-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Ma takie mądre oczy....[/QUOTE] Czy może za te piękne oczy liczyć na parę ogłoszeń:)? -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Przystojniak z towarzystwem:) [IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69DOJC-kyI/AAAAAAAADzE/qM5ot20aR14/s400/19.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69DJZ4nlLI/AAAAAAAADy8/X76zuNzasUs/s400/20.JPG[/IMG] [IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69DDkSz5jI/AAAAAAAADy0/LSOoQ7FrLFQ/s400/21.JPG[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I Pucek jeszcze raz:) [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69DkXE_nWI/AAAAAAAADzc/J7M6JXogngE/s400/16.JPG[/IMG] [IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69DW7QP_SI/AAAAAAAADzU/X187WFmStBw/s400/17.JPG[/IMG] [IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69DSWFYyJI/AAAAAAAADzM/9KMt2luaA3A/s400/18.JPG[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze troszkę:) [IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69Dz53QXTI/AAAAAAAADz0/5eoJUeMOwq4/s400/13.JPG[/IMG] [IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69DuuyRrmI/AAAAAAAADzs/_Y0G_QKtYHY/s400/14.JPG[/IMG] [IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69DpxM4NgI/AAAAAAAADzk/0J7cOy_S1r4/s400/15.JPG[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze:) [IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69EGifbQQI/AAAAAAAAD0U/xLPF8oIEOZ8/s400/9.JPG[/IMG] [IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69D_mWDAkI/AAAAAAAAD0M/eUD3uDKRmsM/s400/10.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69D7iFGIrI/AAAAAAAAD0E/Qizgj5NylIk/s400/11.JPG[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze troszkę fotek:) [IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69EctFUPaI/AAAAAAAAD08/Xmz5glnrP7w/s400/4.JPG[/IMG] [IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69EWBkxoiI/AAAAAAAAD00/TY0olI_-Wag/s400/5.JPG[/IMG] [IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69EOFi7pZI/AAAAAAAAD0k/gRp24sIYFSg/s1600/7.JPG[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
A oto wczorajsze fotki Renatki:) [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69Eu2gJxVI/AAAAAAAAD1U/zIVXf8CT1G4/s400/1.JPG[/IMG] [IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69EqTbY4TI/AAAAAAAAD1M/brI5d5FwA1M/s400/2.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S69Eg9lpurI/AAAAAAAAD1E/n0eChvQh2pw/s400/3.JPG[/IMG] -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Piromanko kochana, czy można z tych fotek porobić już ogłoszenia? Coś się już da wybrać:) Może też allegro?:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/278/cd5fda1f4635ba10med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/164/e742f98315fa1f24med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/273/cfe379058cd7c9fbmed.jpg[/IMG] -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I dalszy ciąg sesji fotograficznej:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/277/35685db3f6d32ee1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/278/fd771097ca51de35med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/278/1d3584c63e560ba9med.jpg[/IMG] -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Peja vel Pola była dziś na spacerku ze swoją opiekunką - Jurosią i dostała od niej w prezencie śliczne czerwone, trochę za duże szeleczki, w których pięknie się prezentuje:) [IMG]http://images36.fotosik.pl/164/c7bcb1d4a118a5camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/276/4a46acd245d04386med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/277/0f6eacc4fb75026dmed.jpg[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
A teraz fotki w stylu - "jestem słodziak":) [IMG]http://images44.fotosik.pl/277/88b7cece73d58823med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/132/d879107d46b3060dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/278/f5c9c6e21dc64109med.jpg[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
A oto Pucuś dzis na spacerku:) Na poczatku trochę ciagnął na smyczy ale potem zaczął już całkiem zgrabnie spacerować. Psiak nie załatwia się w kojcu, jest czyściutki bo dziś z rana starał sie wyczyścić tarzając się w trawie, lubi suczki, ludzi a co bardzo ważne lubi też dzieci:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/132/0a3f70c304a3bf5emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/278/0158647c3a832800med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/273/35713870bc4cd2a3med.jpg[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sylwia K']zrobię mu allegro wieczorkiem[/QUOTE] Dzięki Sylwuś ale poczekaj na dzisiejsze fotki ze spaceru:) -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=5]Zapraszam w imieniu Renaty - opiekunki Pucusia, na jej blog:) Warto:)[/SIZE] [/B] [URL]http://www.pelnialatawdomutymianka.blogspot.com/[/URL] -
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5]Zapraszam w imieniu Renaty - opiekunki Tymoteusza, na jej blog:) Warto:)[/SIZE] [URL]http://www.pelnialatawdomutymianka.blogspot.com/[/URL] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Chłopak jest młody - jak na moje oko około roku ale zobaczymy co powie w poniedziałek Pani weterynarz:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/277/9519e6f96aac4c9bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/277/2801a9d6608ad3b5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/164/9c865299816ba7a6med.jpg[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Generalnie plan jest taki - dziś Pucuś został odrobaczony, w poniedziałek szczepienie i (jak będzie ciepło) kąpanie:) A potem już tylko sesja zdjęciowa i super domek:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/273/b08918bccb47a4afmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/272/307ecbeccb4fd495med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/277/40bb93eb262136c0med.jpg[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
A oto wieczorne zdjęcia Pucusia:) widzicie to mądre spojrzenie?:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/272/679a3e3fe60f20cdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/132/e3585adb719a44fcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/273/b963b93b2c0433f5med.jpg[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Jak widać na fotkach Pucuś jest potwornie brudny i zapuszczony ale jest też zabawowy i mega przytulasty:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/277/85ea890ec0e5a2b8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/132/184e39c54b805319med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/277/9c346dcf8db1c509med.jpg[/IMG] -
Przedstawiam Wam Pucusia - to psiak przywieziony dziś do przez dobra dusze - Renatę. Właściwie psiak nie przyjechał z daleko bo z Serocka:razz: ale Renata z pomocą Mru go złapała i dowiozła do nas:multi: Ale od początku... Jakiś miesiąc temu, kiedy Renata przywoziła do mnie Tymka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181353-PiAE-kny-dostojny-mA-ody-psiak-czyli-Tymon-Szuka-domku[/URL], zobaczyła na stacji benzynowej w Serocku jak jej pracownicy polewają zimną wodą bidnego, czarnego psiaka - było wtedy zimno i zaczynała się śnieżyca:-( Powiedziała mi o nim i cały czas pamiętałyśmy o nim tyle ze ja nie mogłam go jakoś spotkać o odpowiedniej porze na swojej drodze. Najczęściej widziałam go o 6 rano w drodze do do pracy siedząc w autobusie. Aż w końcu Renia zebrała się sobie, złapała przystojniaka i tak jest u nas:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/276/9451943efcc2bd6bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/273/d263855aa6c9be47med.jpg[/IMG]
-
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze trochę przystojniaka:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/132/78aa2c391487d0abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/273/8a82f270774819b2med.jpg[/IMG] -
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze trochę domowych fotek:) Oczywiście tylko przy drzwiach:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/276/5ad3f3cc25159424med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/189/103d010d48e8a028med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/164/2a3a9e28391ce6bamed.jpg[/IMG] -
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Tak wygląda szcżęśliwy Tymek na wolnej przestrzeni:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/273/ae61af6b1d2a1013med.jpg[/IMG] A tak przerażony w domu - nawet nie przekroczył linii wiatrołapu:( [IMG]http://images42.fotosik.pl/189/64b4b497c14048c6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/272/395165560280dfdfmed.jpg[/IMG] -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Pejka ma problemy z włosami - strasznie je gubi , całymi garściami, cały dom w tych włosach. Dziś była u nas wetka i powiedziała, że włos jest bardzo słabo osadzony. Suńka będzie dostawać specjalne tabletki, takie na g. Zapomniałam nazwy:( Ale mimo to, jak widać na zdjęciu - czuje się świetnie:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/277/20a264448b5654e9med.jpg[/IMG] -
Proszę, zajrzyjcie tu:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/182601-PRZEA-YJE-CZY-NIE-to-zaleA-y-teA-od-nas-Drastyczne-zdjecia/page2[/url]