-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
W sprawie kontaktu do ludzi trzeba kontaktować się jak najszybciej z Rentą. Mój Darek nie może zawieźć w piątek Tani do Wawy ale przyjedzie po nią dziewczyna z wątku transportowego Pati - C i o 15:30 przekaże na dworcu centralnym Tebe z dogo. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Byłoby super:) Renia mówi, że ludzie fajni ale sprawdzić trzeba. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Juz znalazłam dziewczynę z Dogo, która w piątek o 16 jedzie pociągiem do Poznania i zabierze Tanię:). Ale mam do was prośbę o zoorganizowanie kogoś na wizytę przedadopcyjną do tego piatku. Please - mi nikt nie przychodzi teraz do głowy a czasu nie jest dużo. -
Wg wetki to naderwany lub przeciążony mięsień. Zalecenia to ograniczenie ruchu przez najbliższe dni ale uczciwie pisze, że nie jestem w stanie tego zrobić chyba że ją zwiąże. Ciężko stwierdzić co to jest. Na pewno wydarzyło się coś pomiędzy 14 a 17 bo o 14 była na spacerze i nic jej nie było. Na moje konto a ja w piątek rozlicze się z wetką już w sumie za parę psów.
-
Iwonko, oprócz 50 zł za szczepienie przelej mi jeszcze 35 zł z a Maltę. Dziś przyjechała do mnie wetka żeby oglądać uszy Leona i na wybieg wyszła tez Malta. Od razu zauważyłyśmy ze kuleje na tylną łapę i to dość mocno. Weterynarz obejrzała jej łapę bardzo dokładnie. Nie ma żadnych uszkodzeń, ugryzień itd, łapa nie jest specjalnie bolesna ale podobno bardzo ciepła. Wetka powiedziała, ze najprawdopodobniej Malta naderwała sobie jakiś mięsień w łapie. Jest to całkiem prawdopodobne bo tak szaleje po kojcu że [I] to była tylko kwestia czasu. Malta dostała dwa zastrzyki i mam mieć ograniczony ruch przez najbliższe dni ale to raczej w jej przypadku niemożliwe. Pobyłyśmy z nią jakiś czas na wybiegu i po jakimś czasie przestała praktycznie w ogóle utykać bo chyba to sobie rozchodziła także mam nadzieję, ze to nic groźnego.[/I]
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dada M']60 zł. Ok, to czekam na nr konta morisowej.[/QUOTE] Dada to ja mam inną propozycję - ja mam do zapłaty za bazarek 67 zł plus przesyłka. Przeleję Ci wieczorem 20 zł, a Morissowa zapłaci 60 zł mniej za hotel i będzie ok. Moze tak być? Jedna transakcja bankowa mniej:) Mam tylko prośbę to Magdy żeby zaznaczyła to w rozliczeniach. Z tego co pamiętam w związku z tym Griza będzie miała w tym miesiącu z hotel około 190 zł. -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dada M']Halo, halo - podajcie nr konta, na który mam przelać pieniądze z bazarku. Megii1 - chyba bezpośrednio na Twoje konto ?[/QUOTE] Megii to musi zrobić tez Tobie przelew - przepraszam ,obiecuje uroczyście na wątku, ze dziś wieczorem to zrobię. A co to kwoty za bazarek to chyba przesyłasz do Morissowej. A jaka to w ogóle jest kwota? -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ja rozmawiałam wczoraj chwilę ale to Renia wszystko pilotuje i ona zna szczegóły. Nie wiem czy ktoś przyjeżdza do mnie na miejsce Tani czy czekamy aż jeszcze Tina albo Tosią się wyaadoptuje? -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
A ja mam newsa:) Tania jedzie do swojego domku. Domek w Poznaniu - dom z ogrodem. Jak nie znajdzie się transport szybciej to Pani sama przyjedzie po Sunię w połowie października. -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Wszystko teraz w rękach megii1 :-) megii1 dasz radę nauczyć go kilku komend? "Siad" chociaż :-) i może "zostań" ;-)[/QUOTE] Z siad i podaj łapę to już teraz nie ma czasem problemu. Ale kwestia "zostań" może mu się nie podobać. -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Wysłałam już wszystkie dane i zdjęcia na maila wskazanego na watku:) -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']wykupilam dla Grizy pakiet ogloszen - tu link na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192851-Bazarek-80-OGŁOSZEŃ!-dla-Dina-(zbieramy-na-hotel-grozi-mu-uśpienie!)-Do-25.09[/URL] i tu moja prosba o przeslanie danych wskazanych w #1 na maila , ktory jest tam podany... plissss, bo ja nie potrafie :oops:[/QUOTE] Beata dzięki wielkie, ogromne:) Ja tez wykupiłam ogłoszenia dla Grizy; ogłoszenia zrobiła też Idusiek także na ten miesiąc temat jest ogarnięty. Ida zrobi tez z mojego konta allegro dla Grizy:) -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
No niestety to nie były Panie Leona:( Przyjechały, wyszły na wybieg, wypuściłam Leona i od razu powiedziały, ze to nie on, a Leon obszczekał je i chyba nawet miał ochotę ugryźć. Za to powiedziały też (mając swojego jużaka) że Leon ma bardzo dużo z tej rasy. Nie wiem jaki charakter mają jużaki ale Leon zaczyna lubić tylko mnie Darka - dziś rano obszczekał sąsiada; i przy wprowadzaniu do kojca musze go zapinac na smycz bo ma ochote zjeść psiaki z kojca obok. Taki bojowy chłopak się robi ale mimo to ciągle dla nas jest wielkim miziakiem i widać , że bardzo nas lubi:) -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Magda nie wiem czemu, ale podałam jej nr tel zaczynający sie 503 , Ty masz jeszcze ten nr?[/QUOTE] Mam - 503 380 165 ale Pani na niego zadzwoniła. Zadzwoniła teraz na nr 502.. i bedzie za pół godziny u mnie. Ale mam emocje - a może to jej psiak bo z opisu, zachowanie i po rozmowie z nią to może być naprawdę on. Ale skąd on by się wziął z Milanówka w Ostrowii... -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Rozmawiałam w sprawie tego ogłoszenie o zaginionym psiaku. On zginął w Milanówku w kwietniu. Dałam tel Megii. Pani ma dzwonic.[/QUOTE] Jeszcze nie dzwoniła. -
[quote name='mysza 1']A jaką klasę Malta pokazała? Co zrobiła?[/QUOTE] Była spokojna, zrównoważona, pięknie szła na smyczy:) Pozowała dobrze tylko dlatego, że zdala widziała małą, wredną, rudą suczkę moich sąsiadów i była na nią zapatrzona a tak poza tym to z dnia na dzień robi się coraz bardziej idealna. Na spacerze idzie przy nodze albo lekko przede mną, a jak lekko wyprzedzi to jeszcze odwraca się co chwila, czy nikt się nie zgubił.
-
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fela']Czyli szukamy domu dalej? Tamten na podlasiu okazał się pomyłką? Jakem ją w schronie zobaczyła, zaplutą, mokrą (deszcz padał), śmierdzącą - od razu się zakochałam :-)[/QUOTE] Szukamy domu jak najbardziej - Jostel sprawdzała ten potencjalny domek - katastrofa:( -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']megii plizz ,wiem ze nie łatwo, ale spróbuj go złapać w kłębcie centymetrem ;) fotki będa jak sie ogarnę, dopiero do domu weszłam...[/QUOTE] Tylko jest taki problem ze ani centymetra ani linijki u mnie nie znajdziesz - muszę się dopiero zaaopatrzyć. Ale ona jest naprawde taki jak Kora. A co to za ogłoszenie? -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Megii możesz go zmierzyć w kłębie? zanazłam ogłoszenie ze zdjeciem o zaginiomym psi z kwietnia. Jet bardzo podobny..[/QUOTE] Zmierzyć go nie łatwo ale jest wielkości Kory:) -
Słuchajcie. Malta od kiedy jest z nia Leon, przeszła jakąś metamorfozę:) W ogóle nie załatwia się już w kojcu, zaczęła się przytulać, chodzi ładnie na smyczy. To chyba jakieś czary:) Ja jestem nią zachwycona. Przypomniałam sobie że moja Onka Korka tez przez pierwsze dwa tygodnie szalała w domu a potem jakby wszystko ręką odjął. Może Malta ma tak samo:)
-
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']sliczna oj śliczna ;)[/QUOTE] Przyjeżdżasz do mnie dziś w końcu?:) -
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Już niebawem - na razie mamy tu jeszcze regularny plac budowy, chociaż psiakom się nawet podoba. Ale jeszcze miesiąc i będziemy zapraszać:-) A co do kojca - chyba muszę coś innego Wam posłać, bo z tych kaliskich azjatów nie wiem czy w ogóle coś będzie... :([/QUOTE] Ok to trzymam Cie za słowo:) Ale Mała śliczna, co? -
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='BoUnTy']A ogłoszenia nie są potrzebne? ]:-> Jakby 'coś' to wiesz gdzie mnie szukać ;D[/QUOTE] Dzięki Kochana:) Idusiek to już ogarnie bo jest na miejscu i to Sunia ze schroniska którym się opiekuje. -
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Śliczna kluska:-) Magda, a nie chcecie jej sobie zostawić do kompletu z Miszą i Beti?;-)[/QUOTE] Nie denerwuj mnie:) Chociaż tak naprawdę to tak mądry zrównoważony psiak że wszyscy pięknie się dogadują. A kiedy zaprosisz mnie na parapetówę? Mam dług do oddania a poza tym miejsce w kojcu czeka na Ciebie:)