nie atakuje Cie! fajnie, że go wzięłaś.. tylko trzeba mieć jakiś plan!
Tosiek mógłby szukać domu, nawet mógłby mieszkać na dworze, dobra buda, ktoś konsekwentny i byłoby fajnie!
zawsze potencjalny dom może poznać psa przed adopcją, zobaczyć jaki jest. psy wychodzące z przytulisk, nawet hoteli - nie zawsze umieją chodzić na smyczy, nie akceptują innych zwierząt itp. czasami też nie wiemy jak dany pies zachowa się w mieście. nasz fundacyjny Lord znalazł super dom i okazało się, że robi cyrki w mieście, ale ma kochających ludzi, którzy go z tego wyprowadzili.. udało się, czyli można!