Jump to content
Dogomania

malti

Members
  • Posts

    926
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by malti

  1. Już mam wymiary Beżo do Anecik- jutro kupujemy obrożę i szelki Kocyk już czeka
  2. Nigdy nie sądziłam,że mój Karol w tak nagłych okolicznościach odejdzie do psiego nieba .......ale dom bez psa to nie dom i cieszę się, że kolejny pies u mnie zamieszka. Już za tydzień Beżo zostanie sosnowiczaninem
  3. Feluś ma wiele cech jedynaka...całe szczeście nieszkodliwego. Z moimi poprzednimi psami, Berią i Karolem, nie było wielkiej miłości ale się tolerowały i mogły zostawać razem. Choć od czasu do czasu potrafił warknąć na karola, który był od niego 4 razy większy, ale karol nic sobie z tego nie ronił
  4. Dzień dobry:) zastanawiałam się trochę nad imieniem ale myślę, że musimy się lepiej poznać:)
  5. Dzień dobry witam wszystkich bardzo serdecznie. Mogę tylko potwierdzić słowa Poker, że nasza wizyta u Beżo wypadła bardzo fajnie. Beżo bez problemu do nas podchodził, jest wielkim pieszczochem- lubi głaski za uchem. Był bardzo zainteresowany tym co się dookoła działo. Wizyta była na szóstkę Tak jak napisała Poker możemy zabrać Beżo dopiero 23 grudnia- niestety wcześniej nie damy rady a nie chciałabym żeby pies od razu musiał spędzać sam 8 godzin tylko miał szansę choć trochę się zaaklimatyzować w nowym domu.
  6. Niestety tak. Rok temu musieliśmy uśpić naszą 17 letnią Berię ale ona nas do tego przez ostanie 2 lata swojego życia przygotowywała....a przy Karolu to wszystko poszło bardzo szybko i nagle
  7. Kilka dni temu szczęśliwa rocznica- 3 lata Felusia w Sosnowcu. Niestety weekend przyniósł ogromny żal i smutek. W nocy z piątku na sobotę Karol wylądował na ostrym dyżurze- jak się po chwili okazało miał krwotok wewnętrzny. Przeżył operację podczas której miał usuniętą śledzionę....niestety 36h po operacji przyszło ogromne pogorszenie jego stanu i Karola nie udało się uratować. Karol był z nami od końca kwietnia 2011r.......
  8. o matko !!! jaka bida
  9. Chciałybyśmy dołożyć się z mamą ( Iwona z Sosnowca)do wiązanki. Proszę o informację gdzie można wpłacić pieniądze W zeszłym roku osobiście poznałyśmy Jolę..przez tydzień cudownie opiekowała się naszym Felkiem. Była niezwykle ciepłą osobą z ogromnym sercem do zwierząt
  10. może i Felusiowi się deczko przytyło ale to chyba ze szczęścia. Bardzo dobrze mu się w Sosnowcu mieszka.
  11. Strasznie to smutne i niesprawiedliwe, że Feniks nie dostał od losu więcej czasu. Jedynym pocieszeniem jest to , że choć na koniec życia zaznał dużo miłości i opieki i nie odszedł jako anonimowy pies w schronisku.
×
×
  • Create New...