-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
Dla mnie to też szok! Żerować na bezbronnych zwierzakach... :shake: KOBIETO LEPIEJ WEŹ SIĘ DO ROBOTY, A NIE BIERZESZ SIĘ ZA KRADZIEŻE !!!!!
-
[B]Koteczka18[/B] gratulacje za czujność!! Przestroga na przyszłość dla wszystkich, ja bym na Twoim miejscu zgłosiła to na policję, nawet w internecie nikt nie jest bezkarny, pamiętajcie o tym !!
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Kika9004 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B][SIZE=3][COLOR=green][SIZE=2]Imię - [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][SIZE=2]Tofik[/SIZE][/SIZE][/B][COLOR=Red][B][SIZE=3][COLOR=green][SIZE=2] Płeć - [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][SIZE=2]samiec[/SIZE][/SIZE][/B][COLOR=Red][B][SIZE=3][COLOR=green][SIZE=2] Wiek - [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][SIZE=2]5 lat[/SIZE][/SIZE][/B][COLOR=Red][B][SIZE=3][COLOR=green][SIZE=2] Miejsce - [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][SIZE=2]schronisko CANIS w Kruszewie (pod Ostrołęką, w.mazowieckie)[/SIZE][/SIZE][/B][COLOR=Red][B][SIZE=3][COLOR=green][SIZE=2] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2]Kontakt -[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][FONT=Verdana][U]Wiesława Rykowska - 0 603 703 468[/U][/FONT][/B][COLOR=green] [/COLOR][COLOR=#000000][/COLOR][COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2]Sterylizacja - [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][SIZE=2]nie[/SIZE][/SIZE][/B][COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2] Wątek na dogo - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/117793-schronisko-Canis-w-Kruszewie-prawie-400-ps%C3%B3w-szuka-domu-pom%C3%B3%C5%BC!"]KLIK[/URL] Zdjęcia- [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/tofik/IMG_1138.JPG[/IMG] [IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/tofik/IMG_1142.JPG[/IMG] [B][COLOR=#333333][FONT=Tahoma]Tofik to psiak, który żyje własnym życiem :), nie narzuca się, nie jest absorbujący. Jest bardzo spokojny i zrównoważony[/FONT][/COLOR][/B] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Kika9004 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B][SIZE=3][COLOR=green][SIZE=2]Imię - [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][SIZE=2]Aron[/SIZE][/SIZE][/B][COLOR=Red][B][SIZE=3][COLOR=green][SIZE=2] Płeć - [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][SIZE=2]pies[/SIZE][/SIZE][/B][COLOR=Red][B][SIZE=3][COLOR=green][SIZE=2] Wiek - [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][SIZE=2][nieokreślony][/SIZE][/SIZE][/B][COLOR=Red][B][SIZE=3][COLOR=green][SIZE=2] Miejsce -[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][SIZE=2] schronisko CANIS w Kruszewie (pod Ostrołęką, w.mazowieckie)[/SIZE][/SIZE][/B][COLOR=Red][B][SIZE=3][COLOR=green][SIZE=2] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2]Kontakt - [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][B][FONT=Verdana][U]Wiesława Rykowska - 0 603 703 468[/U][/FONT][/B][COLOR=green] [/COLOR][COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2]Sterylizacja - [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][SIZE=2]nie[/SIZE][/SIZE][/B][COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2] Wątek na dogo - [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/117793-schronisko-Canis-w-Kruszewie-prawie-400-psów-szuka-domu-pomóż!"][B][SIZE=3][SIZE=2]KLIK[/SIZE][/SIZE][/B][/URL][COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2] Zdjęcia- [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/aron/aron.jpg[/IMG] [IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/aron/aron1.jpg[/IMG] [B] [COLOR=#333333][FONT=Tahoma]Aron niestety nie daje sobie zajrzeć w zęby, co powoduje, że nie możemy określić jego wieku. Próbuje wtedy gryźć. Jedyną poufałość na jaką sobie pozwala to głaskanie, czemu oddaje się z wielką przyjemnością :). Potrzebuje cierpliwości, czasu, miłości i człowieka, który pokaże mu że warto zaufać. W schronisku nie ma szans na możliwość pracy z pojedynczym psem, przydałby mu się dom tymczasowy. [/FONT][/COLOR][/B] -
[quote name='zuzlikowa']... sprawdzonego domku?[/QUOTE] [B]Zuźka[/B] jedzie do Koteczki (osoby, która udzielała się w tym wątku). Nie było jeszcze wizyty przed adopcyjnej, ale sunię osobiście wiezie [B]Molly12[/B] i zaręczam, że jeśli będzie coś nie tak to psiaka nie zostawi :). Weryfikację telefoniczną zdała na 6+ :eviltong:. Poza tym w umowie adopcyjnej jest punkt odnośnie wyrażenia zgody na wizytę poadopcyjną, którą postaramy się przeprowadzić w miarę dostępności chętnych do współpracy wolontariuszy :).
-
Poprzez edycję wstaw ten obrazek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL]
-
Czekamy na pierwsze wieści :)
-
Zbliża się 1 i 3 marca: druga rocznica śmierci mojego brata i pierwsza mojej Sarusi. I co? I mój kot Leoś poważnie się rozchorował. Wczoraj miał cewnikowanie, bo od niedzieli nie oddawał moczu, diagnoza: przeziębił pęcherz. Dziś na wizycie dowiedzieliśmy się, że ma zapalenie pęcherza. U kotów to poważna sprawa i leczenie jest nieprzyjemne i długie. Dziś dostał około czterech zastrzyków i kroplówkę. Stres mnie zżera. Cały czas mam przeczucie, że go stracę. Krąży nade mną klątwa...
-
[quote name='nowanienowa']No i mamy Falcor's Nook pomysł od Kika9004 Kika wiszę Ci buziaka!!! Albo nie jeśli będziemy mieć miot będziesz mogła nazwać jakiegoś szczonka[/QUOTE] Cudownie!! :loveu: Już nie mogę się doczekać :p
-
Kto dorzuci grosiki na kaftanik posterylkowy ???? Co ja piszę! Na KAFTAN :eviltong:
-
[B]molly12 [/B] zapłać za zabieg ze swoich pieniędzy, ale niech Rybaczyk da Ci fakturę wystawioną na dane fundacji, które Ci wcześniej wysłałam. Na pewno nie będzie robił problemów bo fakturkę wystawić musi. Wtedy ty wypełnij ten załącznik, który Ci też już przesłałam i w odpowiednie miejsce wstaw numer swojego konta. :p Tak powinno być dobrze :). I to wszystko po zabiegu wyślij na adres fundacji, który także jest w załączniku.
-
[quote name='molly12']czy może mnie ktoś pokierować jak edytować tytuł wątku ? :([/QUOTE] EDYTUJ (pod pierwszym postem) --> ZAAWANSOWANA EDYCJA i tam na górze masz pole TYTUŁ, kasujesz stary i wpisujesz nowy :)
-
[quote name='zuzlikowa']Sterylizacja u suk nie działa tak jak kastracja u psów... nie zmniejsza poziomu agresji. [B]Bardzo potrzebna jest pomoc na zebranie środków na sterylizację Zuzi[/B] (chyba dobrze zrozumiałam?)... molly12, wrzuć tę informację w tytuł! Acha i mam jeszcze pytanie: czy fakt, że w marcu jest akcja sterylizacja, nie pomoże w obniżeniu kosztów zabiegu?[/QUOTE] Ostrołęckie kliniki nie biorą udziału w akcji twierdząc że i tak mają niskie koszty zabiegu.
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/574625_611026615581301_1225247681_n.jpg[/IMG] [B]Zuzia pozdrawia :loveu: [/B][I]Akcja Sterylkowa [/I]zgodziła się w całości pokryć koszt zabiegu sterylizacji suni, aczkolwiek wymaga by po zabiegu wystawić fakturę z odroczonym terminem płatności i spokojnie czekać na przelew. Nasz wet nie zgodził się na takie wyjście twierdząc, że wykonał już 3 takie zabiegi i pieniążków nigdy nie uraczył na swoim koncie. Bardzo zależy nam by to właśnie ten weterynarz zajął się sunią, ufamy mu oraz wiele naszych znajomych psiarzy i kociarzy (nawet zwierzaki schroniskowe są pod jego opieką). Zabieg umówiony jest na środę na godzinę 19:00. Jako że wet zna Ninę jest w stanie kilka dni poczekać na pieniądze, będzie to około 300 zł. Czy jesteście kochani dogomaniacy w stanie wesprzeć nas funduszami na wykonanie zabiegu ?? Nawet najmniejsza kwota przybliża nas do celu. Jeżeli ktoś chciałby pomóc proszę o kontakt na priv...
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Wspomniana wcześniej bernardynka ma się w DT coraz lepiej :) Uczy się jak zaufać człowiekowi i innym zwierzętom. Jest osoba chętna by ją adoptować :multi: ale najpierw musimy ją wysterylizować i nauczyć jak prawidłowo należy się zachowywać :). Zuzia (bo tak dostała na imię) zapewne zamieszka z 19nasto letnim (!!!!!) bernardynem i dwoma yorkami. [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/574625_611026615581301_1225247681_n.jpg[/IMG] Dostaliśmy wsparcie z Akcji Sterylkowej, lecz nasz wet nie zgodził się na wystawienie faktury z odroczonym terminem płatności. Twierdzi, że wykonał już 3 takie zabiegi i kasy nigdy nie zobaczył na swoim koncie. Zabieg umówiony jest na środę na 19:00, do tej pory musimy uzbierać około 300 zł na sterylkę. Wet zna Ninę (u której sunia jest na DT) więc ewentualnie może poczekać na pieniążki od niej. Prosimy o wsparcie, nawet te najmniejsze ... Jeśli ktoś jest wstanie dorzucić choć troszkę na sterylkę proszę o kontakt na priv... -
[B]koteczka18[/B] ja też adoptując psa widziałam go tylko na zdjęciach :D Jak zobaczyłam swojego Wolanda na żywo przy odbiorze to zaniemówiłam z radości :p. Rozumiem Twoje uczucia :loveu:
-
[quote name='ANETTTA']o co chodzi z tymi lękami[/QUOTE] Z tego co wiem jest strasznie wylękniona... Nie potrafi jeszcze każdemu zaufać, ale niech się molly wypowie.
-
Ostrołęka, woj. mazowieckie :) Pozdrawiamy ;)
-
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
Kika9004 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Ja tez mam zle skojarzenia ze sniegiem, szczegolnie jak musze odsniezac :evil_lol:[/QUOTE] Hahah :) mam to samo!! Nie głupia dziewczynka z tej Tośki :D -
Tyle, że z tego co napisała Ninka mała atakuje jej psy. :-( Obie pracują nad tym, ale potrzebują czasu.
-
W takim razie za około 2 tygodnie sterylizujemy :D
-
[quote name='zuzlikowa']Nie chcę udawać mądrzejszej niż jestem, ale tydzień po zakończeniu cieczki, to jak wynika z informacji lekarzy robiących ten zabieg moim podopiecznym suczkom i niestety i z moich doświadczeń, to zdecydowanie za szybko. Nawet w miesiąc po cieczce miałam o 2 tygodnie przesuwaną sterylkę, a sunia i tak bardzo mocno krwawiła... Dopytajcie proszę o to weterynarza.[/QUOTE] To było właśnie zalecenie weta z tego co mi się zdaje. Poza tym ja swoją sunię bernardynkę sterylizowałam dwa tygodnie po zakończeniu cieczki i wszystko było OK, ale faktycznie warto to jeszcze z wetem przedyskutować.
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza'] Wstaw proszę zdjęcia na flickera, żebyśmy wszyscy mieli dostęp do bazy.[/QUOTE] Już :) Zapraszam do oglądania --> [URL="http://www.flickr.com/photos/29411511@N04/sets/72157632747221752/"]KLIK[/URL] :lol: