-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Boyskowi minął już u nas pierwszy dzień - trochę nieśmiały jest chłopak:loveu: Darek prosił go 10 minut żeby wyszedł z kojca i zechciał iść na spacer. Nieśmiało wyszedł, a potem szcześliwy poznawał nowe zapachy. Na kolację dostał ryż z Royalem ( z powodu lekkich problemów żołądkowych) - jadł dostojnie, spokojnie, delektował się każdym kęsem. Przy okazji został odrobaczony:evil_lol: I tu ciekawostka - Borysek na komendę podaje łapę. Poza tym nie lubi kiedy głaszcze się go w okolicy poszarpanego uszka:shake: chyba mu się źle kojarzy:-( -
Chory,zabiedzony Dog...-Szafir już bezpieczny!Szukamy Domu Stałego
megii1 replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
Zapraszam do nas:) Nawet jutro :loveu: -
Chory,zabiedzony Dog...-Szafir już bezpieczny!Szukamy Domu Stałego
megii1 replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za przystojniaka:loveu: Porozsyłam wątek do znajomych;) -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='jurmar98']Warunki hotelikowe fajne.A jak jest z odwiedzinami?Czy tylko o konkretnych godzinach?[/QUOTE] Każdy kto ma psiaka u nas w hoteliku wie, ze można wpadac do nas praktycznie zawsze, bo zawsze ktoś jest w domu. I bardzo się cieszymy z takich odwiedzin bo zawsze więcej rąk do wyprowadzania naszych gości na spacerki:evil_lol: -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Już odpowiadam:) Koszt hoteliku to 15 zł za dzień. W tej cenie kojec prawie 7 m, z drewnianą podłogą i ogromną ocieplaną budą ( w sumie w hoteliku są cztery kojce ale tylko w tym jednym jest tak duża buda). Kojce cały dzień są najczęściej otwarte (jeżeli psiaki w hoteliku się nie konfliktują) i psy mogą swobodnie przechodzić na ponad 1500 metrowy wybieg w postaci lekko zalesionej łąki. Poza tym mają minimum jeden spacer ( w zalezności od ilości psiaków w hoteliku) po okolicy, który trwa około godziny. Do wieczora na miejscu jest mój mąż , wieczorem ja. W cenie jest też karma w postaci Puriny przystosowanej do psa - w tym wypadku dla molosów. Jeżeli jest taka koniecznosć do psiaków przyjeżdza doświadczony weterynarz. Zapraszam na wątek hoteliku - jest trochę zdjęć:) -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'][B]megii1[/B], to Ty jesteś na zdjęciach? :cool3:[/QUOTE] Tylko mi daje się dotykać;) -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Dziś znowu po pracy jezdziłam ponad godzinę po okolicy. Tylko, ze u mnie najbliższy sklep jest 3 km od nas, domów mało, ludzi też. Wszędzie wkoło pola, lasy, pustkowia. A w taką pogodę jak psiak nie wyjdzie w okolice drogi nic nie widać:shake: W przyszłym tygodniu poodwiedzam z Leylą okoliczne schroniska:-( -
Kieszonkowa Zoja kiedyś zabrana z piekła.Teraz po 2,5 roku traci DS
megii1 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Relaks Zojki z koleżanką z kojca Lenką:loveu: [IMG]http://images39.fotosik.pl/219/eafe45327be82c09med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/219/80d6062c02278472med.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Relaks z koleżanką z hoteliku:loveu: [IMG]http://images39.fotosik.pl/219/6a395eaccb1ea8f1med.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Lenka już przyzwyczaiła się do wizyt w domu, potrafi sobie po nim pospacerować, pozwiedzać kąty. Mi daje się głąskać, chociaż nadal jest przerażona i niew wiem czy to dla niej przyjemność. Zdecydowanie relaksuje się kiedy obok jest inny psiak jej wielkości. Natomiast innych kobiet nie akceptuje - cofa się do tyłu i warczy:shake: Nie wiem, moze ja coś źle robię... [IMG]http://images50.fotosik.pl/223/6a3567d7a74c1ceemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/223/6e509fa2a24bc005med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/222/c56e680216279447med.jpg[/IMG] -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Straż miejska powiadomiona, sąsiedzi okoliczni też (także pewnie cała wieś już wie). Co do leśniczego to chyba nie ma u mnie takiej osoby na terenie. A jeżeli chodzi o myśliwych to nie wiem dokładnie gdzie dzwonić. Może coś podpowiecie. Dziś była u mnie Leyla i Obronczusiem i szukły suni po lasach ale bez efektów:shake: -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Jedzenie, woda i wędzone uszko już leży od wczoraj koło ogrodzenia:shake: -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']a niech to... uciekające psy, to jakiś koszmar, aż się roi na wątkach... jednak nie mogę pojąć, jak doświadczonym ludziom może zwiać pies, o którym wiadomo od początku, że jest dziki, od razu powinna trafić do zamkniętego pomieszczenia... dobra, nic już nie mówię...[/QUOTE] Sytuacja wygląda tak, ze [B]nikt nie wiedział, ze ona jest dzika... Miała być wycofana i wystraszona[/B] - tak jest napisane na jej wątku. A okazała się dzika. To spora różnica w zachowaniu psa. [B]Ona nigdy nie była nigdzie indziej niz w schronisku, urodziła się w nim.[/B] To był cały jej świat. Tyle ze dowiedziałieliśmy się tego już po fakcie...:shake: Mam już dziką suczkę w hoteliku ale od poczatku było wiadomo czego się po niej spodziewać - mimo ze jest u nas półtora miesiaca nie jest spuszczana ze smyczy i ma socjalizację w mieszkaniu. I nasza dzikuska Lenka, jakby uciekła, chyba by nie wróciła mimo, ze trochę u nas jest - myśle że wygrzebała by sobie norę w lesie i by tam zamieszkała. Nie szukałaby kontaktu z człowiekiem. Moze wyszłaby gdyby zgłodniała... -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Widzę, że żadnych nowych wieści...jutro tam będę, więc przejde się po okolicy, ale to bedzie juz ciemno... a nóz widelec...[/QUOTE] My już dziś chodzilismy parę godzin ale na takim terenie jak mieszkamy, jeżeli sama nie wyjdzie, nie znajdziemy jej:shake: -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A może się ukryła w jakiś haszczach ? Jest tam może jakiś lasek albo coś takiego ?[/QUOTE] Tam dzie mieszkam są same lasy, chaszcze i pola - do najbliższego miasta 3 km... Cięzko będzie:shake: -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie nie jestem w stanie napisać nic więcej niż Leyla... Wczoraj po nocy szukaliśmy jej po lesie i polach, dziś Darek wystawił przed ogrodzenie miskę z wodą i jedzenie, jakby była gdzieś w okolicy. Psiaki od nas odwożą do Chrycynny - mam telefon do Pani kierownik stamtąd także zadzwonię i powiem jak wygląda sytuacja. Do strazy już dzwoniłam - wszystko już wiedzą. -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
I jeszcze dzisiejsze wyjście Tinki:evil_lol::loveu: [IMG]http://images40.fotosik.pl/217/8301bbee2b75462emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/222/cae30eca7ee1e724med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/218/3e7ddd41d3441e7cmed.jpg[/IMG] -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Akcja strajkowa Tiny:evil_lol: [IMG]http://images41.fotosik.pl/217/d2128145b4b33be4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/134/1e006886e8a35344med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/221/0c0fe1b6df1a75bfmed.jpg[/IMG] -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Tinka poszła dziś na swój pierwszy spacer na smyczy. To znaczy ciężko to było nazwać spacerem. Po kwadransie zapiełam jej smycz, po drugim wyprowadziłam poza działkę, a potem się męczyłysmy obie - nie wiem kto bardziej:shake: Tina kładła się na ziemi, zapierała, próbowała zdjąć obrożę. Widać było że smycz to dla niej straszna nowość. Nie wiedziała co ma bidna ze sobą począć. Ale jak już zaczeliśmy to będziemy próbować chodzić na spacerki - moze przekona się kiedyś do smyczy. Jak na razie to nie widzę jej w bloku tylko w domu z ogrodem, moze być nawet z inną suczką bo ona tylko tak udaje agresorkę. Tak naprawdę tylko trzyma porządek:lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/218/4665115bbff8f107med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/221/4eb2186abd3aad5dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/218/0d905e3f67374d3dmed.jpg[/IMG] -
I jeszcze troszkę naszej Pięknej:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images35.fotosik.pl/76/02f850d7e0fb2487med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/221/23686c05b5d8ac8amed.jpg[/IMG] Trochę znudzonej pozowaniem:razz: [IMG]http://images46.fotosik.pl/221/0764720f19e4a8f7med.jpg[/IMG]
-
Rusti dziś na spacerku - jak zwykle idealnie grzeczna, ułożona i uśmiechnięta:loveu: Kurcze, gdzie ten domek dla niej - to małe cudeńko:loveu: [IMG]http://images42.fotosik.pl/133/4cac23154b9e0a52med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/76/37c2aaa98e753598med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/76/2db402740632312cmed.jpg[/IMG]
-
Na początku wydawała mi się taką odważną zadziora ale ona tak naprawdę ona jest bardzo delikatna i nieśmiała:loveu: Kiedy usłyszała dziś jakieś odgłosy w lesie, tak się biedna przestraszyła że aż było mi jej żal:roll: [IMG]http://images49.fotosik.pl/221/2503a4dfa36d6962med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/221/37e285c5f5f33b72med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/221/d54e5d6b6a7d8179med.jpg[/IMG]
-
Oto Lady dzisaj na spacerku:loveu: Wyrobiła się trochę dziewczyna, jest grzeczniejsza ale z Rusti na spacery i wybieg na wszelki wypadek nie chodzi:cool3: A tak w ogóle to Sunia bardzo ładnie chodzi na smyczy, uwielbia ludzi, uwielbia się przytulać i jest po prostu przepiękna:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images41.fotosik.pl/217/c7eab08b82d6a2a5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/218/96f048be4bddb499med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/133/bab9ff9b6eceb6eemed.jpg[/IMG]
-
Patinka przypomina się i z całych sił prosi o domek. U nas nie ma źle - ciepła buda, dobra karma, ogródek ale to nie jest jej domek i ona chyba to czasem czuje bo do miziania zawsze przychodzi po moich psiakach:-( Wiem, że może wygląda na wymęczoną życiem ale kazdy kto ją poznał wie, że to tylko pozory - to żywiołowy psiak, który potrafi dominować w zabawie i głosno szczekać pod bramą ( cała się wtedy unosi tak to przezywa:loveu:). A jaki pieszczoch z niej:loveu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/221/46f375285dfaf520med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/218/9e55c03e05194957med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/221/6785f8907400ef38med.jpg[/IMG]