Jump to content
Dogomania

karkakarka

Members
  • Posts

    3923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karkakarka

  1. Byłam u Bello i przypomniał mi się super fryz Livki :D Może masz jakieś jej zdjęcia z ekstra kiteczką :loveu:
  2. karkakarka

    Aksa i Tofi

    Dobrze, że wiewióra zwiała :) Tofik to się w nocy świeci :crazyeye::crazyeye: A dlaczego on ma różowa gumkę? :roll:
  3. [url]http://images6.fotosik.pl/561/396a8ce7ad0066ac.jpg[/url] :crazyeye: ale masz w domciu wesoło :evil_lol:
  4. hihi:evil_lol::evil_lol: a ja wiedziałam, że to nie ławka:evil_lol::evil_lol: z tym, że pomyślałam, że to ława w kuchni :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [url]http://images39.fotosik.pl/218/b930ee0915f7ee9dmed.jpg[/url] faktycznie mały diabełek :diabloti:
  6. A ja już byłam i teraz tolka padnięta śpi :)
  7. [quote name='moniczkaa86'][B][I]Cześć :cool3:[/I][/B] [B][I]Mam pytanko, skad jestescie? [/I][/B] [B][I]Ostatnio Karina zauwazyla podobienstwo mojej Fibki do Twojej Fredzi... i po dzisiejszych zdjeciach musze stwierdzic, ze miala racje :-o Nawet te jasne plamki na noskach mają podobne :crazyeye:[/I][/B][/QUOTE] Ja zauważyłam :loveu::loveu: tak się musiałam pochwalić:loveu::loveu::evil_lol::evil_lol:
  8. Hej :) Jejku, że one się tolerują :crazyeye:
  9. Hej :) Byłyście już na zabiegu? Tolka też 2200 waży :cool3:
  10. u nas też nie widać :shake: za chmurami jest :shake:
  11. [URL]http://img688.imageshack.us/img688/599/img8557.jpg[/URL] prawie jak na solarium :) mądra psinka :) trzeba łapać słonko jak tylko się pokarze zza chmurek :)
  12. Ja tolce ze środka uszu wyrywam włoski :p A co do noska, to ponoć czasem tak jest jak jest mało pigmentu - taka jej uroda, moja tola miała niedobarwiony nosek jak była malutka, ale z czasem w miarę nosek się "zaczernił". W lato trzeba dużo na słońcu chodzić to ponoć pomaga, na zimę przebarwienie może się nasilać. Czytałam o tym w necie, bo tak jak już pisałam Tola też taki miała :)
  13. Od samego czytania tyję :evil_lol: Nic tylko o jedzeniu, a później ciągle coś za mną chodzi i zaglądam do lodówki nawet o 23 :cool1:
  14. [url]http://img22.imageshack.us/img22/5650/dsc03786pk.jpg[/url] Fredzi też pęknie włoski rosną :D
  15. Cześć :)
  16. hej :) Doti nie zabrakło ci już tej kawy :evil_lol:
  17. Cześć jak tam dzisiaj głowa?? ale dzisiaj mrozik chwycił, na autach szron :cool3:
  18. ale ślicznie wyszła na tym zdjęciu z ringu - słodki ma pyszczek :loveu:
  19. karkakarka

    Aksa i Tofi

    cześć - dziś to jest mrozek :cool3:
  20. hej czarnulki :)
  21. hej :) idź do fryzjera tam za podcięcie zapłacisz 5zł, a zrobią to profesjonalnie i drugie ucho szybciej stanie, a przy okazji zobaczysz jak to się poprawnie robi :) Tośka śliczna :loveu:
  22. ja też lubię cmentarz nocą, ale tylko we wszystkich świętych, bo w inne dni to nie :) Wtedy jest tam cicho i tak ładnie :) taka dobra chwila na zadumę, bo w dzień to harmider i hałas, za dużo ludzi...
  23. hej :) ja już też po spacerze, wszędzie szron i zimno :roll:
  24. :evil_lol::evil_lol: hihi nos przy ziemi cały czas :)
  25. witam porannie :)
×
×
  • Create New...