Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Biszkopcik, piesku bez ząbków. Jesteś w sam raz dla kogoś kto pragnie pichcić swojemu piesiowi, by gryzł dziąsełkami mięciutkie żarełko
  2. No to niedobrze. Jest na dystans do człowieka, być może coś jej ktoś zrobił lub próbował zrobić. Słuchajcie a czy ona jest wysterylizowana? Może ona zaszła w ciążę? I czuje, że jej człowiek zagraża. A wogóle w trakcie ciązy zachowanie suk sie zmienia, mam nadzieję, że to nie to
  3. Państwo po prostu zrezygnowali i nie poinformowali:-(
  4. Ojej, co z Niedźwiadeczkiem? Jak jego chodzenie? Takie mrozy dla starszych stawów nie są dobre
  5. Bojuseczku, mam nadzieje , że twój Wielki Dzień nadchodzi
  6. Lepiej, że nie przyjechali po dziewczynę, jeśli byli niezdecydowani, niż by mieli ją wziąźć i oddać spowrotem, nie daj Panie Boże.
  7. A Opalik cały czas w ciasnej klatce
  8. Ciotka Awit nie ma kasy:-(
  9. Trzymam kciuki za zdrowie maleństw
  10. O matko, sunieczko co Ty robisz najlepszego!!!
  11. Rusałeczko POWODZENIA!!!
  12. Chociaż tyle dobrego, że dobrze się czuje. Jak się słyszy o tych psiakach zagryzionych w kojcach przez towarzyszy, to łzy same płyną
  13. Oj, może ludzie potrzebują się zastanowić. Trzymam kciuki za pozytywne rozsądne myślenie
  14. Stefanku chłopie, znajduj domek
  15. Jaka ona jest piękna, jest przepiękna:-) Że też natura stworzy takie kolorowe cudeńko:-) A dlaczego obawiasz sie sterylki?
  16. A Funieczka nie znalazła nikogo?
  17. [quote name='Kenzo']Aniu a śledzisz wątek od poczatku?Wszystko jest napisane. Napisz coś więcej od siebie. Wiecie co? Już nic nie czaje.Sunia jest leczona, wszystko było cacy...Dzis była na spacerze rano-zrobiła siusiu, byłam z nią popołudniu-tylko kupka, byłam niedawno-tylko kupka...Przyszłam do domu i Miłka zesikała się w kuchni...dosłownie 15 minut po spacerze:angryy:Jaki z tego morał?Nie wiem... Zwalam to jednak na przyzyczajenia z byłego domu albo ten pęcherz jeszcze nie funkcjonuje dobrze. Albo się zaprawia na nowo na spacerach, mimo, ze są króciutkie... A ja mam prawie pół roku sunię ze schronu. Sunia co parę tygodni zrobi albo kupę albo siku w domu. Albo w dzień albo w nocy. Wychodzi 4 razy na dwór. Dlaczego mi to robi? Wczoraj pojadła mandarynek przed snem, więc nie wytrzymała do rana. Ale nie wołała na dwór. Zresztą ani razu nie wołała, że chce. Stwierdziłam, że jest jak księżniczka, jak ma potrzebę to się załatwia i nic jej nie obchodzi. Albo po prostu robi to świadomie, w domu jest jeszcze jedna suka i może to ma jakieś znaczenie, typu walka o pozycję, znakowanie terenu itp. W Twoim przypadku sądzę, iż mogą to być wpadki małej, przecież jest od niedawna u Was. Chociaż, z tego co czytam, ona ma chyba lekko dominujący charakter, więc za pomocą załatwiania sie w domu, pokazuje kto jest ważniejszy. Też masz dwa psiaki.
  18. Zlitowali się nad psiakiem. A może go zostawią u siebie...
  19. Biedny Mozarcik, biedna dupeczka, ale pomimo tego widać jego urodę. Widać, że błyszczy mu się sierść. Kochany, odkarmiony, zagojony będzie przepiękny. Kiedy jedzie do Teresy?
  20. Dziadeczku niech Cię znajdzie domeczek
  21. Kilkanaście dni i Zosia poczuje sie lepiej
×
×
  • Create New...