Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Ja pierniczę, tyle psów, to jakiś horror:-( Życie Rudego jest zagrożone, astek chce go wyeliminować!! A nie da się Rudemu założyć pętli w trakcie głaskania? Kurcze, na początku nie była asta, skądś się wziął..... A co z tą suką będzie? A pozostałe, ten jeden i astek? No koszmar.
  2. Teraz wybiega na spacerki, a jeszcze niedawno jego życie to był jeden wielki spacer...... Jakby jakieś zdjęcie naszemu kudłaczkowi udało się zrobić, w promykach słoneczka, na trawce- wszyscy by się ucieszyli:-) Mysza czy Szaruś kuleje? Bo za złych czasów chyba troszkę kulał?
  3. Faith dziękujemy baaardzo!!!:-) Maleńka nasza Nineczka kaskę dostanie! Kochany biedny Kris, na koniec swojego życia wspomógł Ninusię:-( Ja dziś lub jutro wyślę 50zł, które od razu obiecałam.
  4. Lizaczku jak się czujesz??
  5. A co miała usuwanego, węzła? Biedaczyna, że tylko złośliwego nie miał.
  6. A gdzie znajduje się hotelik Donki?
  7. Franeczko......
  8. Babuleńko Noleczko szczęściara z Ciebie:-) Śliczna rybeczka... Syla opisałaś rewelacyjnie dzisiejszy dzień!
  9. Takie zdjęcia jak ronji to ja uwielbiam:-) Przepiękne!!! Beata, my wszyscy mamy tu OGROMNĄ nadzieję i bardzo ufamy Tobie, że Gałeczka u Ciebie będzie żyła przeszczęśliwa. Jest coś takiego w niej, co nie pozwala o niej zapomnieć.
  10. Bo facet żonę do szpitala a psa wywiózł gdzieś, żeby mu się nie pałętał... Szkoda, obrzydliwy facet, przecież wiedział, że ma być zabrany.
  11. Fuks to ten co był na łańcuchu, co potem zginął, i się odnalazł, tak?
  12. Z jakim zaginionym, ten owczarek zniknął u tych ludzi?? Matko, ten onek jest piękny
  13. Tam są dwie suki? Jedna karmiąca, druga po cieczce już w ciąży?
  14. Jakiż on jest piękny:-) A jak się skończyłą sprawa Morii, bo zupełnie zapomniałam? Co tam u niej było, jaka Arktyka w oborze trzymała psiaki??
  15. To jednak Twoje lęki były uzasadnione, ktoś go potrącił. Biedny dzieciaczek, urodzony być może w tym lesie i jako jedyny przetrwał zimę, albo wywalony z rodzeństwem z auta.
  16. Chciał żeby "dobrze" trwało i trwało:-) Masz jeszcze inne psiaki? Aż mi oko łzą zaszło....
  17. Dziewczyny ja zrobiłam kiedyś adresatkę, była tak dobra, że nawet szelki z nią prałam. Bo adresatka, która miałam, raz się popsuła i już jej nie ufałam, choć mąż naprawił. Mała karteczka szerokości obroży lub szelek>zapisane dane>zalepiona taśmą klejącą ze wszystkich stron szczelnie>założona na obroże lub szelki tak wzdłuż>oklejona taśmą dookoła. Prałam i byłaby do tej pory, ale po jednym praniu sądziłam, że się w końcu sprało bo literki znikły i zaczęłam zrywać, ale okazało się, że to była lewa strona szeleczek:-( A napis był cały czas.
  18. Podobno nie trzeba czekać do 1 szej cieczki. Pogadajcie z wetami. Ja bym cięła jak najszybciej.
  19. Czy to zdjęcie jest z domku Pepina? A skąd ten domek go wypatrzył? I tak prosto ze schronu pojechał? Wiem, że nie czytałam wątku dzień w dzień, ale czekałam na ten tytuł:-)
×
×
  • Create New...