Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Mam jeszcze jedno takie z wczoraj:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/830/33c6a284a10ec4f6.jpg[/IMG]
  2. Jeszcze takie mam:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/830/2bf8b968f08fec91med.jpg[/IMG]
  3. Romeo pozdrawia:) Kompletnie nie zwracał na mnie dziś uwagi... za to na Korę i Sarę jak najbardziej:) Na razie nikt do mnie nie dzwonił. [IMG]http://images39.fotosik.pl/823/dd04cf8ba6300361med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/831/7ca0182d171e89d2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/831/2eb0ab98cecb8fbcmed.jpg[/IMG]
  4. Szanta pozdrawia:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/811/5c68d93b23865773med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/831/18d9d9b449b3d46amed.jpg[/IMG]
  5. I jeszcze troszkę Liska i Skrzacika:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/823/fa78c237566e3ba8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/811/04dcf0a3ee6f6486med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/811/b7befb0440d4a0fdmed.jpg[/IMG]
  6. Lisek pozdrawia i prosi o pomoc w szukaniu domku. U nas czuje się już coraz lepiej:) Jak widać:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/823/844755b348463b4cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/811/5e604fad0cd59083med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/809/9c30f7c60a70b804med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/831/f16a0ec3742e513bmed.jpg[/IMG]
  7. [quote name='romenka']Oj Romeczek :) Kochany!!! Megii1 a czy ą jakieś telefony w sprawie adopcji?[/QUOTE] Na razie cisza:(
  8. I ostatnie na dziś :) specjalnie od Skrzacika dla Myszy:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/823/1019872c37106e0dmed.jpg[/IMG]
  9. Pozdrowienia od Skrzacika:) Na przyszły tydzień planuje mu kąpiel. A co z jego szczepieniami? Bo na razie nie ma nic. [IMG]http://images47.fotosik.pl/830/54b3ec7c39cadda1med.jpg[/IMG] A tu miłość z Liskiem.... stopniowa...:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/830/199f502312a68d35med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/778/318ce9f2e04fc7famed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/823/fa78c237566e3ba8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/811/04dcf0a3ee6f6486med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/811/b7befb0440d4a0fdmed.jpg[/IMG]
  10. Najpierw kąpiel a potem czyszczenie:) A tu przystojniak i jego ekipa:) P.S jak tabletki dojdą dam znać.
  11. I jeszcze trochę przystojniaka:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/823/243ef42e2dd1559amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/830/081a3fa2809ae4e6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/783/ddb537cae0690d0dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/823/2373f18e2479ddbemed.jpg[/IMG]
  12. U Romka wszystko w jak najlepszym porządku - biega, szaleje, podgryza - lubi zabawki, gryzaki i zdziera nawet papę z budy dla zabawy:) Myslę, ze trzeba pomyśleć powoli o szczepieniu Romka bo zdrowy już jest:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/783/889fba76e9c864a8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/809/d833be5356d4430dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/823/328c2880de294d94med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/633/a127fcb1cd8bda4emed.jpg[/IMG]
  13. Zagladam ale nie wiem co poradzić. Cementarz to nie najlepsze miejsce dla niego:(
  14. Kąpiel w przyszłym tygodniu, na razie został solidnie wyczesany i już wyglada dużo lepiej. A co z jego tabletkami na stawy? Bo chodzi kiepsko biedak:(
  15. Dopiero tu dotarłam. Od razu na wstępie napiszę, że z autopsji nie lubię pseudoafer na dogomanii i pomówień. Ja mogę tylko napisać to co było u nas - Grafit po prostu rzucał się na suchą karmę, niezależnie od tego czy była to pierwsza micha czy trzecia w ciągu dnia i rzeczywiście się uśmiechał. To nie jest tak, że każdy psiak lubi aparat, niektóre sie go boją, niektóre są smutne jak celuje się w nie obiektywem. Ale Grafitowi to zupełnie nie przeszkadzało - po prostu kiedy widział mnie z aparatem to cieszył się do mnie i to było widać na zdjęciach. Cieszył się, ze widział człowieka. Nie wiem czy jest chudszy czy grubszy - jak od nas wyjeżdzał był za chudy jak na to co powinien ważyć i pisałam o tym na wątku. Tylko, ze niektóre psy tyją szybciej, niektóre wolniej, a Grafit to bardzo żywiołowy psiak więc jemu przychodzi to trudniej. Jestem zwolenniczką suchej, zbilansowanej karmy i nie podoba mi się to co teraz je Grafit ale to moje prywatne zdanie. I na koniec ten łańcuch przy budzie. U mnie też sąsiad na wsi robił budy. Sąsiad, który ma psy na łańcuchu i uważa, że tak im wspaniale ale nigdy nawet nie przyszło mu do głowy żeby nam robić łańcuchy bo wie ze nam to zbędne a dla niego to zbędna robota... To tyle w temacie.
  16. Oj to ja podniosę:)
  17. Ja już też mam ciasteczka:) Na lekarstwa cierpliwie czekamy z Pokerem. Po świętach planujemy kąpiel Przystojniaka.
  18. [quote name='monika083']mnie sie wydaje, ze on wlasnie byl poturbowany przez auto, bo te krwiaki mial z jednej strony i taki smutny byl, obolaly, teraz juz lepiej i sie rozweselil..oby tak dalej :)[/QUOTE] Na pewno nie auto bo krwiaki są w różnych miejscach na ciele. O krzepliwości napisze nam moze Romenka jak dostanie wyniki ale myślę, ze będą dużo lepsze. Romek wraca do zdrowia:)
  19. W końcu tu dotarłam:) Słodki ten Żurek:)
  20. Iwonko, uwierz mi że Romeo to nie Amigo. Amigo był zrównoważony i do opanowania z Romeo to inna historia a do tego ma dużo większą siłę.
  21. A tu romeo:)Szczerze to ja go nie widzę w bloku i przy dzieciach. Mimo spacerów, wybiegu, ruchu to cięgle wariat - skacze mało delikatnie, podgryza i ja nie mam sposobu żeby się trochę opanował. Jak dla mnie potrzeba mu sporego terenu to wybiegania i aktywnego właściciela. Gusia, a kiedy nas odwiedzisz? Bo Romeo lekko schudł i jest jeszcze bardziej fotogeniczny:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/791/5877a1f160a66a2dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/805/c65c955da73a508dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/791/faf6510771641eecmed.jpg[/IMG]
  22. To ja chociaż wstawię nowe fotki. Kasiu, trzeba by ją zaszczepić po świętach i sterylizować. Wycięłam jej ostatnio trochę dredów ale myślę, ze trzeba poprosić wetkę, żeby wygoliła jej trochę włosów pod bruchem przy sterylizacji. [IMG]http://images39.fotosik.pl/805/f1659e8a646bda92med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/805/4aa84c70a9753f74med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/805/e7af4686f982a541med.jpg[/IMG]
  23. Pozdrowienia od "pięknego" Skrzata:) Ma już ogłoszenia? Bo może któraś z tych fotek się przyda. [IMG]http://images49.fotosik.pl/811/22b6930586c6b562med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/791/33ace63cf064ac03med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/813/c0cc02bf514a6e75med.jpg[/IMG]
  24. A oto Lisek:) Ciągle bez domu ale u nas się już zadomowił chociaż ciągle boi się człowieka i jak nie musi woli się do nikogo nie zbliżać:( [IMG]http://images38.fotosik.pl/791/3acaf4a04c5d87f3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/812/e53e74e25ea1c9fbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/813/fd5bfa3d3f6d9065med.jpg[/IMG] Tu z hotelowiczem z Serocka Romkiem - jego ktoś tak pobił ze na całym ciele ma krwiaki a USg pokaże co jeszcze:( takze Lisek miał szczęście... [IMG]http://images50.fotosik.pl/813/50237d96bf7e1060med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/811/1926ef1a8d3e888fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/805/a3915d87d26173c4med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...