie i pisze mi to w że tak powiem polskim języku :) :lol:
-
Tak wie, troszkę zboczyłam z tematu :oops: przepraszam, ale musiałam się dowiedzieć ^^ i wielkie dzięki za wszelkie odpowiedzi ^^
-
[quote name='Kaya'] a miły i wyrozumiały hodowca[/quote] Najgorzej się boję, że na takiego nie trafię :p
-
No nie wiem czy chcielibyście zobaczyć moje rysunki :grin: cztery patyczki łapy, jeden patyczek grzbiet :grin: A teraz pytanko trochę z innej beczki: Jak zarejestrować się w ZKwP (mam ukończone 16 lat) ???? i jakie wynoszą tam stawki, ile miesięcznie, czy rocznie, nie mam pojęcia jak się tam płaci????;)
-
Jasne :lol: tak zrobię :) jakieś notatki sobie porobię ;) a co myślisz na temat książki "Tajemnice wystaw psów" Janowski Adam [url=http://www.gandalf.com.pl/b/tajemnice-wystaw-psow/]Tajemnice Wystaw Psów | Adam Janowski → Księgarnia Gandalf[/url] Warto przeczytać?????
-
Czyli najlepsza stara zasada: obserwacja i wyciąganie wniosków ^^:lol:
-
Jak się labradora wystawia to wystarczy, by miał przednie łapy prostopadle do podłoża??
-
A jak się trafi na taką rasę, której nie będę miała pojęcia jak się wystawia, co w tedy??
-
Witam !! ;) Chciałabym się dowiedzieć coś więcej o pozycji wystawowej labradorów. Być może będę miała labka na MP i muszę się jak najwięcej dowiedzieć jak się je wystawia. We wrześniu pojadę do Wawki na wystawę labków by po podglądać trochę profesjonalistów ;) ale przed nią chciałabym poznać to trochę od strony technicznej, w praktyce sprawdzę to we wrześniu. Proszę, opiszcie mi pozycję labka w statyce jak najbardziej dokładnie :lol: liczę na was :p
-
[quote name='MateUsz']Tak jak mówi McDzik najlepiej mieć psa "tylko dla siebie" :P[/quote] Niestety, nie zawsze tak można :shake:
-
[quote name='Shetanka']Najlepiej napisz/zadzwoń do hodowli, porozmawiaj - przewaznie nie zależy to od rasy tylko od danego psa. Nawet jeżeli jeszcze nie umiesz wszystkich figur, to i tak możesz pojechać, zapoznać się z psem i nauczyć się go ustawiać. Im wcześniej zaczniesz ćwiczyć tym lepiej. Tylko że labki wystawia się stojąc przodem do psa - ale jeżeli nie jest to problem, to w sumie te obie rasy raczej się nadają (wg. mnie nie ma rasy która sie nie nadaje... no chyba że ONki czy boksery wystawiane na double handling :shake:)[/quote] Ogromne dzięki :) :lol: Najpierw pooglądam na youtube jak wystawia się labki i pomyśle nad tym by zadzwonić do tej hodowli i umówić się na spotkanie ;), nie lubie omawiać takich spraw przez telefon <lol2>
-
Mam pytanko: bo gdzieś na forum wyczytałam, że trzeba do MP przygotować się do umiejętnego wystawiania wielu ras, bo nie wiemy jaki pies nam się trafi na wymianie. Moje pytanko brzmi: o co chodzi z tą wymianą??