-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
Bernardynomaniacy, Mam pytanie, lecz nie wiem do kogo bezpośrednio się zgłosić by się nie narzucać i mieć pewność, że tej osobie nie zajmuję tak cennego wolnego czasu. Przepraszam też, że zaśmiecam wątek. Czy jeśli mój dom bardzo często odwiedzają małe dzieci to muszę rozpatrywać ewentualną adopcję li i jedynie szczeniaka? Czy powinnam obawiać się adopcji psa dorosłego, gdzie w schronisku, nie oszukujmy się, nie mam możliwości sprawdzenia psa jak reaguje na dzieciaki... Jak mam szukać odpowiedniego psa? Jeśli ktoś ma chęć i chwilę by ze mną o tym porozmawiać to zapraszam do konwersacji e-mailowej: [email][email protected][/email] Jeśli macie jakieś benki do ogłoszeń to kilka możecie mi przesłać (zdjęcia +opis) na powyższy meil. Postaram się kilka dodać.
-
Czyli jeszcze ktoś o nas pamięta :lol:. U nas się dzieje. Ja mam troszkę problemów, nie jest łatwo, ale żyć dalej trzeba.... Woland podrósł, ale niedużo. Nadal bardzo rozrabia, choć już przywykliśmy, że coś popsuje, pobrudzi ... Więcej czasu spędza w kojcu, przyzwyczajamy go, że nie może z nami spędzać 24 h na dobę i czasem trzeba grzecznie posiedzieć samemu. Znosi to o dziwo bardzo dobrze, nie wyje, nie drapie, czasem tylko skacze po siatce. Uczę go też by zostawał sam na podwórku, nie reaguję jak zapalczywie drapie w drzwi balkonowe by go wpuścić do domu. Serce mi się kraje jak słyszę jak robi kolejne rysy na tej i tak już zniszczonej szybie... Jednak to takie wstępne próby by kiedyś mógł zostać sam na podwórku na dzień, gdy nas nie ma. Juliusz pojechał ze swoją Panią do Krakowa, zniósł przeprowadzkę bardzo dobrze, nie miauczy by wyjść na dwór. By uzupełnić pustkę po kocie Juliuszu pojechałam do schroniska i przywiozłam najpiękniejszego kota jakiego spotkałam: [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/262928_265527200216643_1143291206_n.jpg[/IMG] Kot LEO u nas nazywany Messim :p. Jest cudowny. Nie daje podejść do siebie Wolandowi zaraz sycząc i atakując. Pies jest przy nim MEGA uległy i spokojny. Nie wiem co się dzieje, nie poznaję psa!! Gdzie jest mój ADHDowiec ? ;) Nad zdjęciami pomyślę. Pozdrowienia i gorące uściski dla was! Ucałujcie w pysiorki swoje psiaki ode mnie :) :multi:.
-
Pisałam z SOS Beagle, nie mają na razie szczeniaków.
-
Witam. Mam sprawdzony domek dla szczeniaka/młodego psa rasy beagla :). Proszę o kontakt
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Mam osobę chętną na adopcje szczeniaka beagla, dom sprawdzony. Jak ktoś coś wie proszę o kontakt :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Kika, mam zapytanie o szczeniaki : Witaj! Poniżej znajduje się odpowiedź na Twoje ogłoszenie "[URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Piekne-szczeniaki-prosza-o-domy-adopcja-W0QQAdIdZ416300227"]Piękne szczeniaki proszą o domy, adopcja[/URL]" na Gumtree: [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD] [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="width: 100%, bgcolor: #eeeeee, align: left"][B]Od:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/TD] [/TR] [TR] [TD] chętnie adoptuję jednego szczeniaczka. Najbardziej podoba mi się ten na 4 fotografii. czy są nadal do oddania?? [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] [B]Możesz odpowiedzieć „[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]”, odpowiadając na ten e-mail.[/B][/QUOTE] Odpisałam. Trzymam kciuki, może coś z tego będzie. -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Mini, Midi i Max (rodzinka szczeniaków, 4,5 miesięczna) trafiła razem do nowego domu :). Co gorsza: na ich miejsce przybyło nowych 10 szczeniaków :shake:. -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/262928_265527200216643_1143291206_n.jpg[/IMG] No czy on nie jest cudowny ??? :p Tylko brać na kanapę do swojego mieszkania :) Ktoś chętny ?? :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/541081_265527236883306_411606534_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/320455_265527260216637_2024786271_n.jpg[/IMG] Wszystkie czekają na adopcje w schronisku !! -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Odpisałam :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Wysłałam na razie pierwsze szczeniaki. Resztę prześlę wieczorem, bo źle się czuję, chyba będę chora :( i nie mogę się skupić :(. -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Kika...podeślij mi szczeniaki - ogłosze rzecz jasna ;)[/QUOTE] Wiesz, że Cię kocham ?? ;) Co ja bym bez Ciebie zrobiła :eviltong:. Postaram się to zrobić jeszcze dzisiaj... -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Chłopczyk, 5 miesięcy. bardzo kontaktowy[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][COLOR=gray] [/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/483141_382153745188970_430875850_n.jpg[/IMG] [B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dziewczynka, 4 miesiące. Bardzo wesoła, niezła rozrabiaka z niej :) Uwielbia ciągać za nogawki.[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][COLOR=gray] [/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/540042_382153785188966_2118076968_n.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]Znów rodzinka. [SIZE=4][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]chłopczyk[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]4.5 miesiąca[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]W pierwszym kontakcie trochę nieufny, ale szybko się zaprzyjaźnia. [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/61414_382153491855662_1683826966_n.jpg[/IMG] [B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]dziewczynka, 4,5 miesiąca. bardzo kontaktowa [/FONT][/COLOR][/B][IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/380068_382153598522318_1855037707_n.jpg[/IMG] [B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dziewczynka, 4.5 miesiąca.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bardzo kontaktowa [/FONT][/COLOR][/B][IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/523184_382153638522314_499644848_n.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]Kolejne rodzeństwo. Mają po 2 miesiące. dziewczynka [/B][IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/564165_382153365189008_2127102919_n.jpg[/IMG] [B]Chłopczyk[/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/262938_382153441855667_676203177_n.jpg[/IMG] Trochę wycofani... -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/545754_382153178522360_708561696_n.jpg[/IMG]\ [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/482973_382153268522351_581825117_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/408384_382153315189013_1417270059_n.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Czekam :cool3:. **************************** LUDZIE, nie ogarniam życia .... ech... poo raz kolejny .... :shake: **************************** Adopcje stoją ..... :placz: ........... Schronisko pęka w szwach ........ Wysyp szczeniaczkowy, poznajcie wesołą gromadkę: [B]8-oro rodzeństwa, siedem suczek, jeden piesek (nie wiem który to rodzynek). Mają po 6 tygodni... [/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/578353_382152781855733_932976622_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/384295_382152851855726_441466173_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/550723_382152945189050_1991304899_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/296404_382153041855707_1362007978_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/298579_382153105189034_1005123728_n.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]Dogomaniacy! [/B] Zaczynam "ogarniać" stronę internetową schroniska w Kruszewie. Na razie nie mam możliwości dodawania nowych psiaków, ale powoli uzupełniam inne zakładki. Do POŻEGNAŃ dodałam Fina :-(. Do ZNALAZŁY DOM też kilka nowych psiaków wskoczyło :multi:. Niestety chcąc zaktualizować zakładkę PSY NICZYJE ciągle wyrzuca mnie ze strony :angryy:. Zgubiłam mój zeszycik w którym notowałam zmiany jakie trzeba wprowadzić, jeśli jeszcze o jakichś psiakach zapomniałam to proszę o przypomnienie !! pozdrawiam. Kika. PS. Tak dla przypomnienia: [IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/wirtual/wirtualnaplakat.jpg[/IMG] -
Przepraszam za ciszę, ale nie miałam możliwości pisania aktualizacji. Nasze dwie wolontariuszki od kilku dni polują na kotki, na razie z marnym skutkiem. Dziś znów wyruszają w teren, trzymajmy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie akcji :). Wysłałam do fundacji meila ze zgłoszeniem pierwszej fakturki, zgłoszenie poszło z dniem pierwszej próby polowania :D.
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://farm9.staticflickr.com/8285/7768699546_c747fdf6d3.jpg[/IMG] Czy to SUNIA, czy miała niedawno szczeniaki?? [B]JEŻELI TO SUŃKA TO JESTEM NA 89 % PRZEKONANA, ŻE OSTATNIO TRAFIŁ DO MNIE JEJ SZCZENIAK. IDENTYCZNY KOLOR, WZROST, TAK SAMO TROCHĘ JAKBY WADLIWY ZGRYZ, TYLE ŻE SIERŚĆ TROCHĘ DŁUŻSZA. JAKBY SKÓRĘ ZDJĄŁ !![/B] -
[B]KOCHANI, KOCHANI, KOCHANi!!! [/B]Jestem w trakcie poszukiwań klatek-łapek, które były w posiadaniu Stowarzyszenia i wolontariuszy. Jeżeli wiecie coś na temat aktualnego miejsca pobyty tychże rzeczy jesteście proszeni o kontakt ze mną (tylko sms 501 471 570 - bom ja wyjechana na szkoleniu będę :) ) lub do bebcik (najlepiej do niej) lub do magaaaa (jeszcze lepiej do niej :multi:). Sprawa pilna.
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Do schroniska postaram się zawitać za dwa tygodnie. [B]** KOCHANI, KOCHANI, KOCHANi!!! [/B]Jestem w trakcie poszukiwań klatek-łapek, które były w posiadaniu Stowarzyszenia i wolontariuszy. Jeżeli wiecie coś na temat aktualnego miejsca pobyty tychże rzeczy jesteście proszeni o kontakt ze mną (tylko sms 501 471 570 - bom ja wyjechana na szkoleniu będę :) ) lub do bebcik (najlepiej do niej) lub do magaaaa (jeszcze lepiej do niej :multi:). Sprawa pilna.