melduję, że u Saurona wszystko w najlepszym porządku! :-)
jest kochany, trochę szalony, a właściciele odpowiedzialni, byli na spotkaniu organizacyjnym szkolenia, niebawem zaczną się uczyć. tzn. Pan Saurona, bo gówniarz prawie wszystko umie!
lepiej dzis mu nic nie dawaj do jedzeni! polecam taninal w takich przypadkach, oprocz nifuro.. oczywiscie bo ten tez jest super!
biedny Tosiek.. oby bylo lepiej.
potrzebujemy rady i opinii czy LOBO to szczenię mix amstaffa, pomożecie?
[IMG]http://img862.imageshack.us/img862/2338/p2190024.jpg[/IMG]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/224588-Lobo-6-tygodniowy-szczeniak-znaleziony-w-lesie-BARDZO-PILNIE-DT-POTRZEBNE[/URL]!!!!!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/42903130036999851741642.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8080/42903130036999851741642.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
zgadujcie kto to ;-)
super bazarro dla Tytka
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/224487-Sesje-foto!-Wawa-Poznań-Częstochowa-Łódź-Radom-na-hotel-Tytusa-do-25.04.12?p=18814093#post18814093[/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/638/dscf4702t.jpg/"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9352/dscf4702t.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"][COLOR=#4444ff]ImageShack.us[/COLOR][/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/804/dscf4736.jpg/"][COLOR=#4444ff][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/3449/dscf4736.jpg[/IMG][/COLOR][/URL]
Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"][COLOR=#4444ff]ImageShack.us[/COLOR][/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/821/dscf4695j.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4899/dscf4695j.jpg[/IMG][/URL]
taka śliczność pod Poznaniem
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/224315-HAMA-śliczna-i-kochana-sunia-prosi-o-dom-mix-Amstaffa-i-Pitbulla[/URL]