Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Dyzio: [URL=http://img704.imageshack.us/i/p1080863.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/3925/p1080863.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img175.imageshack.us/i/p1080865.jpg/][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6882/p1080865.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/p1080876.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/664/p1080876.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://img248.imageshack.us/i/p1080914.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/706/p1080914.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img179.imageshack.us/i/p1080917y.jpg/][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/3339/p1080917y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img341.imageshack.us/i/p1080928.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1839/p1080928.jpg[/IMG][/URL]
  3. I Muszkieter z moim TZ ( TZ zakochany w Muszkieterze na maxa :) ) [URL=http://img12.imageshack.us/i/p1080851o.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9682/p1080851o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img25.imageshack.us/i/p1080852k.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1891/p1080852k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img294.imageshack.us/i/p1080857.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6710/p1080857.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img580.imageshack.us/i/p1080908.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/3561/p1080908.jpg[/IMG][/URL]
  4. Homer: [URL=http://img39.imageshack.us/i/p1080783p.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2318/p1080783p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img576.imageshack.us/i/p1080818w.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/3021/p1080818w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/p1080826.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6273/p1080826.jpg[/IMG][/URL]
  5. Rudzik: [URL=http://img69.imageshack.us/i/p1080763.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1737/p1080763.jpg[/IMG][/URL] Wedel: [URL=http://img190.imageshack.us/i/p1080767.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6087/p1080767.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1080790b.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/3874/p1080790b.jpg[/IMG][/URL]
  6. A ja proszę przez chwilę nie pisać bo fotki będę wstawiać
  7. Wrzuciłam na cafeanimal: PRĘGACZ DULI MAKS FIGO ŚMIESZEK LIDER
  8. Bardzo różnie robią u nas w Tomaszowie są różnice ogromne u jednego weta za sunie 6 kg chcieli 200 zł , a u mojego zapłaciłam 150 .
  9. U nas kastracja była by tańsza , jakieś 150 zł , ale jeśli doliczymy paliwo około 60-70 km X 3 ( antybiotyk dwa dni po kastracji i zdjęcie szwów ) wyjdzie na to samo , a po co Portosa stresować , w tej chwili z Owieczką czuje się bezpieczny i najlepiej jak będzie tak jak zostało ustalone .
  10. A o kastrację to trzeba Owieczki pytać bo z tego co wiem to ona ma się tym zająć u siebie .
  11. Miał dużo ślicznych kolorowych piłeczek , zabaweczek itp. niestety w zębach flapiego i mojej reszty (a zabawki wspólne mają) piłka wytrzymuje 30 sekund :D
  12. Nie to już chyba u Beki , u nas na innej smyczy chodził . Ciekawa jestem jak będzie wyglądał Bobik po strzyżeniu :)
  13. [quote name='obraczus87']Teraz jest zastój w adopcjach i staruszków i młodych, niestety.... wystarczy spojrzeć na Staszka... cisza i cisza..... na Shilę z mojego podpisu oraz Wegę - młode, piękne i zdrowe - też cisza...[/QUOTE] Niestety :(
  14. [quote name='obraczus87']Taaaaaa, ale wszyscy wiemy, że pomysły to nie wszystko ;/ ;) JA i tak uważam, że Kiarę trzeba ogłaszać :)[/QUOTE] Owszem ogłaszać trzeba , ale ja jestem realistką . Na moim przykładzie :Ufa siedzi u mnie już ze 3 miesiące , jest młoda kochana , zdrowa ( nie licząc zapadniętego oczka które w niczym nie przeszkadza i nie wymaga leczenia ) i nikt jej nie chce , jak nawet ktoś dzwoni to po wzmiance o wadliwym oczku robi się cisza , a Kiara , staruszka , bez zębów ( więc tylko gotowane rozgniecione na papkę jedzonko) , mało co widzi , nie słyszy , do tego bierze dużo leków , poprostu potrzebuje specjalnej opieki , myślisz że ktoś będzie chciał takiego psiaka ??Oby
  15. [quote name='obraczus87']Zapiszę sobie...........[/QUOTE] Witamy cioteczkę:)
  16. A dziwisz się , że dzisiaj mało towarzyski był jak twoje dziecko z młotkiem i wałkiem biegało , się Flapiś bał ,że go przemalują i już nie będzie taki piękny :D A tak na serio to Flapi dzieci uwielbia , wogóle się ich nie boi , wręcz trzeba pilnować ,żeby nie skoczył na dziecko , zresztą Ania widziała jak zaczepiał dziewczynki i jej Stasia .
  17. Będzie dzielna , w porównaniu z spotkaniem z moim Gackiem ciachanko to dla niej pikuś :D
  18. Wątek wysłany , o dyżurze pamiętam , a do Kiary wieczorem :D bo się obrazi jak jej powiem ,że ciotka zapomniała o niej :P
  19. [quote name='Majki1510']:shake:kurza doopka tylko Kiarunia dzisiaj nie pozowała...[/QUOTE] Ciotka o niej zapomniała , jutro zapraszam na naprawienie tego karygodnego niedopatrzenia :)
  20. A ja nie chcę nikogo oskarżać , ale wydaje mi się ,że Gacek był karany biciem , dzisiaj mi próbował siknąć na podłogę , więc się wydarłam ( zawsze jak się wydarłam to Gacek szedł kończyć sikanie na dwór i na tym się kończyło) , a dzisiaj się skulił , a za chwilę uciekł do szafy się schować i co dziwne , panicznie boi się brania na ręce , nie mam pojęcia czemu , ale to mnie utwierdza w przekonaniu ,że ci ludzie nie powinni dostać żadnego psiaka .
  21. Kiara się przypomina :)
  22. A ja przy okazji zaproszę na wątek mojej Tymczasowiczki , chociaż pewnie na adopcję nie mam co liczyć : [url]http://www.dogomania.pl/threads/184892-Kiara-15-letnia-sunia-prosi-o-wsparcie-mo%C5%BCe-o-domek[/url]
  23. [quote name='obraczus87']Karma dla Portoska (z tego co pamietam 39kg) byla podarowana przez ELLIG, a ja ja zawiozłam Owieczce do pracy. Byłam ostatnio u Owieczki w domu, widziałam napoczęte worki z karmą, po czym wnioskuję, że karma jest podawana. Nie interesuje mnie komu, jak dla mnie Owieczka może jeść ją sama, jesli lubi :evil_lol: Zbieramy teraz kasę na kastracje. Więc jak już uzbieramy i dojdzie do zabiegu, faktura zostanie wklejona. Nie każdy musi mieć do wszystkich zaufanie, jednak bez niego bardzo trudno pomagać psom w sytuacji gdy działamy razem. Ladymonia, jakbys miala jakieś watpliwości, pisz mi na PW. Postaram się rozwiać Twoje wątpliwości. PORTOSKU MIZIANKO :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Jeśli chodzi o karmę to mam takie samo zdanie , ale jeśli chodzi o problem z fakturami to dla mnie logiczne jest to że ich nie ma , większość płatnych DT nie ma możliwości wystawienia faktury , a my chcąc pomagać musimy zaufać ...Jeśli nie jesteśmy w stanie to niestety nie możemy pomagać .
×
×
  • Create New...