-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Tymonka replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Biduś , ja niestety nie mogę go wziąść mam dwa psy w wynajmowanym mieszkaniu , ale popytam . Ma jakieś ogłoszenia? -
[quote name='cavusia'] Najbardziej interesowałaby mnie Mamusia, albo jej mały szczeniak - białasek. Tylko powiedzcie mi jak duża jest sunia, jaki ma charakter i czy wiecie jaka jest w stosunku do dzieci (pytam bo mam 3 letniego synka i 7-mio miesięczną córeczkę)?? A co do małego to urośnie duży, czy też średniej wielkości?? I pytanie najważniejsze - to piesek czy suczka?? :) [/QUOTE] Sunia jest taka pod kolano , spokojna , nie wiem jak do dzieci bo nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić .
-
U mnie siusiała co chwilę podejrzewam dlatego ,że wypiy we dwie 5 półtora litrowych garnków wody (moje psy piją w garnku bo miskę noszą w zębach , najchętniej pełną :mad: )
-
Nie wiem sama , z tego co widziałyśmy z Ocelot on nie przejawia takowej agresji , ale my tam nie jesteśmy codziennie więc może się mylimy.
-
Niestety Muszkieter nadal w schronisku :-( pojechał inny psiak , podobno muszkieter jest agresywny bardzo do innych psów . A miał już zaklepany domek :-(:-(:-(
-
Bumer/Bamber znalazł super dom i super rodzinkę!!!
Tymonka replied to agnest's topic in Już w nowym domu
Piękny cudaczek :loveu: , czemu jeszcze domku nie ma ? -
[quote name='hajaa']Wspaniałe wieści :multi: Mogę miec na niego oko ;)[/QUOTE] Już w nowym domku tak?
-
Za jakieś 2 -3 godzinki Muszkieter jedzie do domku :multi: do Wrocławia.
-
Sprawdziłam dokładnie zdjęcia i to na bank ta sama suńka , tylko na naszych fotkach ma uszka położone a na tych tutaj do góry
-
Czy dobrze rozumiem , że jednak nie tą suńkę moja mama wyciągnęła?:oops:
-
[quote name='agaga21']dodałam całą czwórkę do astków na naszej klasie: [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] mam uwagę do allegro. nie ma w aukcjach podanego numeru tel.jest tylko w jednej. ludzie są wygodni, nie chce im się szukać. proponowałabym je dodać ;)[/QUOTE] Dzięki ja jetem początkująca jeśli chodzi o allegro to dla tego :oops:
-
Trzy kundle pospolite , wielki czarny Gamoń i szalony Wścik zapraszają
Tymonka replied to Tymonka's topic in Foto Blogi
uszatek: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/189/151fcf4223bbeb42med.jpg[/IMG][/URL] Pięknie proszę ! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/188/cf1f012b7da0043amed.jpg[/IMG][/URL] -
Trzy kundle pospolite , wielki czarny Gamoń i szalony Wścik zapraszają
Tymonka replied to Tymonka's topic in Foto Blogi
śmieją się ze mnie , a mi tak wygodnie :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/192/49fd40c49c23a929med.jpg[/IMG][/URL] ale najlepiej w łużeczku [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/105/331729b2bc338ea0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/192/74de85fa0a81f4c7med.jpg[/IMG][/URL] A tego bardzo nie lubię :shake: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/192/7a84f5df768a9319.jpg[/IMG][/URL] Teraz Tymuś : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/193/63cb50e9a7e8d621med.jpg[/IMG][/URL] -
Trzy kundle pospolite , wielki czarny Gamoń i szalony Wścik zapraszają
Tymonka replied to Tymonka's topic in Foto Blogi
Chyba coś się tam dzieje? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/188/fb079d0e5a9b42cf.jpg[/IMG][/URL] Ziewanko :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/189/57980ded4c70f6f2med.jpg[/IMG][/URL] słodziutki jestem prawda? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/189/c026913dfe840357med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/188/3a51e269b0434bbfmed.jpg[/IMG][/URL] Czyżby kcia? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/192/268d3e4bbff692d6med.jpg[/IMG][/URL] -
Moje potworki :) Klusek ,6 lat temu znaleziony w lesie , jako niespełna roczny przerażony dzieciak . Teraz pan i władca kanapy :) Czasem zastanawiam się czy zdaje sobie sprawę , że jest psem i coraz bardziej w to wątpię . Tymon , 3 lata temu przyjechał do mnie na DT , to od niego zaczęła się moja przygoda z dogomanią . Typowy facet , delikatny i przewrażliwiony na swoim punkcie :) Ufa , mieszka z nami od ponad 3 lat , trafiła do mnie z ulicy ,początkowo na DT , po roku została na stałe . Ufa zwana jest też myjką , jej pasją jest lizanie rąk , nóg , a jak człowieka nie ma pod ręką to uszy współlokatorów też są super :) Czika - do stada dołączyła niedawno , parę miesięcy temu . Czasem bywa biała , ale to z reguły do godziny po kąpieli . Rozdarta jak chyba każdy maluch . http://desmond.imageshack.us/Himg809/scaled.php?server=809&filename=p1310018.jpg&res=landing Wafel /Gamoń - moje największe marzenie , zawsze marzyłam o wielkim psie , miał być albo CC , albo mastino , jest Wafel który miał być mixem CC , a ma z niego może ogon :D Przyjechał na DT (jak każdy mój pies ) i został :) Kiara odeszła od nas 08.05.2012 ['] ['][']- mieszka z nami już 2 rok , cudem wyrwana z umieralni jaką jeszcze jakiś czas temu był nasz schron . Schorowana staruszka , z niewydolnością trzustki . Kiara jak każdy z moich psów potrafi coś oryginalnego :)Robi "dziab dziab "
-
Wszystkie są cudaśne , ale moje serce podbiła Buła , na jednym zdjęciu ma taki przeraźliwie smutny pyszczek . Czekamy na domki