-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Piekna laleczka , zapraszam do nas: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/klusek-tymek-moje-dzieciaki-145715/#post12909081[/url]
-
Piękniś:loveu: To ja zapraszam do swoich dzieciaków: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/klusek-tymek-moje-dzieciaki-145715/#post12909081[/url]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/198/a013ab0c502ea5be.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/199/a8af394d653be03bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/199/04dc89b57f907a51med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/199/b37deb8426ac190dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/194/d594b21eb5679966med.jpg[/IMG][/URL]
-
Do góry psiaki
-
[quote name='Anja2201']47) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/186/8c2da6327a4a885b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/181/2bd9345bdee90190.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Elinko , a może ten psiak by się spodobał? Ciapuś jest maleńki, bardzo żywy, nadaje się do domu, dzieci, na kolana. Jest kolorowy, ma chyba na swoim małym ciałku wszystkie barwy ziemi. Króciutki ogonek machający nieustannie. Bardzo żywy psiak.
-
Jakieś dwa tygodnie temu w gazecie , chyba METRO ukazały się ogłoszenia Muszkietera , było po nich mnustwo telefonów , ale poes maił iść do pani z Wrocławia więc mówiłam ,że nie aktualne . Nie wiem kto załatwił te ogłoszenia ale bardzo mocno proszę o ponowne zamieszczenie ogłoszenia , jesli da radę:cool3:
-
Właśnie nie , miałam jeden , ale z Sosnowca i pan chciał, żeby psa przywieść , a to za duże ryzyko
-
Przepraszam za offa , ale tyle tu dobrych cioteczek i wujaszków :evil_lol: , a to bardzo pilna sprawa : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/piekna-sunia-na-lancuchu-zbieramy-na-sterylke-pilne-144305/[/url] Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości co do istnienia suni , proszę o kontakt , sunię można zobaczyć osobiście i sprawdzić wiarygodność ;)
-
Nikt nie odwiedza naszych biednych psiaków :shake:
-
Trzy kundle pospolite , wielki czarny Gamoń i szalony Wścik zapraszają
Tymonka replied to Tymonka's topic in Foto Blogi
Klusia to taki typowy kanapowiec . nic oprucz pościeli się nie liczy :evil_lol: -
Tu ogłoszenia mają :Buła (allegro) , Snapi , Sigma , Kamyk , Muszkieter (allegro), Luno (allegro ) ,Myszka (allegro): [url=http://www.petworld.pl]ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/url] [url=http://WWW.mojpupil.pl]- Dostęp zabroniony[/url] [url=http://www.ogloszenia.aleokazja.pl]Ogłoszenia. AleOkazja.pl[/url] [url=http://www.kupsprzedaj.pl]Bezpłatne ogłoszenia[/url] [url=http://www.adopcjapsa.pl]Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/url] [url=http://www.gieldaogloszen.pl]Ogłoszenia praca, ogłoszenia nauka - darmowe ogłoszenia biznes[/url] [url=http://www.eoferty.com.pl]Darmowe bezpłatne ogłoszenia drobne baza ogłoszeń zwierzęta komputery internet telefony agd rtv narzędzia[/url] [url=http://www.kokosy.pl]Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/url] [url=http://www.drobny.com.pl]DROBNY - ogłoszenia drobne, bezpłatne ogłoszenia w internecie. Kup i sprzedaj. Serwis ogłoszeniowy - bezpłatne dodawanie ogłoszeń. Ogłoszenia z różnych kategoriach.[/url] [url]www.isu.pl[/url] [url=http://www.przygarnijzwierzaka.pl]Przygarnij Zwierzaka - Adopcje zwierz
-
Kurcze tyle było telefonów w sprawie muszkietera i ja wszystkim mówiłam ,że już nie aktualne ( bo ta pani miała go wziąść ):-(
-
Trzy kundle pospolite , wielki czarny Gamoń i szalony Wścik zapraszają
Tymonka replied to Tymonka's topic in Foto Blogi
Czemu nikt nie zagląda do moich psiaków?