Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Teraz trzymajcie ksiuki, zeby dojechała dziś do nas:) Panu nr 1 podałam telefon do Idusiek - też ma szczeniaki:)
  2. Dzwoniła:) Odwołałam pierwszego bo ta Pani jest rewelacyjna:) Będzie dziś o 18:) Dom z ogrodem, Piaseczno, trzy koty, Pani jest weterynarzem. Bruno będzie mieszkał w domu:) Powiem Wam, ze żadne psiaki nie wyaadoptowują się tak szybko jak szczeniaki; a jakie zainteresowanie - jak dla mnie szok bo ja zdecydowanie wolę dorosłe i po przejściach. Szczeniak w hoteliku jest góra tydzień i ma dom:)
  3. Generalnie Pan miły; proponuje dla Bruna dom z ogrodem; bez kojca; mieszkanie w domu i wypady na ryby:) Mieszka gdzieś na podlasiu ale teraz jest w Warszawie bo tu mieszka w tygodniu z dziewczyną w bloku - tak zrozumiałam. Oczywiście Bruno ma być przez caly czas przy nich. Mój Darek czesto jezdzi na trasie do Białegostoku takze mógłby zaglądać do chłopaka. ale póki co zobaczymy czy przyjadą.
  4. Właśnie dzwonił do mnie miły Pan z zacisza - przyjada dzis popołudniu ogladać Bruna:) to chyba kontakt od Tory & Faro:)
  5. Dzis koło 13 będzie u mnie wetka to napisze co i jak z łapka. Póki co mogę napisać, że Niunia zdecydowanie bardziej woli mojego darka niz mnie co jest dość niespotykane - zwykle psiaki po przejściach boją się facetów. Darek moze ją głaskać, nosić na rękach, ogladać z każdej strony a mi pozwala co jakiś czas pogłaskać się po głowie i się odsuwa.
  6. Mój Kacper ma 3.5 i Dorka bardzo go lubi:) Tyle, ze on jest z psami wychowany od niemowlaka.
  7. Tak brunuś jest rewelacyjny:) Jutro wieczorem wstawię parę nowych fotek:) Dziękuję pięknie za ogłoszenia:):):)
  8. Ja to nie masz nic do powiedzenia?:) Dorka to mądra, grzeczna Sunia. Do tego ma silny charakter bo Amigo nie każdą suke toleruje (w niedoszłym domu stałym suczka mu się wyjątkowo nie spodobała...) a Dorkę uwielbia i chodzi za nią krok w krok czy to spacerach czy na wybiegu. Zachowuje czystość w domu, kocha dzieci. lubi się z innymi psiakami. Sunia - ideał:)
  9. Ładna ta Niunia:) A co z ta łapą? widział już ją wet?
  10. Bruno nie dość , ze śliczny to jeszcze mądry:) W domu się nie załatwia - wychodzi kulturalnie do gródka; ogląda z Kacprem bajki i szczeka na gabi zeby ustąpiła mu fotel. Nie wiem ile on ma ale ma igiełki i bardzo dużo śpi - szczególnie pasuje mu miejsce pod stołem w dużym pokoju bo wszystko ma pod nadzorem:)
  11. [quote name='Piromanka']Magda, miałaś rację - jest po prostu przepiękny!!! W poniedziałek robię mu ogłoszenia.[/QUOTE] Dzięki, zrobiłam mu właśnie prymitywne allegro wiec jak znajdziesz chwilę upięknij je jakoś bo ja kompletnie nie mam do tego talentu:(
  12. [quote name='megii1'] [IMG]http://images43.fotosik.pl/311/fdd0380ec67fe90dmed.jpg[/IMG][/QUOTE] Mówcie co chcecie - dla mnie on na tym zdjęciu jest bardzo Onkowaty:)
  13. A tak Bruno wypoczywa się z naszym hotelowiczem Oskarem:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/307/34beb1109865995dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/311/fdd0380ec67fe90dmed.jpg[/IMG]
  14. QUOTE=Tora&Faro;14975596]B[B][I][FONT=Verdana][COLOR=DarkRed]runo to śliczny, ok. 3miesięczny szczeniak , który został porzucony na podwarszawskiej wsi…pewnie komuś przeszkadzał w wakacyjnych planach[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=DarkRed]:( Maluch błąkał się kilka dni zanim przygarnęli go dobrzy ludzie którzy zapewnili mu tymczasowe schronienie i zadbali o pełny brzuszek.[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=DarkRed] Został też odrobaczony i zabezpieczony przeciwko pchłom i kleszczom.[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=DarkRed] Psiak jest pogodny i radosny – jak to szczeniak[/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed] [/COLOR][FONT=Verdana][COLOR=DarkRed]:) bardzo potrzebuje swojego człowieka i własnego kącika gdzie będzie mógł poczuć się bezpieczny. Bruno nie zostanie wydany do kojca czy budy, szukamy dla niego najlepszego domku[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=DarkRed]:)[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=DarkRed] Kontakt w sprawie adopcji:[/COLOR][/FONT][/I][/B] tyle mi przyszło do głowy na szybko...może ktoś coś doda...[/QUOTE] Jak dla mnie super:) Oczywiście telefon do mnie:) A ja się złamałam i Bruno mieszka u nas w domu:) Jak na razie jest mega grzeczny. Nie mogłam go zostawić samego na wielkiej działce, w kojcu... Bruno jest oczywiście zachwycony:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/307/d3dd3612f93746b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/165/b419ac8da3b73350med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/311/ce89da8c30e34b79med.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Tora&Faro']Kurcze jaki fajny maluch....ja niedawno miałam pod opieką dwa podobne szczeniory, też wyrzucone. Na szczęście już są w swoich domach:loveu: Trzeba będzie go poogłaszać... PS jeszcze wczoraj dostałam maila z pytaniem o moich chłopaków, zaraz podeślę Państwu Brunka:)[/QUOTE] Dzięki wielkie:) Moze akurat:) A dałabyś radę zrobić chociaż parę ogłoszeń? Potem poprosze Piromankę ale jej na razie nie ma - ona zrobi resztę. Mogę też podac na pw moje hasła na allegro, zeby zrobić mu wyróznione. P.S Paczka poszła do Ciebie wczoraj:)
  16. I jeszcze przystojniak:) Strasznie mi go zal że bedzie spał w tym kojcu... [IMG]http://images35.fotosik.pl/165/15d0c36344c655a1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/310/2f3416fd65542d60med.jpg[/IMG]
  17. [quote name='beka']Megii, zobacz i wysyłaj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188506-Młody-do-1-5-roku-ON-dom-w-Zabrzu[/URL].[/QUOTE] Wklejam ostatnie foty i już pisze do Pani:) Dzięki:)
  18. Nie wiem ile ma Bruno ale to wyjatkowy młodziak:) Mimo, ze taki mały pilnuje swojej działki i dzielnie poszczekuje na moje olbrzymy. I pieknie chodzi za sąsiadem... [IMG]http://images45.fotosik.pl/311/1cd04bbf9d6fc8cdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/306/f722c53bab5e3fbdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/165/167af2fa72016e88med.jpg[/IMG]
  19. [quote name='beka']Jaki piękny, taki prawie onek ;)[/QUOTE] No widzisz jakie cuda mi pod płot przychodzą:)
  20. Potrzebujemy dla Bruna przede wszystkim ogłoszeń, ogłoszeń i jeszcze raz ogłoszeń. Moze komuś została karma dla szczeniaka i witaminki bo ja szczeniaki rzadko goszczę i nie posiadam. Trzeba go też bedzie zaszczepić.... [IMG]http://images49.fotosik.pl/311/489e277234a54f16med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/311/296353f998147076med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/307/47d6b12a0c75a200med.jpg[/IMG]
  21. Chciałam przedstawić wszystkim Bruno:) Jego historia jest typowa:-( Mieszkam przy drodze na Mazury, ktoś pewnie jechał na wakację, szczeniak przeszkadzał, wyrzucił na wsi, a szczeniak poszedł w stronę gdzie słyszał głosy innych psiaków czyli do nas. Mały przybłąkał się trzy dni temu. Mnie wtedy nie było w domu, był tylko sasiąd. Próbował go złapać ale Bruno uciekł do lasu, potem na szosę i omało nie przejechała go taksówka. Taksówkarz wyszedł z samochodu i powiedział, ze psiak jest śliczny i bierze go do siebie. Byłoby super bo facet wydawał sie sympatyczny... Ale następnego dnia kiedy sąsiad spotkał tego taksówkarza w Serocku, ten powiedział mu że Bruno mu uciekł... Okło trzymiesięczny szczenior - wielki ucieknier:angryy: Myślałam, ze już nie zobaczymy małego... A tu tego samego dnia pod naszym ogrodzeniem znowu on:loveu: I znowu myślałam, ze będzie miał dom... Tym razem u mojego sąsiada. Dałam małemu obroze , smycz, środki na odrobaczenie , fiprex, karme... a sąsiad dziś powiedział,że jednak go nie zatrzyma bo będzie biegał po grządkach z warzywami:-( Nie skomentuję... I tak Bruno szuka domu. Obecnie mieszka na działce sąsiada. Jest ona pusta, nie ma domu, jest przyczepa, kojec. Średnie warunki.. Mały ma siedzieć w kojcu zeby nie niszczył roślin... ale nic innego nie mogę mu zaproponować. Moje psiaki chcą go pożreć (mam pięć w tym cztery spore). W domu mieszkają dwa moje i dwójka hotelowiczów, przed domem trzy moje, kojce wszystkie zajęte a do klatki go nie wsadzę... 05.07.2010 r. BRUNUŚ POJECHAŁ DO SWOJEGO DOMKU:) Będzie mieszkał w domu z ogrodem z trzema kotkami; oczywiście jego posłanko jest w domu. Ma tez dwoje zakochanych w nim opiekunów, a jego Pani jest weterynarzem:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/310/66260e071b213162med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/307/232f673318b74111med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/311/677668fdf1d8df21med.jpg[/IMG]
  22. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185417-DORA-3-latat-tułaczki.-Czy-to-kiedyś-się-skończy-POTRZEBNE-DT-i-DEKLARACJE!-PROSIMY[/URL]! Gos moze dora moze liczyć na jakis bannerek?:)
  23. [quote name='BoUnTy']Płukanie kanału łzowego nie zawsze odbywa się pod narkozą... wystarczy wenflonik - troszkę pogrzebac w spojówce i odekać kanalik zwykłą solą fizjologiczną, jeśli to nic nie da to wtedy zabieg pod narkozą. UY nmie tak w lecznicy się najpierw próbuje, a narkoza to ostateczność w tym wypadku... [/QUOTE] Dora sobie nawet nie dała tego na poczatku obejrzeć takze o grzebaniu nie ma nawet mowy:( Robimy coś z tym oczkiem?
  24. Była wetka i to nie jest ropienie. Dora ma zatkany kanalik łzowy (czy jakoś tak - przepraszam z góry jeżeli przekręcam) i wg mojej wetki nie pomogą na to żadne krople tylko trzeba to "przetkać" pod narkozą. Nie wiem jaki jest koszt takiego zabiegu - szczerze zapomniałam zapytać bo było trochę pacjentów do oglądania ale dziś napewno się dowiem. Jest możliwość wystawienia rachunku. Chyba że macie jakieś inne recepty na taką przypadłość?
×
×
  • Create New...