Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [quote name='malagos']Rany boskie, a co z tą zakrwawioną szyją, o której piszesz w pierwszym poscie?? Co z tym psiakiem? Pomocy!! W Serochu hotelik ma Megii1..........[/QUOTE] Mam ale na bezpłatny tymczas go nie wezmę bo oprócz mojej sfory, którą Romenka wczoraj poznała) mam jeszcze znajdę serocką Liska, który jakoś nie może znaleźć domu.
  2. [quote name='malagos']Ale to co, one są już na stałe w domu tymianka?[/QUOTE] Tak, na stałe:) są osobistymi psiakami Renaty:)
  3. Sprawdź czy to pies czy suka
  4. Jak dla mnie rewelacja:) Grafit na pewno się ucieszy, a może Pani się w nim zakocha i zaadoptuje z czasem:)
  5. [quote name='Foksia i Dżekuś']Dziewczyny podobno na tym wątku jest ktoś z Pułtuska potrzebuje sprawdzić domek dla suni ale moze okazac sie ze sunia trafi gdzie indziej i ten domek bedzie do odstapienia dla kudlatej biszkoptowej suni . Czy moge liczyc na pomoc?[/QUOTE] Kontaktuj się z Kasią Mierzejewską
  6. [quote name='Ewa Marta']A kiedy? ;-)[/QUOTE] A byłaś na blogu z postu 453? Są fajne fotki już z ich domu:)
  7. [quote name='mysza 1']Jest masa bazarków, za 6 zł można kupić 40 portali, ja tak robię bo nie mam kiedy ogłaszać.[/QUOTE] Jakoś nie mam zaufania do tych bazarków - wykupiłam podwójny pakiet dla Sawy u Elmiry miesiąc temu i cisza... po Elmirze i ogłoszeniach. Molestuje Idę i Bounty.
  8. [quote name='idusiek']ALBUM LISKAł [URL]http://img821.imageshack.us/g/dscf6361.jpg/[/URL][/QUOTE] No właśnie - samotny, z albumem, tylko ogłoszeń mu brak:(
  9. Dopiero tu doszłam:) może Gusia też wstawi fotki z odjazdu Karinki i Tary:)?
  10. [quote name='Nutusia']O przynajmniej jedna, która się na kurację odchudzającą nie załapie! :) Dobrze rozumiem, że ona do swojego domku już pojechała?[/QUOTE] Już i tak przytyła troszkę.A ugryzła z mojej winy bo wyaadoptowywałam akurat Szantę Beki i nie mogłam być przy Karince, a ona właściwie tylko mnie nie gryzie. Ja byłam mniej delikatna niż Gusia i jakoś wspólnymi siłami się udało:) Ale nie wiedziałam, że tak mocno udziabała:(
  11. Widać, że szczesliwa:) I obróżkę ma nową:) A ja starej nie znalazłam - podejrzewam, ze ktoś ją zjadł. Teraz zaopatrzyłam się w fipreksy:)
  12. [quote name='Cleo2008']megii czy ty masz moze paypal, to mozna by skrocis droge wplaty. albo moze ktos udostepni?[/QUOTE] Niestety nie pomogę:(
  13. [quote name='beka']Czasami biegunki wywołuja pierwotniaki. Ja w takich przypadkach podaje metronidazol. zawsze działa.[/QUOTE] Też o tym myślałam i chyba podam mu na wszelki wypadek. Tyle że to nie są typowe biegunki to jest zwykłą lekko luźnawa kupa.
  14. Dziś miałam małą niespodziankę:) Ale zacznę od początku:) Mamy obecnie w hoteliku sukę z cieczką i to taką prawdziwą sucz co wyje na całą wieś, piszczy, ucieka z kojcy, chce uciec z wybiegu, a jak dopadnie kojce gdzie są samce to nie będę opisywać co robi przez siatkę. I psy mi troche powariowały. Dziś rano idę do kojca gdzie mamy naszego tymczasowicza Liska (mały, 7-8 kg, rudy, znajda) i patrzę, że Liska nie ma. Przeraziłam się ale wołam. Kojec Liska ma wspólną scianę z kojcem Grafita ale to szczelna , drewniana ściana z około 15 cm szczeliną przy dachu(przy tej ścianie stoi buda). Na moje wołanie Lisek przecisnął sie tą szczeliną z kojca Grafita, wyszedł na wybiegł, zjadł i znowu powędrował tą samą droga do Grafita:) I siedzi w budzie razem z Grafitem:) Wiecie, ja zauważyłam już że Grafit agresorem nie jest ale o takie związki to bym go nie podejrzewała:)
  15. [quote name='gusia0106']Będę w niedzielę w takim razie. W samo południe? ;) [/QUOTE] Ok, to akurat pewnie zobaczysz wyjazd do domu Karinki i Tary:)
  16. [quote name='gusia0106']Romeo dostał pierwszą wpłatę i miliard rzeczy na bazarki. Dziękujemy Ewa :loveu:[/QUOTE] Jak do mnie wpadniesz, też dam coś na bazarki:) A kiedy będziesz? bo wolałabym zdecydowanie niedzielę.
  17. Piękny jest:) A bardzo duży?
  18. [quote name='MARCHEWA']Jutro robię pierszy przelew do Megii za hotelik,nie ma jeszcze wszystkich wpłat z deklaracji,więc wezmę z wpłat jednorazowych. Megii podaj konto do wpłaty za hotelik,bo gdzieś miałam,ale posiałam;)[/QUOTE] Zaraz wyśle. A pytałaś może jak żywiony był wcześniej Grafit? Pokazywałam mojej wetce kupę, którą grafit walnął w kojcu ale powiedziała, że to nie biegunka, ze w granicach normy, tylko po prostu nie wytrzymał. Ja mu już daję czasem nawet trzy razy dziennie; są może lekkie postępy ale zebra ciągle widzę:( Nie wiem, może go jeszcze raz odrobaczyć? Już nie trzy dni pod rząd tylko jeden dzień 3 tabletki aniprazolu.
  19. [quote name='gusia0106']Jak się miewa mój najnowszy ulubieniec? ;)[/QUOTE] W sumie oprócz tego że sierść pozostawia trochę do życzenia do ideał:) Tylko taki tłuściutki ideał:)
  20. [quote name='MyrkurDagur']Saldo = +18 ;)[/QUOTE] No ja się w każdą stronę mylę:) Ale i tak, jak napisałam wyżej, w tym miesiącu 30 zł mniej za hotel:)
  21. Chciałam poinformować, ze Lili i Borys pojechali razem do domu. Mieszkają w domu w Kobyłce, śpią w domu, mają cudowną Panią, z która jestem w stałym kontakcie telefonicznym i słucham jaki cudni są oboje. Że Borys jest wrażliwy, a Lili to dama ale , ze to ona rządzi w tym związku i takie podobne historie:) Bardzo się cieszę że znależli wspólny dom chociaż już zaczynałam atpić że to mozliwe. W tymczasem oni grzecznie weszli do Pani samochodu, pieknie zaaklimatowali się w nowym domu a nawet zaakceptowali w nim kota:) dziękuję wszystkim , którzy pomagali mi przy szukaniu domu dla tej pięknej pary, wspierali, robili bazarki i ogłoszenia:) A tu fotki z ich wyjazdu od nas: [IMG]http://images39.fotosik.pl/759/9a4dc07de237cd33med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/767/d88e79b1f0ad54e8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/727/4ec4645fc079e3a8med.jpg[/IMG]
  22. Za zgodą Idusiek:) chciałam wstawić zdjęcia z wyjazdu Grety od nas:) Jak zwykle uśmiechnięta i pogodna. Państwo bardzo fajni, zaopatrzyli się u nas w szeleczki, Mała dostała na drogę adresownik i trochę karmy no i pojechali. Oczywiście umowa adopcyjna do odbioru u mnie. [IMG]http://images47.fotosik.pl/766/9f9904e0edd8f780med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/758/f209e3b97c98f23amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/727/f604215025708d22med.jpg[/IMG]
  23. [quote name='azalia']Kropeczka bezpośrednio po sterylce pojedzie do nowego domku?Tzn.po zabiegu chyba zostanie na trochę u weta,czy może w tymczasie?[/QUOTE] Po sterylce Kropka będzie u mnie w domu:)
  24. [quote name='MyrkurDagur'][B]Megii[/B], dostałam maila z informacją, iż w rozliczeniu w pierwszym poście jest błąd, a wcześniej sama miałam Cię o to zapytać - chodzi o 65 zł za szczepienie Kropki. Ja przelewałam już te pieniążki jakiś czas temu Tobie, a później w wydatkach z pieniążków bazarkowych, ujęta jest ta kwota raz jeszcze. Daj proszę znać, jak to powinno być. [/QUOTE] Post rozliczeniowy poprawiony, weedytowany, ja się walnełam.
  25. Tylko, ze on już je karmę z jagnięcina bo jest delikatniejsza nić kurczak :( Poza tym, że wygląda jak wygląda to jest wesoły, bardzo ruchliwy i zawsze uśmiechnięty.
×
×
  • Create New...