-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Za stary by dostać szansę ??Pixelek odszedł za TM ['][']
Tymonka replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystkie przelewy jakie przychodzą jeszcze na Pixelka przekazuję na dwie starsze sunie które też są u Czarodziejki . -
Psiarze z Tomaszowa proszę pomóżcie nam znaleźć sznaucera
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Do trasy to ja mogę go bez problemu podrzucić to jakieś 5 km od Tomaszowa więc nie ma problemu , tylko jak dopilnować ,żeby sobie nie poszedł nigdzie w tym czasie kiedy trzeba będzie go wieźć ?? -
Ekspresowy bazarek dla Jasia : [url]http://www.dogomania.pl/threads/195144-Suszone-grzyby-bazarek-ekspresowy-do-27.10-na-transport-dla-jamniczka-Jasia-!!?p=15605123#post15605123[/url]
-
Psiarze z Tomaszowa proszę pomóżcie nam znaleźć sznaucera
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Śliczny jest . To co zbieramy na hotelik?? -
Aniu poszukaj wątku Pati-C na transportowym , mi komputer działa w takim tempie ,że po godzinie udało mi się znaleźć wątek Jasia .
-
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
A wesoło i to coraz bardziej ponieważ TZ mój kategorycznie zabrania wprowadzenia kolejnego (7) zwierza do domu , a jak tylko zamykam moje psy na noc w domu , Kama siada pod drzwiami i głośno protestuje śpiewając do klamki , wtedy z drugiej strony drzwi (znaczy od mieszkania ) zaczyna śpiewać Tymon i tak sobie razem koncertują , zaczęłam się już zastawiać czy Tymonka nie spakować i nie wyprowadzić do budy . Czy on się w każdej nowej panience musi tak zapamiętale zakochiwać?? -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Ale świetne zdjęcie :loveu::loveu: [url]http://img230.imageshack.us/img230/5868/p1120179.jpg[/url][/QUOTE] Moje psy tak spędzają pół dnia , najgorsze , że uczą inne psy tego samego . Jak Kama nie biegała z moimi to była cichutka , reagowała tylko wtedy jak ktoś chciał na podwórko wejść , a teraz drze mordkę razem z moimi potworami przez pół dnia . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Czarodziejko jak myślisz można je ogłaszać?? A może jakieś fotki nowe się znajdą? -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Rybko podaj mi na pw konto Gucia , wyślę pieniążki z bazarku , nie wiele tego jest , ale zawsze coś , nie wszystkie wpłaty jeszcze dotarły . -
Trzy kundle pospolite , wielki czarny Gamoń i szalony Wścik zapraszają
Tymonka replied to Tymonka's topic in Foto Blogi
Czasem , aż za bardzo :) -
Trzy kundle pospolite , wielki czarny Gamoń i szalony Wścik zapraszają
Tymonka replied to Tymonka's topic in Foto Blogi
Jest tu ktoś jeszcze ?? Tymon z Koteckiem Kacprem : [URL="http://img835.imageshack.us/i/p1120065c.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5963/p1120065c.jpg[/IMG][/URL] Tymon i jego pomysły : [URL="http://img121.imageshack.us/i/p1120157k.jpg/"][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/4347/p1120157k.jpg[/IMG][/URL] -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']hehe a widze chlopakow ulubione zajecie to wypatrywanie przez plot :) fajnie ,ze Kama moze sie z innymi psiakami wybiegac,to chyba najlepszy sposob na wyladowanie energi.[/QUOTE] Może później zaryzykuję i spróbuję moją starą babę do niej puścić , chociaż trochę się boję bo ona na nie znane psy się rzuca ( waży 5 kg i nie ma zębów) , narazie jakoś wszystkie rozumiały , ze jest stara i nie można jej oddawać , ale nie wiem jak Kama zareaguje ?? -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']a czemu sie wczesniej balas je razem puscic? Tymonek ma pychol taki sam jak moj Bruno ,tylko nozki troche krotsze :D[/QUOTE] Bo wcześniej Kama na widok moich psów reagowała paniką i od razu były zęby na wierzchu i gotowość do ataku , ale chyba moim błedem było to że próbowałam ją wprowadzić do psów , a nie na odwrót . -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Jak by tu poszczekać z chłopakami : [URL=http://img230.imageshack.us/i/p1120179.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5868/p1120179.jpg[/IMG][/URL] odpoczywam po zabawie : [URL=http://img259.imageshack.us/i/p1120170.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2953/p1120170.jpg[/IMG][/URL] -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj nastąpił przełom , zapomniałam zamknąć drzwi na klucz i mój ukochany tymonek je otworzył , całe stado wypadło na dwór , gdzie była Kama , mało zawału nie dostałam , pierwsza myśl , którego najpierw łapać , a tu się okazało ,że wcale nie trzeba , teraz Kama i reszta towarzystwa (oprócz starej baby i Edzi ) biega i bawi się . Na dowód parę fotek : [URL=http://img801.imageshack.us/i/p1120135.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/4559/p1120135.jpg[/IMG][/URL] Tymonek zaprasza do zabawy : [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1120143.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/3488/p1120143.jpg[/IMG][/URL] więc się bawimy : [URL=http://img714.imageshack.us/i/p1120148e.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4831/p1120148e.jpg[/IMG][/URL] -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
Tymonka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Kora zaprasza na suszone grzybki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/194467-Suszone-grzyby-na-DT-dla-Kory-.-Do-18.10-[/url]! -
Kora zaprasza na suszone grzybki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/194467-Suszone-grzyby-na-DT-dla-Kory-.-Do-18.10-[/url]!
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='NusiaiJa']...prosiłam [B]50zł[/B] poszło na konto Anja2201 [B]od Pani Ani T.[/B][/QUOTE] Bardzo dziękujemy !!! -
Niestety nie mam kompletnie gdzie jej przetrzymać , w domu mam 5 psów , a na podwórku Kama która jeszcze panicznie boi się innych psów i ze strachu rzuca się na oślep na inne psy :( Poczekajmy , jak pojadę i zobaczę w jakim stanie jest sunia , czy nie ucieka , popytam czy siedzi w jednym miejscu czy łazi po całej Spale .
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Czarodziejko , a czy dotarł przelew za opiekę nad dziewczynkami ?? I ten za zabieg ?? -
Śmieszek dziękuje wszystkim:):)Znalazł domek:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Aniu to chyba czas tytuł zmienić :) -
Śmieszek dziękuje wszystkim:):)Znalazł domek:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę , że śmieszekowi się udało , a chciałam wam pokazać : dostałam link na NK : [url]http://allegro.pl/item1266140960.html[/url]