Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Kochany nietoperek , piękny jest:loveu::loveu::loveu:
  2. Piekna laleczka , zapraszam do nas: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/klusek-tymek-moje-dzieciaki-145715/#post12909081[/url]
  3. Piękniś:loveu: To ja zapraszam do swoich dzieciaków: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/klusek-tymek-moje-dzieciaki-145715/#post12909081[/url]
  4. Zdięcia nie najlepsze bo z telefonu.
  5. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/198/a013ab0c502ea5be.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/199/a8af394d653be03bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/199/04dc89b57f907a51med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/199/b37deb8426ac190dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/194/d594b21eb5679966med.jpg[/IMG][/URL]
  6. Do góry psiaki
  7. [quote name='Anja2201']47) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/186/8c2da6327a4a885b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/181/2bd9345bdee90190.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Elinko , a może ten psiak by się spodobał? Ciapuś jest maleńki, bardzo żywy, nadaje się do domu, dzieci, na kolana. Jest kolorowy, ma chyba na swoim małym ciałku wszystkie barwy ziemi. Króciutki ogonek machający nieustannie. Bardzo żywy psiak.
  8. Jakieś dwa tygodnie temu w gazecie , chyba METRO ukazały się ogłoszenia Muszkietera , było po nich mnustwo telefonów , ale poes maił iść do pani z Wrocławia więc mówiłam ,że nie aktualne . Nie wiem kto załatwił te ogłoszenia ale bardzo mocno proszę o ponowne zamieszczenie ogłoszenia , jesli da radę:cool3:
  9. Właśnie nie , miałam jeden , ale z Sosnowca i pan chciał, żeby psa przywieść , a to za duże ryzyko
  10. Przepraszam za offa , ale tyle tu dobrych cioteczek i wujaszków :evil_lol: , a to bardzo pilna sprawa : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/piekna-sunia-na-lancuchu-zbieramy-na-sterylke-pilne-144305/[/url] Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości co do istnienia suni , proszę o kontakt , sunię można zobaczyć osobiście i sprawdzić wiarygodność ;)
  11. [B]przepraszam za offa ale to naprawdę pilne :[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/piekna-sunia-na-lancuchu-zbieramy-na-sterylke-pilne-144305/[/url]
  12. :loveu: cudownie by było . Należy się naszemu Skryteczkowi!!
  13. [quote name='beka']Dziewczyny czy przy następnehj bytności w schronisku można prosic o więcej zdjęć suni ze zdjęcia ( o ile jeszce jest). Chce jej porobic ogłoszenia. Nie mogę przestać o niej myśleś ale mam 3 tymczasy i ciężko z kolejnym :([/QUOTE] Z którego zdjęcia?
  14. [B]Elinko[/B] ja od początku śledziłam wątek PIXI i myślę ,że chyba nie powinnaś brać narazie innego psiaka , wiemy przeciesz jak skonczyła się ostatnia adopcja .
  15. Nikt nie odwiedza naszych biednych psiaków :shake:
  16. Klusia to taki typowy kanapowiec . nic oprucz pościeli się nie liczy :evil_lol:
  17. Kurcze cięszko powiedzieć czy nasze psiaki tolerują koty , a czy to ma być szczeniak czy dorosły pies ?
  18. Tu ogłoszenia mają :Buła (allegro) , Snapi , Sigma , Kamyk , Muszkieter (allegro), Luno (allegro ) ,Myszka (allegro): [url=http://www.petworld.pl]ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/url] [url=http://WWW.mojpupil.pl]- Dostęp zabroniony[/url] [url=http://www.ogloszenia.aleokazja.pl]Ogłoszenia. AleOkazja.pl[/url] [url=http://www.kupsprzedaj.pl]Bezpłatne ogłoszenia[/url] [url=http://www.adopcjapsa.pl]Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/url] [url=http://www.gieldaogloszen.pl]Ogłoszenia praca, ogłoszenia nauka - darmowe ogłoszenia biznes[/url] [url=http://www.eoferty.com.pl]Darmowe bezpłatne ogłoszenia drobne baza ogłoszeń zwierzęta komputery internet telefony agd rtv narzędzia[/url] [url=http://www.kokosy.pl]Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/url] [url=http://www.drobny.com.pl]DROBNY - ogłoszenia drobne, bezpłatne ogłoszenia w internecie. Kup i sprzedaj. Serwis ogłoszeniowy - bezpłatne dodawanie ogłoszeń. Ogłoszenia z różnych kategoriach.[/url] [url]www.isu.pl[/url] [url=http://www.przygarnijzwierzaka.pl]Przygarnij Zwierzaka - Adopcje zwierz
  19. Kurcze tyle było telefonów w sprawie muszkietera i ja wszystkim mówiłam ,że już nie aktualne ( bo ta pani miała go wziąść ):-(
  20. ogłaszam chłopaka który siedzi ze Snapim Zdjęcie 85 . Nie ma imienia więc proponuję : Kamyk .
  21. Wszystkie które mamy są już wstawione , przy najbliższej wizycie w schronisku postaram się zrobić więcej ładnych zdjęć .
  22. Suńka jest przyjazna , ale niestety nie wiadomo czy do dzieci też :shake:
  23. Czemu nikt nie zagląda do moich psiaków?
×
×
  • Create New...