[quote name='erka']A teraz proszę te ciotki, które zawsze ponosi fantazja o wymyślenie imion dla nowych suniek :razz:.
Herę i Werę trzeba by chyba jeszcze poogłaszac, bo już dawno powinny byc w domach.[/QUOTE]
Gejsza, Muszka, Diana, Flora, Mamba ....tyle mi tylko się wymyśliło:evil_lol: