Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. [quote name='Linda99']Czy mialby gdzies miejsce po wyciagnieciu go ze schronu?[/QUOTE] Właśnie szukamy!
  2. [B]Wczoraj (tj. 1.12.2012) trafił do schroniska CANIS w Kruszewie (pod Ostrołęką) około roczny, bardzo wychudzony pies. To naprawdę świetne psisko, i ładne! Miał na szyi wrośnięty sznurek. . Zapewne został przywiązany do drzewa i usiłując się uwolnić tak się pokaleczył. Psiak z głodu atakował koty i je zjadał. Potrzebujemy miejsca, gdzie psiak mógłby wrócić do zdrowia. Szukamy organizacji lub prywatnych ludzi dobrej woli, którzy mogliby się psiakiem zaopiekować, zapewnić mu opiekę weterynaryjną i spokojne miejsce oraz dobry dom. Psiak potrzebuje fachowej opieki… [/B] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8062/8237926435_5c2389c1db_o.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8059/8237926201_b96da16f34_o.jpg[/IMG] [B]Kochani dogomaniacy! Wierzę w was. Pomóżcie mi go wyciągnąć ze schroniska!! Zjednoczmy się po raz kolejny. [/B]
  3. [CENTER][B][COLOR=#FF0000]A L A R M !!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR] [/B][/CENTER] [B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] Wczoraj trafił do schroniska około roczny pies z wrośniętym sznurem w szyję !!! Jest wychudzony! [/FONT][/COLOR] Z głodu atakował i zjadał koty! Trzeba go jak najszybciej wyciągnąć ze schroniska i umieścić go gdzieś gdzie będzie mógł dojść do siebie. To naprawdę fajny psiak!!! Błagam, pomóżcie[/B] :-( [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8062/8237926435_5c2389c1db_o.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8059/8237926201_b96da16f34_o.jpg[/IMG] [B]WĄTEK NA DOGO [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236718-Pies-z-OKROPNĄ-RANĄ-NA-SZYI-Kto-pomoże-wyciągnąć-ze-schroniska?p=20072493#post20072493"]KLIK[/URL]
  4. [CENTER][B][COLOR=#ff0000]A L A R M !!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR] [/B][/CENTER] [B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma] Wczoraj trafił do schroniska około roczny pies z wrośniętym sznurem w szyję !!! Jest wychudzony! [/FONT][/COLOR] Z głodu atakował i zjadał koty! Trzeba go jak najszybciej wyciągnąć ze schroniska i umieścić go gdzieś gdzie będzie mógł dojść do siebie. To naprawdę fajny psiak!!! Błagam, pomóżcie[/B] :-( [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8059/8237926201_b96da16f34_o.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8062/8237926435_5c2389c1db_o.jpg[/IMG] [B]Wątek na dogo: [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236718-Pies-z-OKROPNĄ-RANĄ-NA-SZYI-Kto-pomoże-wyciągnąć-ze-schroniska?p=20072493#post20072493"]KLIK[/URL]
  5. [B]Znacie jakichś jamnikolubnych ??? Myślę, że warto spróbować wyciągnąć ze schroniska Panadola :shake:. To psie nieszczęście. Jest mega połamany, ledwo łazi :( Strasznie mi go szkoda :-(.[/B] [IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Panadol/Panadol1.jpg[/IMG]
  6. [COLOR=Red][B][SIZE=3][COLOR=green][SIZE=2]Imię - PANADOL Płeć - PIES Wiek - 6 LAT Miejsce - Schronisko CANIS w Kruszewie (pod Ostrołęką) [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2]Kontakt -[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][FONT=Verdana][U]Wiesława Rykowska - 0 603 703 468 [/U][/FONT][FONT=Verdana]Dorota Jarowiecka, tel.0 601 420 789[/FONT][COLOR=green] [/COLOR][COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2]Sterylizacja - NIE Wątek na dogo - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/117793-schronisko-Canis-w-Kruszewie-prawie-400-psów-szuka-domu-pomóż!"]KLIK[/URL][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2] Zdjęcia- [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Panadol/Panadol1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Panadol/Panadol2.jpg[/IMG] [SIZE=3] OPIS: [COLOR=#333333][FONT=Tahoma]Panadol, to imię nie dostał przez przypadek. Psiak został przywieziony przez dziewczynę z technikum weterynaryjnego. Prawdopodobnie uległ wypadkowi samochodowemu bo jest cały połamany. Niestety nie można mu pomóc inaczej jak czekać aż wszystkie kości same się zrosną. Nie będzie to jednak łatwe w warunkach schroniskowych ... [B]KOCHANI SZUKAMY DT !! TEN PIES ZGINIE W TŁUMIE INNYCH SCHRONISKOWCÓW[/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE]:-(:-(:-( [B]Mamy tu jakichś jamnikolubnych, którzy mogliby się nim zająć ???? Pomocy!!![/B]
  7. Wstawiałam Tulę na stronę, a Oscara do pożegnań :(.
  8. [quote name='beka'] Tula i Frida - info o nich prosze.[/QUOTE] Ojojoj, nie ogarniam :( Które to psiaki ???
  9. [quote name='esperanza']Mamy tylko 0,3% głosów, ale spróbujmy :-)[/QUOTE] Już 0,6 % :D
  10. [COLOR=#ff0000] [/COLOR] [COLOR=#ff0000]Kochani, wejdźcie w link i zagłosujcie na [B]STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPAŃSKICH ZWIERZĄT "NICZYJE"[/B] (jest gdzieś pośrodku listy). Nie trzeba się logować. Wystarczy kliknąć!! Bardzo proszę !!!!!!!![/COLOR] [COLOR=#ff0000] [/COLOR] [COLOR=#ff0000]http://www.furkidz.eu/[/COLOR]
  11. Pospamuję trochę. Kochani, wejdźcie w link i zagłosujcie na[B] STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPAŃSKICH ZWIERZĄT "NICZYJE" [/B](jest gdzieś pośrodku listy). Nie trzeba się logować. Wystarczy kliknąć!! Bardzo proszę !!!!!!!! [url]http://www.furkidz.eu/[/url]
  12. Kochani, wejdźcie w link i zagłosujcie na [B]STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPAŃSKICH ZWIERZĄT "NICZYJE" [/B](jest gdzieś pośrodku listy). Nie trzeba się logować. Wystarczy kliknąć!! Bardzo proszę !!!!!!!! [url]http://www.furkidz.eu/[/url]
  13. Pospamuję trochę. Kochani, wejdźcie w link i zagłosujcie na STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPAŃSKICH ZWIERZĄT "NICZYJE" (jest gdzieś pośrodku listy). Nie trzeba się logować. Wystarczy kliknąć!! Bardzo proszę !!!!!!!! [url]http://www.furkidz.eu/[/url]
  14. Część poszło do adopcji, ale już pogubiłam się które ;/. W poniedziałek Pani Wiesia odebrała 4 nowe maluchy ze Straży Miejskiej w Ostrołęce :(.
  15. Ja nawet teraz podjechać nie mogę bo miałam wypadek i skasowałam samochód :/.
  16. [quote name='malagos']Po cichu przyzna się, ze pomagam - mam kolejną sunię ze wsi, która mogła trafić do Kruszewa. A jest u mnie :)[/QUOTE] Dziękuję :klacz:
  17. [CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]W schronisku krytyczna sytuacja !! Schronisko pęka w szwach. Aktualnie jest około 390 psów, nigdy tyle nie było. Adopcje stoją. Pani Wiesia zaczęła odmawiać przyjęć nowych psów, których życie bezpośrednio nie jest zagrożone. Myślę też, że Pani Wiesia obawia się kontroli Lekarza Weterynarii, który bez problemu mógłby wydać decyzję o zakazie przyjmowania nowych psów (co doprowadziłoby do upadku schroniska) czy zamknięcia. Trzeba wszystkie siły skierować w stronę schroniska i kombinować jak można pomóc...[/B][/SIZE][/COLOR][/CENTER]
  18. W schronisku bardzo ciężko :( sytuacja krytyczna, tyle psiaków :(. Na razie nie mogę jechać do schroniska bo nie mam czym, miałam wypadek i skasowałam samochód :(.
  19. Faktycznie marzenie ........
  20. Czy jest możliwość dostania dofinansowania dla kotki w ciąży na sterylkę aborcyjną? Kotka koci się co i rusz, pierwsze maluchy w wieku 7 miesięcy :(. Tylko potrzebna decyzja na już, bo trzeba ciachać jak najszybciej. Kotka żyjąca na wsi, ma właściciela, ale to taki łazik. Właściciel sam nie da rady wysterylizować.
  21. [B]Odeszło od nas 6 szczeniaczków :-( [/B] [*] [*] [*]
×
×
  • Create New...