-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Chłopaki........ -
Matko Ty moja...... Nie ma nigdzie piękniejszych psów niż w schroniskach. Normalnie cuda stworzone przez naturę. Księżniczka Sisi to jak ósmy cud świata:-) To sunieczka w typie mojej Tereski, tylko ciut większa, inne ubarwienie i ciut więcej włosków. Zabierajcie ją stamtąd, miejsce takiej damy to ciepłe łóżko......
-
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
Awit replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Moja mała szczeka natrętnie, i mnie denerwuje to czasem. Ale cóż, specyfika rasy pinczer:-) Jakoś nigdy nie pomyślałam by ją wogóle gdziekolwiek oddać. Z m-ca na m-c kocham coraz mocniej:-) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Awit replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Co u suni, jak badania? -
Flipery już na własnych kanapach :) Powodzenia maluchy!
Awit replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam nic dogranego. Nie wiem jakie psy mogę zabrać, bo byłybyśmy we trzy jak wiesz. Ja, Gabrysia i marta67. I jeszcze chłopak Gabrysi. Ale ja transportem nie dysponuję, mój mąż nie może. -
Huguniu powodzenia !!
-
Jak foteczki? Dziś taki słonecznie.
-
Miłość, dobra karma i ciałka nabierze. Moje Teresa po paluchu ważyła 5,1, i dokładnie jak u Fizi żebereczka, kręgosłupek wystawały. p Po pół roku już ważyła 6,5. Po sterylce schudnie może i nawet z 0,5 kg. Ale później nadrobi.
-
Tak, piękna:-) Każdy pies wyprowadzony ze schronu, umyty, uczesany, wygłaskany, dokarmiony będzie pięknym psem.
-
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
Awit replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Wspaniała akcja. A gdzie teraz jest Saba? -
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
Awit replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Tak hesia masz rację. W miarę możliwości sprawdzić domek a następnie podawać numer psiaka albo umaiwać się na adopcję w schronisku. To co ludzie robią psom jest straszne. Dziś poznałam panią, właścicielkę suni, maleńkiej z 5kg, wystraszonej, pełnej lęku, jak usłyszałam jej historię, serce mnie zabolało:-( Otóż maleństwo zostało wzięte z palucha kilka lat temu, bez ząbków, przerażone, bojażliwe. Poprzedni właściciel znęcał się. Ludzie mieli ją rok, uznali, że za dużo szczeka i postanowili oddać ją spowrotem na paluch. Wyobrażacie sobie? Pies pokochał a oni jak stary przedmiot ją traktowali. I ta pani ją wzięła od nich. Ma ją rok, poszczepiła, założyla książeczkę, bo tamci nawet książeczki nie oddali. Pytam czy faktycznie natrętnie szczeka. Taaa, szczeka jak jest ktoś za drzwiami albo jak się boi. -
Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!
Awit replied to hesia's topic in Już w nowym domu
A po Mika zgłosili się z ogłoszenia? Czy byli w schronie i go zobaczyli? Cudownie, że trafił do domu, wspaniale, że tyle psiaków poszło do domków. Myślę, że na ludzkie emocje też tragedia wpłynęła, para prezydencka kochała zwierzęta.... -
To o Hugo dzwonią dwie Pani w tym jedna jakaś.... Nie wiedziałam. A czemu biedny leżał w moczu? W swoim moczu?
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Awit replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Może po niedzieli ta druga Pani też się odezwie..... -
Lusia już jest w swoim domu ze swoimi ludźmi, dziękujemy :):):):)
Awit replied to bea_204's topic in Już w nowym domu
Hugo chory, nie wiedziałam. Ale idzie do domku.....:-) -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Awit replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochany Opalek. Renia, to on już Moruskiem nie żyje w kłótni.... -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Jakie fajne są te nasze chłopaki:-) Uśmiechnięte, ogonki chodzą, widać, że są szczęśliwe. A jak się tulą.... Takie naprawdę fajne psy, one by całe swoje dwa serca oddały swojemu człowiekowi.