Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Zaległe rachunki Pokera: 1. Za Błonnik - zapłacone przeze mnie 2. Za transport - zapłacone przeze mnie:) 3. USG - zapłacone przez Iwonkę opis 4. wyniki krwi
  2. A ja widziała dziś Liska:) Jechałam po synka do przedszkola w Legionowie i ul. Wyszyńskiego szedł sobie Lisek w wielkich szelkach ze swoja małą Panią- małą dziewczynką. Oczywiście zatrzymałam się na awaryjnych i poleciałam do Lisia, a on mnie poznał i bardzo się ucieszył. Dziewczynka była w szoku bo nigdy się nie widzieliśmy ale zachowanie Liska wszystko wyjaśniło. Widać , ze psiak jest szczęśliwy - pysk mu się uśmiechał od ucha do ucha:)
  3. Pozdrowienia od Romka i jego znajomych:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/1131/3512774fd0b315a3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1122/27400f6a4c9773a9med.jpg[/IMG]
  4. Pozdrowienia od Dafne, ona ciągle szuka domu... [IMG]http://images37.fotosik.pl/1083/730e0404a57dd76amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1088/dde53924059a92a2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1131/0631212ebb9cdf5fmed.jpg[/IMG]
  5. Jutro rano wstawię zaległe rachunki, a mianowicie: 120 zł Usg, 20 zł transport, 28 zł błonnik, 105zł badanie krwi. Wyniki krwi będą jutro i wtedy z opisem USG pojadę do doktora, który ma przeprowadzić operację i wszystko z nim obgadam. A oto Poki:)
  6. [quote name='romenka']Myślę że Romek w mrozy będzie w domu w ganku...Mam nadzieje że TZ się nad nim w tedy zlituje ;) Ale czyta buda to on się niej zmieści?[/QUOTE] Myślę, ze tak
  7. [quote name='romenka']Widać że dobrze zrobiona buda. Megii1 a ona nie będzie za mała?[/QUOTE] Ten sam sprzedający ma też większe. Romek lubi duże budy ale w zimie w mniejszej będzie mu cieplej - chociaż jak napchasz mu dużo słomy to może i większa będzie ok.
  8. Znalazłam taką budę: [url]http://allegro.pl/buda-dla-psa-l-ocieplana-bardzo-solidna-i1819272759.html[/url]
  9. No dobra - Klara ma dom:):):) Szczegóły jutro:)
  10. Bo Magda nie ma czasu pisać:) Wszystko ok - kupy piekne, apetyt jest, maluszek się cieszy i już drze gazety także samopoczucie ma lepsze:) Może mu dam jakąś niezniszczalną zabawkę?
  11. Zapraszam na kolejny bazarek dla Pokera:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214910-Bazarek-dla-Pokera%21Ciuchy-buty-dla-mamy-dla-dziecka-i-inne-ciekawostki%21-Do25.09.11"]http://www.dogomania.pl/threads/2149...ki!-Do25.09.11[/URL]
  12. Zapraszam na kolejny bazarek dla Pokera:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214910-Bazarek-dla-Pokera%21Ciuchy-buty-dla-mamy-dla-dziecka-i-inne-ciekawostki%21-Do25.09.11"]http://www.dogomania.pl/threads/2149...ki!-Do25.09.11[/URL]
  13. Zapraszam na kolejny bazarek dla Pokera:smile: http://www.dogomania.pl/threads/2149...ki!-Do25.09.11
  14. Zapraszam na kolejny bazarek dla Pokera:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214910-Bazarek-dla-Pokera%21Ciuchy-buty-dla-mamy-dla-dziecka-i-inne-ciekawostki%21-Do25.09.11"]http://www.dogomania.pl/threads/2149...ki!-Do25.09.11[/URL]
  15. Zapraszam na kolejny bazarek dla Pokera:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214910-Bazarek-dla-Pokera%21Ciuchy-buty-dla-mamy-dla-dziecka-i-inne-ciekawostki%21-Do25.09.11"]http://www.dogomania.pl/threads/2149...ki!-Do25.09.11[/URL]
  16. Zapraszam na kolejny bazarek dla Pokera:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214910-Bazarek-dla-Pokera%21Ciuchy-buty-dla-mamy-dla-dziecka-i-inne-ciekawostki%21-Do25.09.11"]http://www.dogomania.pl/threads/2149...ki!-Do25.09.11[/URL]
  17. [quote name='Ewa Marta']Kiedy wykąpać, nie mam pojęcia. A jak przeżył noc? Płakał, czy spał spokojnie? Dałaś mu kochana jakis mięciutki kocyk? Ja mam świra na tym punkcie;-)[/QUOTE] Spał grzecznie - on w ogóle jest bardzo grzeczny. a kocyk już ma od wczoraj i lubi na nim spać:)
  18. Okruszek, zrobił kolejną ładną kupkę, zamerdał do mnie ogonkiem na powitanie i zjadł michę jedzonka w moment. Dostał już w nim witaminy. Nie wiecie kiedy można wykąpać takiego malucha?
  19. Rachunek za szczepienie Klary i jej sterylkę: [IMG]http://images47.fotosik.pl/1106/47b0950506831401med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1063/10c9d9b2813e2bfcmed.jpg[/IMG]
  20. Zaległy rachunek ( za problemy żołądkowe Romka): [IMG]http://images46.fotosik.pl/1063/4a4c3273f569d455med.jpg[/IMG]
  21. Pokerek będzie miał USG w czwartek o 11. Koszt to 120 zł plus jakieś grosze za to, ze zabierze go ode mnie wetka - ja z noworodkiem nie dam rady. Na dniach będzie też błonnik dla niego. Postaram się na dniach zrobić bazarek dla chłopaka i może z tego uda sie opłacić i USG i błonnik plus te nieszczęsne leki na stawy, na które ciągle brakuje. A tu zaległe rachunki:
  22. Maluszek już po kolacji - ryż z kurczakiem wsuwa mega szybko. Była dopiero jedna kupa i mimo, że dostał parafinę (troszkę) nic poza tym... Robaków nie było także myślę, że ten rozdęty brzuszek to głód...
  23. Tylko sobota wchodzi w gre i musisz mi powiedzieć o której mniej więcej bo chciałabym się ruszyć z domu.
  24. Iduś musisz jakoś odwiedzić Suńkę - wyładniała, ma piękną błyszczącą sierść, po pogryzieniu ani śladu:)
  25. Zgłosiłam sunię do sterylkowej skarbonki także mam nadzieję, ze nie trzeba będzie na to zbierać bo i tak wydatków będzie sporo... Sunie trzeba zabezpieczyć od kleszczy (20 zł)m odrobaczyć (15 zł) i już zamówiłam dla niej karmę - Purinę dla starszych psiaków (worek 97 zł).
×
×
  • Create New...