-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Czemu Paczek ma bana, na długo, wie ktoś coś??
-
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Awit replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Coraz ciekawiej się robi, wyznania, zaraz będą działania:-) Martyna to macie radochę, każdy dzień przynosi coś nowego:-) A tak na poważnie, gratuluję podejścia, cierpliwości i wytrwałości. Bardzo się cieszę, że suka szykuje się na zabieg!! -
Niewiarygodne!!! Ciapek u Kociej:-):-) Jak tam, jak się czuje, przecież to dla niego musi być straszne przeżycie. Jakie biedne smutne oczka ma ta sunieczka, a te cycunie, matko a co ze szczeniakami? Może ktoś jej wcześniej zabrał?
-
Jeśli coś się zadziało w brzuchu w wyniku kopnięcia, to mogło gdzieś pęknąć nieduże naczynie i może podkrwawiać. Też uważam, że może dobrze byłoby mu zrobić usg jamy brzusznej.
-
MAKS - nie słyszy!!! i co z tego??? I TAK MA NAJLEPSZY DOM NA ŚWIECIE!!!
Awit replied to Monday's topic in Już w nowym domu
To czekamy na telefony. -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Awit replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']my uważamy, że najlepiej klatkę do salonu, jeśli coś takiego w ogóle bierzesz pod uwagę :) i w domu jak dom zamknięty to zostawiać otwartą. a ze spacerami jeszcze poczekać. no i jedzenie tylko z ręki.[/QUOTE] Dom zamknięty...Nie tak jak ostatnio co suka zwiała, bo sąsiad sobie wchodził kiedy chciał.... Nie wiem, jak duży macie dom itd, ale na początek zamykałabym i ten pokój gdzie by klatka stała, albo piętro, zależy co i jak tam macie i lepiej okno zamknąć... Przestraszona jeszcze przez okno gdzieś uciec może... -
Może zadzwoń na policję, zgłoś że ktoś zamierza złamać ustawę o ochronie zwierząt. Bo wprowadzanie w błąd, w celu doprowadzenia do śmierci psa jest chyba działaniem podlegającym pod kodeks karny? Lulka co z tą suką, co z kleszczami, czemu nie dało rady ich usunąć? Co z suką teraz?
-
Ja się zgadzam, i ten domek z dzieckiem chyba lepszy dla Lizaka. A ten z budami nieco dziwny, dziwny zarówno dla Lizaka jak i innego psiaka...
-
[quote name='AgusiaP']Awit też mi się tak wydaje, że ona wyczuła moje zdenerwowanie. Mądra to nasza Majeczka prawda?;)[/QUOTE] Nie tam, żebym Ci słodziła, ale... W mądrym domu są mądre psy:-) Żyjecie normalnie, rozmawiacie ze sobą, z nią, ona zna Wasze gesty, ton głosu w chwilach różnych emocji i sytuacjach. I nagle jakiś telefon, Agusi bije serce szybciej, Maja słucha i słyszy, że Agusia wymienia jej imię, opisuje ją, o coś pyta, odpowiada na pytania, potem jak Agusia głaszcze Maję, to Maja odbiera jej niepokój jeszcze bardziej i upewnia się, że to na pewno o nią chodzi i że coś się święci "niedobrego".... Kochana mądra Majeczka:-)
-
Oj mąż na pewno by nie wypędził Romka, po prostu więcej by nie wyjechał:-) A następnym razem romenka, top kleszcze od razu w domestosie.
-
Szwajcaria, mateńko, jak Frania cokolwiek zrozumie, jak nie po polsku będą do niej mówić...? Martwię się...
-
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
Awit replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj to niedobrze, opije go strasznie. Bubu a kleszczyków do wyciągania kleszczy nie macie? Są świetne, powinny być w sklepach zoo i u wetów do kupienia, coś ok 7-10zł. -
Pepino nie żyje ['][']['][']['] Pamiętamy.......
Awit replied to martka1982's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śpij dobrze Pepinku:-( -
Spanielowy jegomość - METRO - pojechał do DS w RADOMIU!!!
Awit replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Dostałam zaproszenie. Jedzie do dt płatnego? Jaka biedna ta spanielka:-( -
Rita sunia po wypadku - już zdrowa szuka nowego domu
Awit replied to paros's topic in Już w nowym domu
Zazdroszczę takich koleżanek. -
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
Awit replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Bakuś w budzie.... W sumie buda, ładna buda w ogrodzie... Pies by żył w domku a buda ot tak gdy państwo są na dworze, Bakuś by się schronił przed słońcem....