Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5616/p1010744j.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4826/p1010691e.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/8680/p1010735l.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5197/p1010737q.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5261/p1010740qj.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8690/p1010741c.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1180/p1010742i.jpg[/IMG]
  3. [quote name='fiorsteinbock']Rozumiem. Anju jaki podawac kontakt w ogloszeniach i gdzie przebywaja szczeniaczki? aha, w jakim sa teraz wieku?[/QUOTE] Kontakt : 510-849-202 [email][email protected][/email] Są w Tomaszowi Mazowieckim Wiek 6 tygodni (około) Zaraz wrzucę nowe fotki na wątek , poczekaj
  4. [quote name='fiorsteinbock']I jak Anju z adopcjami, ruszylo sie? Maja szczeniaczki Allegro, przeprasza ale juz nie pamietam :shake: starosc...[/QUOTE] Nie mają :oops: narazie sporo osób dzwoniło , ale nikt się narazie nie zdecydował:shake:
  5. [quote name='NusiaiJa']A czy ktoś miałby ochotę i chwilkę czasu na tygodniu aby iść ze mną i wyprowadzić sunie na spacer????:oops::oops::modla::modla::oops: :painting::painting::painting:[/QUOTE] Ja chętnie
  6. Aniu , a ja myślę , żeby sie dogadać z mediami , poszukać producentów i niech dadzą jakieś budy w zamian za reklamę , myślę ,że fama się chętnie przyłączy , ja mogę szukać producentów :)
  7. [quote name='ocelot']Pójdę o krok dalej:loveu::loveu::loveu: Nie ma chyba osoby, która by się w nim nie zakochała nawet patrząc na zdjęcia:loveu:[/QUOTE] Zgadzam się !!:evil_lol:
  8. [quote name='ocelot']Poleć Bardzo proszę... Pixi wyczesana będzie pięknym psiakiem... Z kudłatych to jeszcze... Pleśniak, ale za chorobę nie jestem pewna czy to chłopak czy dziewczyna, ale zdjęcia wyślij... I Rysiek, ale on niski, ale długi i w sumie spory.[/QUOTE] Aniu a Luna ? Też kudłatka i jaka kochana .
  9. Nie martw się Agatko , chyba nie ma osoby co widziała Skrytusia i nie pokochała odrazu :evil_lol:
  10. U dzieciaków wszystko dobrze , szaleją i nareszcie przesypiają całe noce :loveu: . Domków brak :-(
  11. [quote name='ocelot']Wydaje mi się, że właśnie jej już nie ma. Sprawdzimy dokładnie w niedzielę.[/QUOTE] Też mi się zdaje że jej nie ma
  12. Ciotki , a mogę wstawić na nk moje szczeniaki? Bo domków nie ma a ja je mogę trzymać jeszcze max . 2-3 tygodnie :oops:
  13. [quote name='ocelot']A co:)Czekam i czekam:p[/QUOTE] Przepraszam no :oops:
  14. [quote name='ocelot']To ja też chcę:):):):) I proszę mnie tu do znajomych zaprosić....[/QUOTE] Już wysyłam , widzę ,że się sama zaprosiłaś :evil_lol:
  15. [quote name='NusiaiJa']właśnie widzę, masz ciotka cierpliwość, ale to dobrze, bardzo dobrze:lol: a czy będzie można mieć hasło do konta żeby wstawać psiakom zdjęcia, filmiki czy to takie raczej privat konto/hasło....[/QUOTE] Jasne , zaraz wyślę pw ;)
  16. [quote name='NusiaiJa']"małe psy" i "duże psy" dla mnie mały to do łydki i to najwyższy, dla innych znowu do kolana, każdy widzi to inaczej. A podział na suczki i psy?? nie łatwiejszy w utrzymaniu porządku?[/QUOTE] Może i masz rację , tak zrobię
  17. [url=http://nasza-klasa.pl/profile/28979276]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] Dopiero zaczynam , ale już widać jak to będzie wyglądać , jak macie jakieś pomysły to piszcie
  18. [quote name='NusiaiJa']a o co chodzi w tym podnoszeniu i na czym on polega??:oops:[/QUOTE] Za karzdym razem jak napiszesz coś na watku to wątek pojawia się na pierwszej stronie (głównej) dlatego się pisze "podnoszę"
  19. Wiecie co Ciotki ? Tak sobie pomyślałam , a może by zrobić naszemu schronisku NK ? Fundacje mają to czemu my mamy nie mieć ?Co wy na to ?:oops:
  20. [B]Niusiu [/B] To jest Kamyk , tak ma przynajmiej w ogłoszenich .[IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6362/84638782.jpg[/IMG]
  21. [quote name='piechcia15']teoretycznie Bolek ale jeszcze nie odczytali maila bo remontują się trochę i czasu dziś nie mieli:) jutro dostane jakąś odpowiedź czy któryś z nich wadł w oko:) a Bolek to który jeśli da sie odróżnić:p[/QUOTE] I jak , wezmą któregoś , domki są bardzo potrzebne .
  22. Szukamy domków dla dzieciaków!!! Za tydzień maluchy będą szczepione i do wydania , u mnie nie mogą już za długo być, max 2,3 tygodnie .
  23. [quote name='GrubbaRybba']MAZI - piękny pies w typie flat coated retrivera. Ma ok 1,5 roku. Jest łagodny, otwarty na ludzi, przytulasty. Uwielbia pieszczoty. Dogaduje się z innymi psami. Po prostu ideał. [IMG]http://th.interia.pl/40,g914abc212191298/i763177.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/40,g914abc212191298/i763173.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/40,g914abc212191298/i763169.jpg[/IMG][/QUOTE] Jego już nie ma w schronisku , chyba że się pojawił jakiś nowy od niedzieli
×
×
  • Create New...