Ha, a ja właśnie dowiedziałam się, że Koksa ma wątek.....
Jeśli są pieniądze, to uważam, że warto Foksa wykastrować,
nawet jak to spokojny psiaczek, nie latający za sukami,
to zawsze zapobiegnie się nowotworowi jąder.
To moje zdanie, a ja jestem za kastracją wszystkiego co się rusza....