-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]10. HANIA ok. 1,5-2 lata [/B][/SIZE] Niewysterylizowana. Bardzo przyjacielska, otwarta, wesoła. Ciągle szuka kontaktu z człowiekiem. Bardzo przypadła do gustu mojej przyjaciółce która boi się psów. Więc jest bardzo łagodna i miła :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Jkjz2FTvMlg/T-cSkQIo4sI/AAAAAAAABT4/MTxc4gcqmCA/s640/1.jpg[/IMG] [SIZE=3][B]11. POMOCNIK ok. 2-3 lata [/B][/SIZE] Dość niepewny, bo potrafi ugryźć, ale bardzo okazały. Nieufny, on decyduje na ile możemy sobie z nim pozwolić. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-X68_JHGR37I/T-cSmcnUhGI/AAAAAAAABUI/Evi2gxszVu8/s640/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-y-sv_FIeLEQ/T-cS4OGKY-I/AAAAAAAABUc/cHgddhTRt0I/s640/2.jpg[/IMG] [SIZE=3][B]12. KAKTUS [/B][/SIZE] Tego pana już znacie :p [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aiFCUiLfOrw/T-cS20mRqUI/AAAAAAAABUU/WfhJPj42ocg/s640/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PsWm08hQb6U/T-cS60nCPCI/AAAAAAAABUk/KM3iIeagkFE/s640/2.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3]8. BIERKA ok. 6-7 lat [/SIZE][/B] Bardzo spokojna, zrównoważona. Idealna dla osoby starszej na kanapę :p [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-h6g6wWrMeIg/T-cSLQiXOuI/AAAAAAAABTo/VsnHuPe21Kg/s640/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vTjNBG8WaqI/T-cSKb3HYcI/AAAAAAAABTg/rOXzu7wHqmY/s640/2.jpg[/IMG] [SIZE=3][B]9. ŁUPINKA ok. 4 miesiące [/B][/SIZE] Docelowo średnia/duża. Bardzo żywiołowa, przyjacielska. Nie boi się obcych. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sXR8ijxCmhg/T-cSDUlVYwI/AAAAAAAABTY/9r9GgwayKvI/s512/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EMeC-w-ozoA/T-cSUWOuIYI/AAAAAAAABTw/LvAu_7_JlZs/s512/2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZmZQPNx45mM/T-cSkgaRTUI/AAAAAAAABT8/atAzl8Xq-T8/s512/3.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3]7. KRETES ok. 1,5 roku [/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2] Na początku był bardzo nieufny i wycofany. Nie chciał wychodzić z budy. Nadal bywa nieufny wobec obcych, ale nie chowa się, nie ucieka. Teraz chce kontaktu z człowiekiem, robi ogromne postępy! [/SIZE][/SIZE][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--cfrOmstanY/T-cRPxOWvDI/AAAAAAAABSo/oEEqYHC2bg8/s512/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-P5vwyTUBVFQ/T-cRXc_lq7I/AAAAAAAABS0/246dsor0OoE/s640/2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cJFdBuxOiNk/T-cRc0xhh8I/AAAAAAAABS8/bnNe647kLyw/s512/3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Yr7htypB20I/T-cRegcIfJI/AAAAAAAABTE/tQL7sKicvOI/s512/4.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]6. PUSIA ok. 1 rok [Justyna będziesz musiała jej jak i Kretesowi porobić zdjęcia, mój aparat jest za słaby] [/B][/SIZE] Szalona, nieokiełznana, troszkę nadpobudliwa. Ciężko było ją sfotografować, ciągle w ruchu. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_cLsBvXVD7g/T-cQ22GvSnI/AAAAAAAABSI/0Jg_I0KnbmI/s640/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-g5HzvWBEWKM/T-cQ9Dl6IBI/AAAAAAAABSQ/_29bb6iD8sc/s640/2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-llZ_2ZATeKo/T-cRC3HQtlI/AAAAAAAABSY/4ixbV9ICWxI/s640/3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-y4Uo99IGmJM/T-cRLgOzJGI/AAAAAAAABSg/5FXCcOqgruk/s640/4.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]5. ŁEZKA ok. 1-1,5 roku [/B][/SIZE] Jest bardzo spokojna, zrównoważona, przyjacielska. Cudowna. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nCMb2dASn3U/T-cQIre-9_I/AAAAAAAABRQ/XuXlB_YBzk8/s640/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7Za7WjBbWac/T-cQZGpKGOI/AAAAAAAABRo/aFEsiq8fSyk/s640/2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-n1bT-SLwlS8/T-cQjjtbtAI/AAAAAAAABRw/2bi6shpAZfs/s640/3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-M2-g5tt-WII/T-cQpjcZKwI/AAAAAAAABR4/zplLzk9iBHQ/s640/4.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-f3aLRp-8CaE/T-cQtZHL_MI/AAAAAAAABSA/Y3RCOzqBYkU/s720/5.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]4. TOYOTA ok. 7 lat[/B][/SIZE] Trafiła do schroniska spod salonu samochodowego. Ma problemy z oczkiem, w trakcie konsultacji weterynaryjnych. Bardzo spokojna, przyjazna, stonowana. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--_o1jmtnu5o/T-cPumKha2I/AAAAAAAABQ0/pFr_FIgWO3Y/s640/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TgLQfs0-mCw/T-cPv1KKjtI/AAAAAAAABQ8/Rd5zU47WO7s/s640/2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IHnXaAY8TlE/T-cPxSAHzyI/AAAAAAAABRE/j6NfXQVnK_g/s640/3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XHOcIn43YS4/T-cQOrNw0AI/AAAAAAAABRg/I-Avub-F1FM/s640/4.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oY0wzxJ0bPI/T-cQNYupBBI/AAAAAAAABRY/0Ebxr5iA5CI/s640/5.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_V0QWZlmpjo/T-cL7x6-ZkI/AAAAAAAABQE/OIoYy3WgIoo/s720/4.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pRA6uX9t9y8/T-cL73ceRwI/AAAAAAAABQA/l-nhn5qYym0/s640/5.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6bQMJNbCDT4/T-cMLc-oxdI/AAAAAAAABQQ/tn409rSuurk/s640/6.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6PWNQtFYfhA/T-cMSif1iqI/AAAAAAAABQc/RaA7CUd9jH4/s640/7.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-laC27OZ2qX0/T-cMSdIjEAI/AAAAAAAABQY/vjzC_8JfL1Q/s640/8.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iQDno4YH7yA/T-cLKrob9uI/AAAAAAAABPE/U4pppuefXF0/s512/6.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JX6LgzKCsfU/T-cLjOmy3II/AAAAAAAABPc/VK_HDw0O8jk/s640/7.jpg[/IMG] [SIZE=3][B] 3. ISKRA ok. 1-2 lata[/B][/SIZE] Jeszcze niewysterylizowana. Jaki ma charakter? To wariatka, bardzo szalona i energiczna suczka. Takie żywe srebro. Może, gdyby miała częściej kontakt z człowiekiem by się uspokoiła. Jest ciągle w ruchu. Szuka kontaktu z człowiekiem. Bardzo przyjazna. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-G4pspYz40ps/T-cLkiMQAJI/AAAAAAAABPo/LDLT3mSgv1A/s640/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Wfe0tf7B4wI/T-cLjxUZvxI/AAAAAAAABPk/96clHoYwdnY/s576/2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-maO4Vyv_yyY/T-cL1iuzaKI/AAAAAAAABP4/guAEI8HqDn4/s640/3.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3]2. ŁAZIK ok. 2 lata [/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]Trochę nieufny, boi się, lecz po chwili zaczyna podchodzić do obcych, wąchać, daje się głaskać. Ciekawość zwycięża. Szybko nabiera zaufania. [/SIZE][/SIZE][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xmeKiyrzjoU/T-cKsNZrECI/AAAAAAAABOo/WJoWwbhqE6A/s512/1.jpg[/IMG][SIZE=3][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-R7Q22sBqxbw/T-cKtAOi4YI/AAAAAAAABOs/-W_xF6dsUUw/s640/2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qmCxABoKSyg/T-cK03w4TLI/AAAAAAAABO4/dvZcoQSB59w/s640/3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AEr21gTY7eM/T-cLLrXgVaI/AAAAAAAABPQ/AyfNUL0DMHY/s640/4.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Y_uGRnyWlqE/T-cLJxv-wZI/AAAAAAAABPA/GWMGGdnjqI0/s512/5.jpg[/IMG] -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7NV93fB_fqs/T-cI570aCxI/AAAAAAAABOQ/sOlsVRz19u0/s640/7.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dsatwx3epGk/T-cI_QBkuNI/AAAAAAAABOY/Xtqa3mLTih4/s640/8.jpg[/IMG] Świetna i z wyglądu i z charakteru :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][B][SIZE=5]O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E : [/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3] 1. KATI ok. 3-4 lata [/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]To ta suczka, która zamieszkuje w boksie obok szczeniaków. Ktoś prosił o jej fotki. Mówisz, masz [/SIZE][/SIZE]:p [SIZE=3][SIZE=2] Nie jest jeszcze wysterylizowana. Jest bardzo przyjacielska i miła, radosna. Nie boi się obcych, bardzo otwarta. [/SIZE][/SIZE][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-11scXrRIjww/T-cIRO33IsI/AAAAAAAABNk/iXpdT_aZsro/s640/1.jpg[/IMG][SIZE=3][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-10Dd3mR2vrI/T-cIMft8SjI/AAAAAAAABNc/UYbpmClgIHY/s512/2.jpg[/IMG][SIZE=3][SIZE=2] [/SIZE] [/SIZE][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2GgK2cDBLro/T-cIXl8edXI/AAAAAAAABNs/wk4aSNyOp1U/s512/3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-miHCeYC9X8s/T-cIfjDzX3I/AAAAAAAABN0/wymxD79xwe4/s512/4.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YlxUQNqoCI0/T-cIw7RC_mI/AAAAAAAABN8/502dpYOF2NU/s576/5.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-J1b0XgN8uKM/T-cI1LNmiqI/AAAAAAAABOE/DzWLx9XddFM/s640/6.jpg[/IMG] -
[quote name='unikatowydiament']Pan Juliusz także piękny,a Synek rośnie i rośnie z tego co piszesz to masz w domciu prawdziwego teriera:evil_lol:[/QUOTE] Tak, mogę z dumą powiedzieć: mam w domu teriera. Biega, skacze, podgryza, ciągle nakręcony, niepokorny ;). No i zaKUPiA dom, gdy się go w nim zamknie. Przed chwilą byłam u lekarza a Woland został przez przypadek zamknięty w garażu. Więc teraz kupa na kupie :shake:. [QUOTE][COLOR=#3E3E3E]MaDi[/COLOR][COLOR=#3E3E3E][INDENT]Rozrabianie ma po mamusi[/INDENT][/COLOR] [/QUOTE] A co? Z mamusi też taki rozbójnik??
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7hZrM1nOPxQ/T-MJP1_u3NI/AAAAAAAABM4/vkla9h8_eVM/s640/DSCN6710.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-P09IWbyZzqA/T-MJwxHfz5I/AAAAAAAABNI/odUui33J6Yw/s640/DSCN6728.jpg[/IMG]
-
Kolejna porcja. Czas byście poznali kota [B]JULIUSZA [/B]:eviltong: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uFKRqZOYYxo/T-MG-zCOCkI/AAAAAAAABMY/5ituA-Ag9Zg/s640/DSCN6716.jpg[/IMG] Pies wskoczył w kadr :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oMYvPgOnejU/T-MHe9o764I/AAAAAAAABMo/bmt1VtfvowE/s512/DSCN6730.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nMatwbUOpI0/T-MHaeY6_wI/AAAAAAAABMg/mb-_Byxk7ic/s640/DSCN6738.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KqlmuUPuVmk/T-MJAJ6W5PI/AAAAAAAABMw/xVJcPA9hKzU/s512/DSCN6743.jpg[/IMG] A taki mam język: :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4Cl6BPaptC0/T-MJQ_YxGCI/AAAAAAAABNA/qi1eu_T_wIg/s512/DSCN6713.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UDYWc-51H70/T-L2puTkCBI/AAAAAAAABL0/l1_rJVIGLFs/s512/DSCN6704.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5VHShtM9Zn0/T-L2zdDmW6I/AAAAAAAABME/9XfGoG_Fy1o/s640/DSCN6705.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Pof7eiyd-U4/T-LzKbYwfyI/AAAAAAAABLQ/ZPi0GGcqGqY/s640/DSCN6694.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jRthQDZ0AkM/T-L00-zg_lI/AAAAAAAABLc/2btt7OSPlyI/s640/DSCN6696.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-d1nMYcOYlt4/T-L03fiOnRI/AAAAAAAABLk/jExKWiaZqbE/s512/DSCN6697.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MyvgG4OATys/T-L0_g5kNLI/AAAAAAAABLs/5IjTHBMAwKk/s640/DSCN6701.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ObL-yKC-o-A/T-L2sJE6DpI/AAAAAAAABL8/xYwniipgreg/s640/DSCN6702.jpg[/IMG]
-
Z tym łobuziakiem to nie tylko wygląd ale i charakter :roll:. Ostatnio naśladując kota wskoczył na stół w jadalni. Wczoraj też zaczął łapkami sięgać blatu w kuchni. Rośnie mi dżeczko :p [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0Y1nYgF8BkU/T-Lw5vwzjAI/AAAAAAAABKs/qfPgU7v2Oyo/s512/DSCN6689.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wNd_r5VAySI/T-LxLw_gnaI/AAAAAAAABK0/q4OvP-Zq-x4/s640/DSCN6688.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HEwyvg1J-KE/T-LxPXITsVI/AAAAAAAABK8/-ei4v3zHoww/s640/DSCN6686.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-clkq5-Ddq0c/T-Ly8JPPLuI/AAAAAAAABLE/l-KrNHkPEOs/s640/DSCN6685.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5JBGVAA-USE/T-LzJ_E2MWI/AAAAAAAABLM/cs5qF2oWANI/s640/DSCN6691.jpg[/IMG]
-
[quote name='Beatrx']a britt? ma lepszy skład niż dog chow[/QUOTE] ale droższa niż arion.
-
To dobrze :) bo mały kryzys finansowy i muszę pomyśleć o czymś tańszym dla psiaków, a dog chow jest tańszy niż arion :D
-
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
Kika9004 replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ja niestety nie mam takich umiejętności, by coś przydatnego stworzyć w edytorach grafiki, ale myślę, że na dogo jest wiele takich osób i ktoś pomoże. Co do robienia zdjęć to nie mam odpowiedniego aparatu :( ale będę w niedzielę w "swoim" schronisku to popytam o staruszki. Zarejestrowałam się na forum :multi:- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
[quote name='GajaS']Własnie kupilam Purine DC puppy,sprzedawca w zoologicznym zapewnial mnie ze nie ma porownania z pedigree,ktora moja sunia dostawala wczesniej..a tu czytam ze sa na jednym poziomie..U mnie kg tej karmy kosztuje 8-10 zl,czy mozecie polecic mi cos w zblizonej cenie jednak leprsze jakosciowo?Kompletnie sie nie znam,to moj pierwszy piesek..Nie wiem czy czekac na efekty.KOOpki w normie a co do siersci..Gaja jest bialym kundelkiem,najprawdopodobniej z wiekiem jej siersc sie wydluzy i zacznie lekko krecic,wiec polysk odpada raczej co do miekkosci to w ogole juz nie wiem,wiec chyba mi to nie pomoze w ocenie tego czy karma sluzy czy nie :( Staram sie o niego dbac jak najlepiej,jednak przyznam ze ceny karm zwalaja mnie z nog,Purina jest w granicach moich mozliwosci..z gory dziekuje za pomoc.. : )[/QUOTE] Moim zdaniem jakościowo lepsze karmy są Ariona, a cena ta sama. Ja płacę 7 zł/kg. Brit chyba jest droższy.
-
Mało nas na tym wątku :-( *** [IMG]http://wd6.photoblog.pl/np3/201206/93/125482204.jpg[/IMG] 9 szczeniaczków szuka domu, sunia oszczeniła się na osiedlu w Myszyńcu. Na razie nic więcej nie wiem :(
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://wd6.photoblog.pl/np3/201206/93/125482204.jpg[/IMG] 9 szczeniaczków szuka domu. Suka oszczeniła się na osiedlu w Myszyńcu. Nic więcej nie wiem :-( -
Mnie bardzo interesuje jak moja mama tego dokonała, że nawet jak Woland śpi a ktoś zabije muchę z hukiem to pies się budzi i lunatykując idzie spać dalej pod łóżko :D
-
Pies morderca, który przez zaczepki mojej mamy boi się łapki na muchy :)