Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Bernardynomaniacy, Mam pytanie, lecz nie wiem do kogo bezpośrednio się zgłosić by się nie narzucać i mieć pewność, że tej osobie nie zajmuję tak cennego wolnego czasu. Przepraszam też, że zaśmiecam wątek. Czy jeśli mój dom bardzo często odwiedzają małe dzieci to muszę rozpatrywać ewentualną adopcję li i jedynie szczeniaka? Czy powinnam obawiać się adopcji psa dorosłego, gdzie w schronisku, nie oszukujmy się, nie mam możliwości sprawdzenia psa jak reaguje na dzieciaki... Jak mam szukać odpowiedniego psa? Jeśli ktoś ma chęć i chwilę by ze mną o tym porozmawiać to zapraszam do konwersacji e-mailowej: [email][email protected][/email] Jeśli macie jakieś benki do ogłoszeń to kilka możecie mi przesłać (zdjęcia +opis) na powyższy meil. Postaram się kilka dodać.
  2. Czyli jeszcze ktoś o nas pamięta :lol:. U nas się dzieje. Ja mam troszkę problemów, nie jest łatwo, ale żyć dalej trzeba.... Woland podrósł, ale niedużo. Nadal bardzo rozrabia, choć już przywykliśmy, że coś popsuje, pobrudzi ... Więcej czasu spędza w kojcu, przyzwyczajamy go, że nie może z nami spędzać 24 h na dobę i czasem trzeba grzecznie posiedzieć samemu. Znosi to o dziwo bardzo dobrze, nie wyje, nie drapie, czasem tylko skacze po siatce. Uczę go też by zostawał sam na podwórku, nie reaguję jak zapalczywie drapie w drzwi balkonowe by go wpuścić do domu. Serce mi się kraje jak słyszę jak robi kolejne rysy na tej i tak już zniszczonej szybie... Jednak to takie wstępne próby by kiedyś mógł zostać sam na podwórku na dzień, gdy nas nie ma. Juliusz pojechał ze swoją Panią do Krakowa, zniósł przeprowadzkę bardzo dobrze, nie miauczy by wyjść na dwór. By uzupełnić pustkę po kocie Juliuszu pojechałam do schroniska i przywiozłam najpiękniejszego kota jakiego spotkałam: [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/262928_265527200216643_1143291206_n.jpg[/IMG] Kot LEO u nas nazywany Messim :p. Jest cudowny. Nie daje podejść do siebie Wolandowi zaraz sycząc i atakując. Pies jest przy nim MEGA uległy i spokojny. Nie wiem co się dzieje, nie poznaję psa!! Gdzie jest mój ADHDowiec ? ;) Nad zdjęciami pomyślę. Pozdrowienia i gorące uściski dla was! Ucałujcie w pysiorki swoje psiaki ode mnie :) :multi:.
  3. Pisałam z SOS Beagle, nie mają na razie szczeniaków.
  4. Witam. Mam sprawdzony domek dla szczeniaka/młodego psa rasy beagla :). Proszę o kontakt
  5. Mam osobę chętną na adopcje szczeniaka beagla, dom sprawdzony. Jak ktoś coś wie proszę o kontakt :)
  6. Dziewczyny właśnie stoją, marzną przy starym szpitalu i czekają aż krążące wokół klatki do niej wejdą. Trzymamy kciuki!!
  7. [quote name='Ziutka']Kika, mam zapytanie o szczeniaki : Witaj! Poniżej znajduje się odpowiedź na Twoje ogłoszenie "[URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Piekne-szczeniaki-prosza-o-domy-adopcja-W0QQAdIdZ416300227"]Piękne szczeniaki proszą o domy, adopcja[/URL]" na Gumtree: [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD] [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="width: 100%, bgcolor: #eeeeee, align: left"][B]Od:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/TD] [/TR] [TR] [TD] chętnie adoptuję jednego szczeniaczka. Najbardziej podoba mi się ten na 4 fotografii. czy są nadal do oddania?? [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] [B]Możesz odpowiedzieć „[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]”, odpowiadając na ten e-mail.[/B][/QUOTE] Odpisałam. Trzymam kciuki, może coś z tego będzie.
  8. Mini, Midi i Max (rodzinka szczeniaków, 4,5 miesięczna) trafiła razem do nowego domu :). Co gorsza: na ich miejsce przybyło nowych 10 szczeniaków :shake:.
  9. [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/262928_265527200216643_1143291206_n.jpg[/IMG] No czy on nie jest cudowny ??? :p Tylko brać na kanapę do swojego mieszkania :) Ktoś chętny ?? :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/541081_265527236883306_411606534_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/320455_265527260216637_2024786271_n.jpg[/IMG] Wszystkie czekają na adopcje w schronisku !!
  10. Było miło :) Porozmawiałyśmy sobie, poobserwowałam usuwanie owłosienia z kocich jajeczek :) spooko
  11. Wysłałam na razie pierwsze szczeniaki. Resztę prześlę wieczorem, bo źle się czuję, chyba będę chora :( i nie mogę się skupić :(.
  12. Odebrałam 15 kg karmy dla kociaków od naszej kochanej Pani Weterynarz :) W miarę możliwości w przyszłym tygodniu worek powędruje dla Pani Karmicielki :D.
  13. [quote name='Ziutka']Kika...podeślij mi szczeniaki - ogłosze rzecz jasna ;)[/QUOTE] Wiesz, że Cię kocham ?? ;) Co ja bym bez Ciebie zrobiła :eviltong:. Postaram się to zrobić jeszcze dzisiaj...
  14. [SIZE=3][B] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Chłopczyk, 5 miesięcy. bardzo kontaktowy[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][COLOR=gray] [/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/483141_382153745188970_430875850_n.jpg[/IMG] [B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dziewczynka, 4 miesiące. Bardzo wesoła, niezła rozrabiaka z niej :) Uwielbia ciągać za nogawki.[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][COLOR=gray] [/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/540042_382153785188966_2118076968_n.jpg[/IMG]
  15. [B]Znów rodzinka. [SIZE=4][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]chłopczyk[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]4.5 miesiąca[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]W pierwszym kontakcie trochę nieufny, ale szybko się zaprzyjaźnia. [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/61414_382153491855662_1683826966_n.jpg[/IMG] [B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]dziewczynka, 4,5 miesiąca. bardzo kontaktowa [/FONT][/COLOR][/B][IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/380068_382153598522318_1855037707_n.jpg[/IMG] [B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dziewczynka, 4.5 miesiąca.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bardzo kontaktowa [/FONT][/COLOR][/B][IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/523184_382153638522314_499644848_n.jpg[/IMG]
  16. [B]Kolejne rodzeństwo. Mają po 2 miesiące. dziewczynka [/B][IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/564165_382153365189008_2127102919_n.jpg[/IMG] [B]Chłopczyk[/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/262938_382153441855667_676203177_n.jpg[/IMG] Trochę wycofani...
  17. [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/545754_382153178522360_708561696_n.jpg[/IMG]\ [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/482973_382153268522351_581825117_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/408384_382153315189013_1417270059_n.jpg[/IMG]
  18. Czekam :cool3:. **************************** LUDZIE, nie ogarniam życia .... ech... poo raz kolejny .... :shake: **************************** Adopcje stoją ..... :placz: ........... Schronisko pęka w szwach ........ Wysyp szczeniaczkowy, poznajcie wesołą gromadkę: [B]8-oro rodzeństwa, siedem suczek, jeden piesek (nie wiem który to rodzynek). Mają po 6 tygodni... [/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/578353_382152781855733_932976622_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/384295_382152851855726_441466173_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/550723_382152945189050_1991304899_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/296404_382153041855707_1362007978_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/298579_382153105189034_1005123728_n.jpg[/IMG]
  19. [B]Dogomaniacy! [/B] Zaczynam "ogarniać" stronę internetową schroniska w Kruszewie. Na razie nie mam możliwości dodawania nowych psiaków, ale powoli uzupełniam inne zakładki. Do POŻEGNAŃ dodałam Fina :-(. Do ZNALAZŁY DOM też kilka nowych psiaków wskoczyło :multi:. Niestety chcąc zaktualizować zakładkę PSY NICZYJE ciągle wyrzuca mnie ze strony :angryy:. Zgubiłam mój zeszycik w którym notowałam zmiany jakie trzeba wprowadzić, jeśli jeszcze o jakichś psiakach zapomniałam to proszę o przypomnienie !! pozdrawiam. Kika. PS. Tak dla przypomnienia: [IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/wirtual/wirtualnaplakat.jpg[/IMG]
  20. Przepraszam za ciszę, ale nie miałam możliwości pisania aktualizacji. Nasze dwie wolontariuszki od kilku dni polują na kotki, na razie z marnym skutkiem. Dziś znów wyruszają w teren, trzymajmy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie akcji :). Wysłałam do fundacji meila ze zgłoszeniem pierwszej fakturki, zgłoszenie poszło z dniem pierwszej próby polowania :D.
  21. O ile dobrze liczę to na razie zostało przekazane dla kociaków 64 kg karmy :). Magda obiecała zająć się wyłapywaniem kotów. Czekam na jakieś wieści od niej.
  22. [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8285/7768699546_c747fdf6d3.jpg[/IMG] Czy to SUNIA, czy miała niedawno szczeniaki?? [B]JEŻELI TO SUŃKA TO JESTEM NA 89 % PRZEKONANA, ŻE OSTATNIO TRAFIŁ DO MNIE JEJ SZCZENIAK. IDENTYCZNY KOLOR, WZROST, TAK SAMO TROCHĘ JAKBY WADLIWY ZGRYZ, TYLE ŻE SIERŚĆ TROCHĘ DŁUŻSZA. JAKBY SKÓRĘ ZDJĄŁ !![/B]
  23. [B]KOCHANI, KOCHANI, KOCHANi!!! [/B]Jestem w trakcie poszukiwań klatek-łapek, które były w posiadaniu Stowarzyszenia i wolontariuszy. Jeżeli wiecie coś na temat aktualnego miejsca pobyty tychże rzeczy jesteście proszeni o kontakt ze mną (tylko sms 501 471 570 - bom ja wyjechana na szkoleniu będę :) ) lub do bebcik (najlepiej do niej) lub do magaaaa (jeszcze lepiej do niej :multi:). Sprawa pilna.
  24. Do schroniska postaram się zawitać za dwa tygodnie. [B]** KOCHANI, KOCHANI, KOCHANi!!! [/B]Jestem w trakcie poszukiwań klatek-łapek, które były w posiadaniu Stowarzyszenia i wolontariuszy. Jeżeli wiecie coś na temat aktualnego miejsca pobyty tychże rzeczy jesteście proszeni o kontakt ze mną (tylko sms 501 471 570 - bom ja wyjechana na szkoleniu będę :) ) lub do bebcik (najlepiej do niej) lub do magaaaa (jeszcze lepiej do niej :multi:). Sprawa pilna.
×
×
  • Create New...