Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Dziś u moich psiaków po urlopie trafiła w końcu Pani weterynarz. Myślałam, że zaszczepi dziś przystojniaka na choroby zakaźne ale okazalo sie ze nie można tego zrobić bo mały ma kenelowe zapalenia gardła czyli zapalenie górnych dróg oddechowych. Rzeczywiście od jakiegoś czasu pokasływał czasem ale przypuszczaliśmy, ze to moze od wyrywania się ze smyczy na spacerach :shake: Generalnie nie jest to groźne schorzenie ale przed szczepieniem trzeba je wyleczyc. Przyczynę ciężko ustalić ale nasza Pani weterynarz podała je nawet trzy: mógł to złapać już w schronisku a teraz się rozwinęło, moze mieć zapadającą się tchawicę i przez to skłonności do tego typu stanów a może po prostu fryzura jest za krótka:( ( ale z fryzurą inaczej się nie dało bo było za dużo kołtunów. W każdym razie dziś dostał antybiotyk, i będą jeszcze dwa. Potem ma byc zdrowy. W kwestii jajek to najprawdopodobniej jest wnętrem i do czwartego roku życia można to operować. Nie jest to ponoć dla psiaka zdrowe bo moze być podłozem rakotwórczym, A na koniec zdjęcie przystojniaka z dzisiejszego dnia: [IMG]http://images48.fotosik.pl/170/ad8277c42ae7f867med.jpg[/IMG]
  2. I co z transportem Nadii do mnie? Bo już się trochę zagubiłam na wątku :shake:
  3. Wiecie ja się nie chcę wtrącać bo ja tylko goszczę Vertera ale moim zdaniem to porównywanie go do dobermana tylko odstrasza ludzi. Ta rasa ma trochę zwolenników ale wiele osób ich nie lubi, inne się boją albo mają mieszane uczucia. A poza tym to Verter ani z charakteru ani z wyglądu nie jest podobny do Dobermana:shake: Może poszukacie w psach myśliwskich? Mój Darek go ostatnio zareklamował pewnemu Panu, który ma dom z ogrodem w Legionowie i jak Pan się zastanowi może się odezwie. Ale prosze zastanówcie się nad tym porównywaniem do Dobka...
  4. I jeszcze troszkę Ślicznotki:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/166/5090ac827bc9f3efmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/169/4c7893bd09fb004emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/170/238107441f8a834amed.jpg[/IMG]
  5. Patinka dziś :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images39.fotosik.pl/166/a404a85d8a9ddcb7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/165/cea93bb24d5c700amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/170/2a9db2f9018029bbmed.jpg[/IMG]
  6. I jeszcze portrecik Miszki:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/165/4f422ee07e5e0d05med.jpg[/IMG]
  7. Miszka dziś na spacerku:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/165/dd0de009bb1d645bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/169/263c9f92b7f21a39med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/165/8e6ce263729260aemed.jpg[/IMG]
  8. A może NADIA?:loveu: Leyli się z pewnością spodoba:)
  9. Możemy wygospodarować u nas miejsce dla suczki od zaraz:) Jeżeli jesteście zainteresowani proszę o info na pw ;)
  10. Może miejsce dla Suni będzie już w przyszłym tygodniu:) Wszystko zależy od wizyty przedadopcyjnej jednego mojego tymczasowicza:)
  11. W sumie to problem jest nawet tylko z budą. Myslę że jeden z moich tymczasowiczów znajdzie lada dzień dom a w najgorszym wypadku dwa psiaki, które się już znają pomieszkają parę dni razem. Tylko jakie on ma wymiary?
  12. Będę pamietać bo pewnie wiesz od Leyli że ja mam słabość do wielkich psiaków:) Jak zwolni się coś szybciej dam znac:)
  13. Słuchajcie sytuacja wyglada średnio więc czy może mi ktoś napisać jakie wymiary ma Misiek bo moze w drodze ostatecznosci pomieszkał by chwilę w kojcu z jakims pogodnym psiakiem np Verterem, który jest u mnie i który dogaduje się z każdym? Ale musiałabym wiedzieć ze on nie jest agresywny do innych psów i że nie zrobi krzywdy Verterowi, I nie moze być za duży:) bo mam tylko jedną bude luzem i ona jest taka że wchodzi do nie np pies wielkości średniego sznaucera.
  14. Jeżeli Nero ma mieszkac w domu z ogrodem to musi to być bardzo dobrze ogrodzona posesja - on przeskakuje przez dwu metrową siatkę:angryy: To znaczy napierw wyłazi z kojca szczelina przy dachy (od dziś już jej nie ma:diabloti:) a potem przeskakuje przez siatkę naszej posesji:angryy: Ale robi to tylko wtedy kiedy nie zabierzemy go na spacer;) On taki towarzyski jest:loveu: I bardzo, bardzo skoczny :crazyeye: I zebyscie mnie źle nie zrozumieli - on tego nie robi żeby uciec - on chce być cały czas przy człowieku :loveu: Opanował to parę dni temu i rozwija się intensywnie w tym kierunku :angryy:
  15. Tak się spodziewałam:) Ale myślę że z kaukazem by się polubili:)
  16. Zaznaczam:) Jak nie znajdziecie dla suni domu stałego to mogę pomyśleć dla niej nad miejscem u mnie w hoteliku. Tym bardziej, że z tego co się doczytałam lubi psy a u mnie na stanie sami panowie w tym kaukazik:) ale miejsca moze być za tydzień, dwa i nie na sto procent:shake: chciałabym wiedzieć coś więcej o jej charakterze - jeżeli to na obecną chwilę możliwe;)
  17. Dzięki Beka ale z Pati nie da się inaczej - ona jest po prostu cudownym psiakiem :loveu: i mam nadzieję że znajdzie domek, który będzie na nią zasługiwał :multi:
  18. A na koniec - ochłodzenie w baseniku mojego synka:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images48.fotosik.pl/168/d1c4f8cbe251b658med.jpg[/IMG]
  19. i jeszcze trochę spacerku... [IMG]http://images40.fotosik.pl/163/6f5594eb2c73e5d1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/164/d3c0c3dc46e7acc8med.jpg[/IMG]
  20. potem poszła na spacerek... [IMG]http://images37.fotosik.pl/163/c83874541954d6a4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/163/514edc7d71ac71fcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/168/ba17fc8ba872abe7med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...