-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Zadzwonię dziś jeszcze do Kwl i potwierdzę jakie dokładnie badania krwi chcą zrobić. To może zrobić moja wetka ale na konsultacje trzeba by z nią gdzieś pojechać bo to skomplikowany przypadek:( Wczoraj była u mnie znowu u mnie moja wetka (sporo psiaków się poprzeziębiało więc leczymy). Była akurat w domu jak Grizka jadła. Widziała jak Sunia dużo i łapczywie je, widzi jak a ostatnio schudła. Zapytałam z czego to jej zdaniem może wynikać. A ona powiedziała, ze to zaniki mięśniowe, takie jak u starszych ludzi... Może byłby ktoś chętny do przejażdżki z Grizą na konsultacje? Malibo - Ciebie zapraszam od roku:) Może akurat miałabyś czas:) -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Niestety Nasz aSonia jest chorowita:( jak już wyleczyliśmy w końcu stana zapalny w przewodzie pokarmowym to teraz zaczęłą kaszleć:( Zrobiło się chłodniej a poza tym Sonia ciągle szczeka na kaukazke, która jest w kojcu... Wczoraj byłą wetka - temp. 39,5 i antybiotyk. Dziś będę jej szyła polarowe wdzianko, zeby było jej cieplej. Piekne nie bedzie ale na pewno praktyczne. -
Zapisuję. Ktoś wybiera się jutro w moje okolice żeby pomóc złapać Sunię? - jeżeli tak proszę o telefon lub sms.
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Dzis była u mnie wetka, do innych psiaków ale jak zobaczyła Grize od razu powiedziała, ze schudła i ze kiepsko wygląda...:(Rozmawiałam dziś z KWl-em - w poniedziałek będziemy działać. Na pewno zbadamy krew a co jeszcze może napisze KWL. -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Wdzianko lubi, ma dużo słomy w budzie ale zaczął chrychać:( W sumie dużo się w jego życiu wydarzyło - nowe miejsce, stracił futro, szczepienia, sporo szczeka. Miałam nadzieję, ze mu to przejdzie ale ponieważ nie przechodzi jutro przyjedzie Pani weterynarz i pewnie skończy się na antybiotyku. -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Kudłącz, nie kudłacz czuje sie bardzo dobrze. Ma już w budzie słomę, lubi swoje wdzianko takze zimno mu zbytnio chyba nie jest. Ma kojec luksusowy bo pojedyńczy, zabaweczki, przysmaki tylko dla siebie - brakuje mu tylko właściciele:) -
[quote name='mysza 1']Zapomniałam. Dzwoniła do mnie Pani Eklera, chłopak w domu już czuje się nieźle, nawet na blaty kuchenne łapkami zagląda, zdecydowanie bardziej boi się mężczyzn i w dalszym ciągu nie lubi i nie chce wychodzić na spacery. Na zewnątrz czuje się niepewnie. Jest też niejadkiem, zwłaszcza jeśli chodzi o suchą karmę. Hill's nie smakuje, zresztą karma od Magdy, którą dostał na wynos tez jakoś mu nie szła. Doradziłam namaczanie, puszki i testowanie innych firm, może to smakosz ;) Będę niedługo w odwiedzinach u Eklera ;)[/QUOTE] Kochana bo u mnie przy jedzeniu miała konkurencję, widział inne psiaki jak jedzą, wiec pochłaniał zeby nikt mu zjadł i zeby zdążyć jeszcze komuś coś zabrać z miski. Był normalnie jak odkurzacz:) A co u Malty? Jak się miewa dziewczyna?
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam wczoraj z KWLem - ma się zastanowić i odezwać co robimy dalej z leczeniem Grizy. Zakupiłam na bazarku dla grizy album za [B]18 zł[/B] - prosze o odliczenie do z kosztów hotelku. Pewnie za wrzesień będzie za hotel około [B]180 zł[/B] ale Morissowa pewnie wszystko ogarnie jak się pojawi bo był też bazarek na 67 zł. -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
megii1 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Kurcze, żeby Grizabella się wyaadoptowała to byłoby dla niego domowe miejsce ale po Grizke nikt nie dzwoni:( -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Morissowa nie odpisuje:( Spróbuje skontaktować się z KWL. -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Tara już po zabiegu. Ropomacicza nie było. Był za to guzek przy sutku, wokół stan zapalny, mocno ukrwiony i torbiele na jajnikach. Zabieg trwał długo - prawie 3 godziny, było dużo szycia i roboty i sporo krwi. Przepisze trochę z karty pacjenta: kastracja, cięcie w linii białej zapępkowej, macica pogrubiała z cechami endometritis.; jajniki zmienione ze zmianami drobnotorbirlowatymi; usunięcie sutka lewego ostatniej pary z powodu zmiany drobnoogniskowej zlokalizowanej na brodawce sutkowej; znaczne zapalenie, liczne naczynia podwiązane vicrylem. Koszt zabiegu z kaftanem, kropłówka jutro i antybiotykiem w postaci betamoxu (6 dni) wszystko razem 470 zł. Tara czuje się całkiem dobrze a pierwsze co zrobiła po obejściu domu to położenie się na łóżku. [IMG]http://images45.fotosik.pl/351/fadb9b70af0171b2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/346/78332bc20cc6fc62med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/345/a11ec9ab6007991dmed.jpg[/IMG] -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Napisałam smsa do Morissowej i czekam na jej odpowiedz - chyba, ze ktoś z Was jest upoważniony do podejmowania decyzji w kwestii zdrowia Grizy. Badania mogę zrobić nawet jutro rano. -
Tragedia pod Starachowicami- umarła kobieta zostawiając psy i koty
megii1 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']czekamy a co z tym szczeniakiem od bert co z tymi łapinkami i kto go zabrał na dt czy Ds ktos sprawdzony zadba o niego o nią ??/ a reszta psiaków :shake:[/QUOTE] Więcej nic nie wiem ale mam nadzieję, ze szczeniaka zabrał ktoś odpowiedzialny, kto zatroszczy się o łapki... -
Witam:) Mam wielką prośbę o sprawdzenie domu dla mojej tymczasowiczki Mafii. Mafia to piekna kaukazka, którą wyciagnelismy ze schroniska w Ostrowii Mazowieckiej. Był juz dla niej dom w Łosicach... sprawdzała go dla niej Jostel z Białej Podlaskiej i okazało się , że to wielka porażka. Chciałabym żeby tym razem było inaczej ale sama nie dam rady sprawdzić. Potencjalny domek mieści się w Krążnicy Jarej koło Lublina. Jeżeli będzie taka potrzeba zwrócę osobie robiącej wizytę koszty paliwa. [url]http://www.dogomania.pl/threads/193304-Ma%C5%82a-wielka-pluszowa-przytulanka-prosi-o-dom[/url]!!!!
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Drapała się, miała tłustą sierść i brzydko pachniała? Griza dostawała leki na wątrobę, potem miała mieć jeszcze raz badania ale w końcu nie miała:( ?Nie wiem co robić, mój lekarz nie wypalił więc z nim już nawet nie próbuję. -
Tragedia pod Starachowicami- umarła kobieta zostawiając psy i koty
megii1 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem, to Ania zoorganizowała jakieś fajne miejsce dla Suni:) Chyba właśnie ją tam wiezie - jak wróci na pewno zda nam relacje. Chyba w Łodzi. -
Tragedia pod Starachowicami- umarła kobieta zostawiając psy i koty
megii1 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Zapisuję:) -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Tara lubi się przytulać i być głaskana ale trzeba z nią chwilę pobyć zeby zdecydowała się na to. W kojcu jest z foksterierowatym psiakiem, z którym potrafi się bawić jak szczeniak na wybiegu - podskakuje, podszczekuje, kółka kręci:) Potrafi też już zaszczekać jak widzi miskę z karmą. -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Je karmę dla alergików... Sierść jest tłusta. Grizie za jakieś półtora tygodnia zabraknie tabletek na stawy. Czy mam je kupić czy ktoś np mi je prześle? Kończy się tez działanie kropelek przeciwkleszczowych. -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ponieważ jest juz chłodno, Leon chodzi non stop w pięknym i stylowym wdzianku od cioci Idy:) Chyba nawet dobrze mu się nosi bo nie chce się go pozbyć. Fotki nocne ale chyba fason i model dobrze widoczni. [IMG]http://images41.fotosik.pl/345/ea17e61e56d4dac2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/349/ef9c375c414c91eamed.jpg[/IMG] -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Tara była dziś u doktora Banego w Legionowie. Pobrano jej krew, osłuchano serduszko, dokładnie obejrzano. Na pierwszy rzut oka lekarz nie zauwazył objawów ropomacicza ale Sunia ma guzek przy jednym z sutków. Na środę ma umówioną sterylizacje i pewnie wtedy guzek zostanie usunięty i zbadany. A tu troszkę fotek Suni - po ciemku i a do tego modelka boi się aparatu ale są. Czekam na odwiedziny kogoś z dobrym aparatem w słoneczny dzień:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/349/af07ce79e45ed9e6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/349/83d513a5d344c3e0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/326/d8e33b11473681f0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/185/65cfe089f48a2987med.jpg[/IMG] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Tego jeszcze nie ustaliłam, Leni albo Julka. Porozmawiam z Renatą i spytam ją o zdanie. Megii czyli co w koncu z tymi ogłoszeniami? Proszę Cię pisz mi jeśli będzie coś nie tak to ja coś wykombinuję.[/QUOTE] Wszystkim psiakom, które są u mnie staram sie robić też sama ogłoszenia. Teraz od Was jest tylko Tosia i ona ma allegro i wykupiony pakiet u jenny19. -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
U Grizki wszystkow porządku jak na babcię ale mam parę ale... Dużo się drapie, ma tłustą sierść i taki dziwny do określenia zapach. Wiecie co to moze być? Dodam, ze je czerwoną Nutrę a to bardzo delikatna karma. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Megii postaram się skombinować transport na przyszły tydzień. Nowa Pani Tani podeśle jakieś zdjęcia? Świetnie, że wszystko w końcu się udało:lol:[/QUOTE] A która Sunia do mnie przyjezdża:)? -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Zaczął już na dobre łobuzować. Koleżankę z kojca, Maltę lubi ale bez przesady. Pozostałe psiaki nie za bardzo a nawet chce je czasem zjeść. Potrafi zawarczeć na mojego Darka a za to trochę mniej skacze i mnie kocha bezgranicznie:) I oczywiście wszystkie potrzeby załatwia na wybiegu lub spacerze. W sumie to jest grzeczny ale dom moim zdaniem albo z dominującą suką albo jedynak.