-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Oj nie wiem co z fotkami bo nie mam ładowarki od aparatu , ale postaram się coś telefonem zrobić -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
Tymonka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
A bo nie wiedziałam , przyjechała Asia i mnie wyciąneła:evil_lol: , a że maluchy były najedzone i spały smacznie to mogłam się wyrwać na pół godzinki . -
Skazany za to,ze zyje za długo-w kochajacym domku
Tymonka replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Jaki biedaczek , a miało być tak pięknie . Trzymam kciuki :happy1: -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Aniu a kiedy ? -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Podobno mama byla mała , psiaki też mają krutkie i drobne łapki , myślę że będą małe . -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj skontaktujemy się z panem doktorem i zapytamy czy maluchy mogą dostać troszkę gotowanego kurczaka , bo jak wyczuły jedzonko moich psów to myślałam ,że oszleją z radości :evil_lol: , czytałam że już w 3 tygodniu takiego kurczaczka można psom podać , ale wolę się upewnić . -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Oj dzisiaj łobuziaki wyjątkowo mało spały ,ale mam nadzieje że w dzień nadrobią .Ogłoszenia już trzeba robić . -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam napisać , te psiaki musiały przeżyć naprawdę piekło , bo wydaje mi się ,że one mają koszmary , czasem zdarza się ,że budzą się z piskiem i wtedy muszę je długo przytulać ,żeby znów zasnęły .:shake: normalnie mam ochotę iść do tych ludzi i nimi pożucać o ścianę .:angryy: -
Mila - schroniskowy smuteczek ma dom u dogo_maniaczki!!:):):):):)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja deklaracji narazie nie chcę składać bo mam moje pyśki 4 na utrzymaniu , ale bazarki obiecuję.;) -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Te psiaki są poprostu idealne , nawet im nie zdążyłam pokazać kuwety , a już poszły tam siuśkać . Moje najdroższe , najkochańsze dzieciaki . Są u mnie od soboty , a ja się już tak zakochałam ,że nie jestem w stanie sobie wyobrazić rozstania , no ale cóż nie dam rady z szustką niestety , za to znajdziemy im domki idealne , prawda?? -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Do góry Pysie -
[B][COLOR="DarkOrange"]Do[/COLOR] [COLOR="Yellow"]góry[/COLOR] [COLOR="Blue"]myszki [/COLOR][COLOR="Lime"]kochane[/COLOR] [COLOR="Plum"]!!!![/COLOR][/B]
-
U mnie pewnie znowu będzie to tymczas który zostanie na stałe . Obydwa moje psy miały być u mnie na tymczasie , jeden jest już ponad 3 lata , drugi pół roku :evil_lol:
-
Konkurs na najbardziej ,,oryginalne" imię dla pesa:)
Tymonka replied to e.m.i.l.@'s topic in Wszystko o psach
Ja mam Tymka i Kluska , Dwa psiaki -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj moje najkochansze na świecie maluchy przespały od 11 w nocy do 4:30 rano :loveu: -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
nikt o nas nie zagląda:shake:, to idziemy spać:eviltong: -
Ranking: Najpopularniejsza rasa na Dogo...
Tymonka replied to michal95pl's topic in Wszystko o psach
Kundeliki 2 i 4 szczeniaki na DT:loveu: -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Właśnie się pobawiliśmy , najedliśmy i umyliśmy , teraz śpimy , oby jak nij dłużej . Dzisiaj kupki są już ładniejsze ,myślę ,że będzie coraz lepiej .Myszy małę zaczynają się coraz więcej bawić . No i co ważne jedzą same z miski , trochę nieporadnie , bo całe są w twarożku , ale uczą się . Jutro dostaną kuwetę i będziemy się uczyć , żeby tylko tam kupkać i sikać :evil_lol: Domki niech się zgłaszają bo wszystkie postanowiłam osobiście sprawdzić , za dużo te psiaki już przeszły , teraz muszą mieć już dobrze. -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/114/be7617532d9921d8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/203/49d16f646ead62cdmed.jpg[/IMG][/URL] -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/202/0cb5e0319bb652a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/202/4d17ad19be60889emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/202/4c57f20b6ce6df9fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/202/6886d11531c0c1cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/202/d235911baa16b6afmed.jpg[/IMG][/URL] -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/198/9930b8a450da372cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/203/a20fb1375ed87e74med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/198/d828235db98b1e62med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/203/6003b9a949bca099med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/198/61cc2c575674ab41med.jpg[/IMG][/URL] -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Czwarty dzieciak będzie Cypisek , pomyślałam ,że jak będą miały imiona bajkowe to i życie też będzie bajkowe :cool3: . Dzisiaj maluchy dają "mamusi " trochę odespać . Lola i Bolek mają już pierwsze ząbki :loveu: , muszę im kupić gryzaki bo dziąsełka swędzą . -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
Tymonka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Jak tylko się trochę uporam ze szczeniakami to obiecuje bazarek . -
Mila - schroniskowy smuteczek ma dom u dogo_maniaczki!!:):):):):)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
podniose sunieczki .