-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Bingo juz po pierwszym rannym spacerku i po śniadanku (Purinka z domieszką puszki), szaleje na wybiego z moim drugim tymczasowiczem Puszkiem:) Jest bardzo szcześliwy, ciągle uśmiechniety:) Może dziś Layla przywiezie mu coś na odrobaczenie i Fiprex:) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Bingo już u nas - siusiu, kupka i poszedł spać:) Jutro Layla zrobi fotki:) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
A tak w ogóle to oni jeszcze nie dojechali a mi się oczy zamykają także dam znac rano jak czuje się psiaczek:) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Czyli ja go jeszcze raz odrobaczę. A potem po 10 dniach zaszczepię. Fiprex albo inne cudo w poniedziałek. Mam brać rachunek czy fakturę? -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verter vel Bingo jeszcze do mnie jedzie ale mam pytanie natury zdrowotno - finansowej - psiak ma jedynie zaświadczenie że jest zaszczepiony na wścieklizne; podejrzewam że nie był odrobaczony wiec odrobaczam go we własnym zakresie ale co w na to żeby kupić mu obroże przeciwkleszczową ewentualnie coś w stylu Fiprexu i zaszczepić na choroby zakaźne? Obroża to koszt 15 -20 zł; szczepienia nie wiem ale ostanio szczepiłam psiaka na wściekliznę i zakaźne i w sumie zapłaciłam 60 zł także podejrzewam że koszt obrozy i szczepień to w sumie około dodatkowych 50 zł. Tak na marginesie to obroża by mu się przydała bo kleszczy wszędzie dużo a ja mieszkam do tego wśród lasów i pól i już jeden psiak chorował u mnie na babeszjozę w tym roku:( -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Wiadomości z ostatniej chwili:) Nasz Verter w schronisku był nazywany podobno BINGO i nawet trochę reaguje na to imię. Jedzie grzecznie w samochodzie - cały czas zagląda do pasażerów, obserwuje co się dzieje:) I nie ma choroby lokomocyjnej:) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Tak, ze mną:) -
Znaleziony przy trasie malutki Puszek miał nie żyć a ma już dom!!!
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Cudne banerki:) Napewno szybko znajdzie domek:) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
No właśnie, Verter jest już z moim Darkiem i własnie spacerują, zeby psiak się trochę do niego przyzwyczaił:) Jak dojadą dam znać:) -
Znaleziony przy trasie malutki Puszek miał nie żyć a ma już dom!!!
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Tak na wstępie to Pędzelek vel Puszek jest u mnie. Był już na spacerku a potem pomagał przesadzac mi kwiaty w ogródku:) Na spacerku jest bardzo grzeczny i mimo że moje suczki nie raz go zaczepiały w ogóle nie zwracał na nie uwagi - po prostu cieszył się polem i lasem:) Jest cały czas uśmiechnięty - to taki mega pogodny, pozytywny psiak. Nie wykazuje żadnej agresji ani do zwierząt, ani do ludzi. Bawił się też z moim 2,5 letnim synkiem i obie strony były zachwycone, a przy pracach ogrodowych po prostu położył się obok na trawie i obserwował. U mnie mieszka w kojcu i nie lubi tam wchodzić:( ale jak parę metrów przed kojcem weźmie się go na ręcę i przytuli to w kojcu kładzie się i grzecznie leży - nawet nie piśnie:) A do tego taki z niego Puszek Okruszek:) -
Borysek odszedł ... tak krótko cieszył się domem...
megii1 replied to Szczurosława's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaznaczam:) To u mnie miałby byc ewentualnie psiak - Mysza1 była nawet u mnie dzisiaj - z Pedzlem vel Puszkiem :) Pomagał mi własnie przesadzać kwiaty w ogrodzie:) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Wiadomośc z ostatniej chwili:) Prosze o szybki kontakt telefoniczny ze mną - 504-62-02-19. Mojemu mężowi, który zresztą będzie opiekował się psiakiem wypadł dzis wyjazd do Katowić. Mógłby odebrać pieska ale potrzebuje ustalić szczegóły przed wyjazdem - chociazby takie że nie zna Katowic i trzeba będzie albo psiaka dowieźć w jakieś łatwe do zlokalizowania miejsce albo wytłumaczyć jak dojechać do schroniska. Jak nie będę miała info w ciagu 2-3 godzin mój Darek spakuje do samochodu, jedną z moich suczek i zrobi jej po prostu wycieczkę, jak to robi zawsze. jak będzie kontakt - miejsce Megi będzie dla Vertera. Magda -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
I co z Verterkiem i transportem? Gdyby była opcja z pociagiem mogę wyjechac po psiaka na dworzec:) Niestety nie opanowałam jeszcze umiejętności wstawiania zdjęc na dogo ale jak ktoś podeśle mi adres mailowy to wyśle fotki Hoteliku:) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Mam tam kuzyna Janusz Klenczon. Ten od ryb , moze znasz?[/quote] Niestety nie znam - Serock to spore miasteczko:) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Będzie u mnie czyli w Serocku koło Warszawy- no 40 km od Warszawy:) W kierunku Mazur. Jak już będziecie coś dokładnie wiedzieć - prosze o telefon - 504-62-02-19. U mnie zawsze ktoś jest w domu także może to też być w przyszłym tygodniu ale im szybciej tym lepiej:) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
To moze zorganizujecie się w ten weekend? -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Polubią się polubią - Twoją Kruszynkę będą musiały polubić bo z takimi się nie zadziera:) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Wow, widze że tutaj wszystko działa mega szybko:) A co z transportem? Jest jakiś plan? -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Trzymam, trzymam:) Ale długo się nie da. Moze będzie jeszce jedno miejsce bo mam u siebie bokserka z fundacji Emir i szczerze to nie wiem ile zamierza zostać bo podrzucili psiaka i się nie odzywają. Mam nadzieję ze szukają mu intensywnie domku i będzie kolejne miejsce...