-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
[quote name='Piromanka']Czy zachowanie Bojuska/Flapiego cały czas się polepsza? Jak myślicie, kiedy będzie można go wysłać do domu?[/QUOTE] Jest tak , Bojusek nigdy nie będzie super ufnym psem , uwielbia bawić się piłeczką , bardzo się cieszy na widok człowieka , bez skrępowania chodzi przy obcych , ale nie da się pogłaskać .Mnie nie boi się kompletnie , jak gdzieś wyjeżdżamy to Bojus musi być zamknięty , czasem pięknie idzie na Komendę "do siebie" , a czasem musimy się ganiać i to jest super zabawa , szczególnie wtedy kiedy mi się śpieszy i mogę się drzeć na całe gardło a Bojus i tak patrzy się na mnie macha ogonem i pokazuje " fajna zabawa , bawmy się dalej w ganianego" :D
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Tymonka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Dokładnie , co ty na to ??Nowa tradycja?? -
[quote name='patija']a ja myślę, że te trzy psy to się wzięły z tego, że w całej tej historii brały udział 3 psiaki, bo wszystko zaczęło się od tego jednego, który jest już u Ani :) a wyszczerzone ząbki masz Anja w awatarku swojego psiaka ;)oj dziewczyny chyba czas spać ;)[/QUOTE] Patija dobrze , że jesteś , ja już chyba ,żeczywiście spać powinnam , jak ja mogłam tak o moim Kluseczku zapomnieć:oops::oops::-o
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Tymonka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[B]NiJaSe[/B] Mogły byśmy się tam częściej spotykać , tak raz w tygodniu .:D -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Tymonka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe'][B] [/B] [COLOR=Red][B]dobra mile Panie poki co lecimy na plotki na ten wątek bo dziewczynom psów przybywa co chwila i same rady nie daja[/B][/COLOR] !!!!!!!! biegusiem bo wezme palke w reke :diabloti:[/QUOTE] Co my byśmy bez Ciebie zrobiły???