-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Zaznaczam Przystojniaka:loveu:
-
Leni, po prostu fafi to bardzo grzeczny, kulturalny i mądry psiak:loveu: A to Fafi u mnie - zaraz przed wyjazdem do włąsnego domku ze swoim nowym, osobistym Panem:multi: [IMG]http://images49.fotosik.pl/192/596c5e07d4d653f5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/188/e034a50bc4c512a3med.jpg[/IMG]
-
Info do Basia i barni:) Opróżnijcie skrzynkę:) Oba psiaki fajne takze czekamy na ruch Vertera:)
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
megii1 replied to red's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam sobie Floyda:loveu: Słodziak z niego:lol: -
[quote name='zuzlikowa']Nikt oponować nie będzie!!!...faktom nie można zaprzeczać!!!:loveu::loveu::loveu:...no:razz:,na moment... zapominając o damskiej solidarności... i Darka wspomnę!Dzięki.:loveu: Ale dość tego dobrego dla menów! Megii...:loveu::loveu::loveu::loveu:... Megii, koniec miesiąca się zbliża...podsumuj wydatki hotelowe Meluni za sierpień!Se uregulujemy.[/quote] Mela przyjechała do nas w czwartek, 20 sierpnia ale wieczorem. Także licząc od piątku 21 sierpnia wychodzi 11 dni po 15 zł co daje 165 zł. Ale przez pomyłke policzyłam za dużo za leczenie Meli także trzeba odjąć 35 zł. Podsumowując do przelania za sierpień jest 130 zł;)
-
Tak Piękna relaksuje się w ciągu dnia - na pontonie przy naszych drzwiach od domu:loveu: dodam że ponton jest własnością mojej owczarki Kory takze trochę jest dla Pieknej za mały:diabloti: ... [IMG]http://images39.fotosik.pl/186/3c39916e1fdb9291med.jpg[/IMG] ...ale jak Piekna chce to może:razz: [IMG]http://images37.fotosik.pl/185/3d8e1ded8c22caedmed.jpg[/IMG]
-
Chciałam publicznie pochwalić Melunie:loveu: Kiedy do mnie przyjechała załatwiała swoje potrzeby dokładnie tam gdzie stała a teraz ... wychodzi grzecznie z kojca i wszystkie swoje potrzeby załatwia kulturalnie na wybiegu lub na spacerkach:multi: Szybka załapała ze moze lepiej spać w czystym miejscu:razz:
-
[quote name='leni356']Dzięki za nowe zdjęcia :multi: Dodam do ogłoszeń. I wybieram się do Fafiego, dam znać wcześniej żeby Wam pasowało :lol:[/quote] Zapraszamy:lol:
-
Fafi dziś:loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/184/26f9f9064477285fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/184/28583baf5296ca18med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/188/4494b83b3c291e9emed.jpg[/IMG]
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
I jeszcze troche Verterka - jakoś dzisiaj chciał pozować (moze trochę poważnieje) :loveu: [IMG]http://images50.fotosik.pl/188/ba0841e85640e577med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/188/9495c281bb747565med.jpg[/IMG] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verterek dziś:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/188/3c15313968b4e167med.jpg[/IMG] Tu bawi się z Pati:loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/184/66fe31b3d5087b9bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/184/abcf9f18222a9656med.jpg[/IMG] -
[quote name='Laura1108']Czy jest szansa by ktoś przetrzymał sunię do niedzieli ?? Bo dopiero wtedy możemy sunię zabrać i zawieźć do DT . No i trzeba zbierać kasiorkę na karmę , weta itp . Mile widziane bazarki i może stałe deklaracje .[/quote] Ja dzisiaj zabieram suczkę do siebie ale prosze, odbierzcie ją w niedziele:shake: Ja mam hotelik, w którym mam totalne zapsienie i mam praktycznie w większości ogromne psiaki. Mała bedzie od nich oddzielona , ale to pełna prowizorka i nie moze być u mnie długo.
-
Dziś rozmawiałam z naszą Wetką. Powiedziała że Piękna ma grudkowe zapalenie w oczku i mimo ze to leczymy to z czasem będzie się to odnawiać i trzeba by to poprawić operacyjnie; przyjedzie w poniedziałek i osłucha jeszcze Suni serduszko;) Piękna dziś:loveu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/189/4d60dfb7228864fcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/184/03117f6f0c8d7445med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/189/d5d21a5d3cc6e37emed.jpg[/IMG]
-
Tak jak pisałam - tył musieliśmy trochę wyciąć bo nic innego nie dało się zrobić:-( [IMG]http://images50.fotosik.pl/188/dcdbf4960fa30aeemed.jpg[/IMG] Piękna mokra ale ciągle jak zawsze szczęśliwa:loveu: [IMG]http://images37.fotosik.pl/183/24f192e5c045b0e1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/188/6bb26d4cef5dd170med.jpg[/IMG]