Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Dziewczyny - to jest watek suczek - a ja proszę o ładne imię dla średniaczki:loveu:
  2. [quote name='spajkus74']Witam , musicie sie dowiedziec bo z tego co czytam to wyczytalam ze u Meggi nie ma miejsca Sa inne psiaki ktore juz sporo czekaja na miejsce . Ja tez zadeklaruje 100 jak znajdziecie jakis Hotelik dla niej[/quote] W ramach wyjasnienia:) Na dzień dzisiejszy miejsca nie ma ale u mnie są dwie kolejki - jedna dla suczek, druga dla psiaków ponieważ dwa kojce dla większych psiaków wyposazone są w dwie budy i jeżeli już dwa psiaki są w kojcu to są to zawsze pies i suka. Także przykładowo:) Floyd czeka na miejsce po Brutusie lub Verterze i jest pierwszy w kolejce (za nim w kolejce jest Kibic) a Fretka czeka az Kluska, znajdzie domek i jest pierwsza w kolejce większych suczek;)
  3. Zoja jest rzeczywiście moją asystentką:) chodzi ze mną krok krok i nie boi się żadnego psa. Była tez na wszystkich mozliwych spacerach bo jest tak grzeczna, że chodzi przy nodze bez smyczy. Poprosiłam, też żeby mój tato poszedł z nią na spcer ale z nim nie chciała iść - położyła się na ziemi i strajk. Jakoś się do nas szybko przywiązała. Kiedy tylko nie jest zajęta pilnowaniem moich psiaków siedzi przy oknie tarasowym i obserwuje co robimy w domu;) Ona bardzo chce do ludzi:loveu: Dzis była też prowadzana na smyczy przez mojego synka;) [IMG]http://images50.fotosik.pl/212/4fb25e4c09387a06med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/208/713a443cfe8ebd4emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/208/173306c9227363fdmed.jpg[/IMG]
  4. Brutusek był dziś na spacerku z panem, który przyjechał go oglądać... Trzymajcie kciuki:multi: [IMG]http://images44.fotosik.pl/212/3a5351f021c23bd1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/124/6f327c18b03f40d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/212/49b74b4a8b3c4d93med.jpg[/IMG]
  5. [quote name='LACRIMA']Jeśli suka jest faktycznie chora to Waszego tempa może nie wytrzymać. Według mnie pozorujecie jedynie działanie. Jeśli nie ma lub nie widzicie problemu to napiszcie, pies jest u Was, tutaj są tylko zdjęcia i wyrywkowe informacje. Ale jeśli problem istnieje, a z dla Was wiadomych względów, nie możecie zaangażować się w leczenie czy diagnozowanie to określcie to jasno. Może ktoś inny zajmie się psem. Liczy się tylko jego dobro i z punktu widzenia zwierzęcia mało istotne kto pomoże. Jeśli istnieje taka konieczność to mogę pojechać po małą, przewieźć ją na kilka dni do Kliniki i dokładnie zdiagnozować. Po określeniu co jest nie tak dostaniecie psa z powrotem.[/quote] Lacrima:) Rozumiem że Twoja wypowiedz jest skierowana do mnie bo u mnie jest Melka. Sytuacja wygląda tak, że Mela to naprawde, szczerze cudowny psiak, mądry, oddany, wdzięczny za każdą chwilę jej poświęconą ale... nie kiedy są wookół niej inne psy. I nie jest dla niej ważne czy jest to pies czy suka. Ona dostaje wtedy szału - biega po kojcu przewracając miski, skacząc po budzie; na wybiegu który ma 1500 m wybiera zawsze część przy siatce gdzie obszekuje moje osobiste psy, które sa w ogrodzie; na spacerze kiedy zpbaczy innego psa tylko mój mąż jest w stanie ją utrzymać... I uwierz, to nie jest zwykłe szczekanie... Ona jest mega pobudzona, znerwicowana, chce od razu gryźć inne psy. Kiedy jest w kojcu i szczeka na wszystkie psy wkoło cały kojec jest w jej ślinie, do tego w czasie szczekania robi kupę, którą rozdeptuje i dalej szczeka. W hoteliku jest jeszcze parę psiaków - chodzą razem na spacery, wybieg, są parami w kojcach a Melka wszystkich terroryzuje - malizny jak ją widza od razu chowają się do bud. Nie muszę chyba mówić nikomu jak szczeka bernardyn, a Mela szczeka przez większość dnia i część nocy bo wookół sa psy, które ją drażnią. Do tego dochodzę wizyty straży miejskiej i najazdy sąsiadów.. Wesoło nie jest. Zawieżliśmy Melę na badania, które zostały zamieszczone na wątku, okazujemy jej dużo serca i poświęcamy najwięcej czasu ze wszytkich tymczasowiczów ale ona po prostu powinna być sama. Jeżeli jesteś w stanie zaproponować jej lepsze warunki, to oczywiście, za zgodą Zuzlikowej wydamy Ci Melunie. Jeżeli tak bedzie dla niej lepiej. Bo to ona jest w tym wszystkim najwazniejsza.
  6. Suczka, która jest u mnie, ta srednia nie miała szczepień ale po drodze do mnie została zaszczepiona, ma książeczkę, została odrobaczona. Trochę paprze jej się rana po sterylce ale jeszcze w schronie dostała antybiotyk;) także powinno być dobrze. W weekend postaram się porobić ftki. tylko, że ona nie ma imienia:shake: Wymyslcie cos:loveu: tylko nie na Z - bo byłaby już trzecia:evil_lol:
  7. Dzisiaj napisała do mnie maila Pani z gumtree - Pani mieszka w mieszkaniu z męzem, sunia docelowo zostawałaby około 8 godzina sama w domu ale Pani na pierwszy tydzień wziełaby urlop w pracy, zeby mała się zaaklimatyzowała. Napisałam Pani trochę o Zojce o jej sikaniu też i zobaczymy co dalej:)
  8. Myślę, że Patinka już niedługo będzie czekać na domek - trzymam za nią kciuki. Ona w ostatnim czasie- po badanich, lekach, kroplówlach i specjalistycznej karmie odmłodniała, zaczyna przybierać na wadze, jest bardzo dynamiczna - po prostu Iskierka:loveu:
  9. Ja tez zgadzam się z Myszą i Larą - trzeba go jak najszybciej wyciagnąć. A u mnie ma i tak miejsce albo po Brutusie albo po Verterze, w zalezności od tego, który pierwszy znajdzie dom. I Mysza, normalnie błagam:-(, pomóz wyadoptować Vertera - Ty masz nadprzyrodzone zdolności:loveu: On bedzie cierpiał w zimie w kojcu, ma takie krótkie futerko...
  10. Wszystko oczywiście pod okiem Korki:loveu: [IMG]http://images42.fotosik.pl/123/d088b67abaf90bd8med.jpg[/IMG]
  11. :cool3:Patinka odnajduje się w każdej sytuacji:razz: Udaje, że słabo widzi i w ogóle taka grzeczna jest ale jak tylko zobaczyła, ze nasza Megi w czasie wizyty w domu wyleguje się na kanapie... zrobiła cwaniara to samo:multi:[[IMG]http://images37.fotosik.pl/207/6fde80cbdca4fbecmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/123/1d6b4b04a1286fb1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/211/11e37557781a982bmed.jpg[/IMG]
  12. Piromanka -wielkie dzięki:) Jestem Twoją dłużniczką:) Mozesz robić allegro dla moich psiaków z mojego konta;)
  13. O Vertera:) Jest juz u nas tyle, ze chce rzadzić stadem także dla bezpieczeństwa nie wychodzą razem z Brutuskiem ani na spacery ani na wybieg;)
  14. [quote name='Ewelina.w38']No już nie taki Aniołek z tej naszej Zojki:razz: Twoja Kora musi być cierpliwym psem, ze się takiemu szczylowi daje:evil_lol: [IMG]http://images48.fotosik.pl/209/d41d779b3eb191cbmed.jpg[/IMG][/quote] Moja Korka okłada tylko równych wzrostem albo większych:evil_lol: Małą traktuje jak ciekawostkę;)
  15. [quote name='Kostek']no ciotka zdolna jestes ;) takiego stracholca Ci przywiozlysmy minelo kilka dni i psina jak laleczka[/quote] Dzięki:p ale sama wiesz, że to głównie zasługa mojego Darka (mnie cały tydzień nie ma), a poza tym Klucha to po prostu fajna dziewczyna jest:multi:
  16. [quote name='Ammounie']Czy udałoby się jeszcze zrobić tak że kliknięcie na banerek otwiera link do tego forum?[/quote] No własnie dlaczego te banerki się nie otwierają:shake:
  17. Kluseczka to bardzo zabawowa dziewczyna - nie da się pokazać jak ta trójka ładnie sie razem bawi:multi: [IMG]http://images43.fotosik.pl/210/a68121fba45113bfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/210/a2a86cac49fc1facmed.jpg[/IMG] Czasem trzeba też odpocząć;) [IMG]http://images38.fotosik.pl/206/75d394ebc0aab8d0med.jpg[/IMG]
  18. [quote name='mysza 1']Czyli cała nadzieja w Brutusie:shake:. Kiszka[/quote] Oj nie jest tak źle - jest jeszcze Verter...:evil_lol:
  19. I jeszcze trochę Kluseczki i spółki:multi: [IMG]http://images40.fotosik.pl/206/3eaebf79442442c1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/210/e4679b34a14e1068med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/206/e312ae541890cf61med.jpg[/IMG]
  20. Może i mało delikatna ale Brutus bardzo jest zadowolony z jej towarzystwa - nie ucieka, grzecznie się bawi, ciągle uśmiechnięty:roll: Jemu taka kobitka wyraźnie się podoba:loveu:
  21. A tak Kluseczka, która jeszcze niedawno była troszkę wystraszona, zaczepia i zaprasza do zabawy:multi: [IMG]http://images42.fotosik.pl/122/339f70a726555dafmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/210/393dd611cc4d28ebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/210/31a6302b666e9ademed.jpg[/IMG]
  22. [quote name='mysza 1']Dziewczyny, litości. Dom dla Brutusa będzie sprwdzony jutro, może w środę. Nie każdy ma czas, żeby rzucic wszystko i sprawdzić na już. Chyba poza moim podopiecznym są u Megii inne psy? Brutus ma krótki staż. Nie wiem, czy z tego domu coś będzie a ja byle gdzie psa nie wydam. Żal mi Floyda ale na pewno nie Brutus blokuje mu miejsce. Tam jest jeszcze kilka innych psów.[/quote] Tak w ramach wyjaśnienia:) Mam cztery kojce - mają niecałe 7m każdy. W jedym kojcu jest bernardynka Mela która nie lubi ani psów ani suk, kocha tylko człowieka; w drugim jest Kluska i Brutus (średnie psiaki); w trzecim Verter i Rusti (też średniaczki), w czwartym dwie malizny Lenka i Zojka. Floyd bedzie miał kojec z jakąś dziewczyną - takze pojdzie na miejsce Brutusa albo Vertera. No chyba, że Mela zwolni kojec ale to się na razie nie zapowiada.
  23. Kluseczka wczoraj;) [IMG]http://images39.fotosik.pl/206/ed6d4d1961471725med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/206/80a74c67b5851e91med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/210/9e2a4a70213b03e3med.jpg[/IMG]
  24. Brutusek wczoraj;) - oczywiście z waleczną Kluską:-o [IMG]http://images50.fotosik.pl/210/da2bea68d3f390dfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/210/44126695a9f898d4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/210/01625fbda3a8d91bmed.jpg[/IMG]
  25. Kręciołek wczoraj ;) [IMG]http://images47.fotosik.pl/210/d9d4565ebbc430b8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/206/6c328cc2ecd7612fmed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...