Jump to content
Dogomania

fibi:)

Members
  • Posts

    4214
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fibi:)

  1. ok,dzieki rita. zrobie to dziś jak wróce z pracy czyli po 22 dopiero :roll: miałam przed chwila jakis telefon w sprawie pieska ale nie zdąrzyłam dopytać którego-bo mam dwa przecież:cool3:. powiedziałam że oddzwonie na przerwie czyli po 14
  2. tak wiem, tylko że leczenie małej na parwo kosztowało mnie ok 250 zł. a teraz robie jej sterylke-czekam na wypłate:roll: .mam drugiego tymczasa i po prostu nie wyrabiam fianasnowo:shake:,coś w tym dziwnego? jestem, tylko studentka, prawie połowa mojej pensji to moje czesne. chciałam wykupic małej ogłoszenia na bazarku-nie stac mnie teraz nawet na to:shake:.a sama ogłoszeń nie umiem robić i w sumie nawet nie mam teraz na to czasu wykupiłam jej w połowie grudnia ogłoszenia na bazarku ale wtedy wyjeżdzałam, nie miałam kiedy zrobic tekstu do ogłoszeń. wiec chciałam je zrobić pozniej-napisałam PW do dziewczyny która robiła bazarek i mi nie odpisała nawet
  3. nie odezwała się ani nie odebrała telefonu
  4. nikt do mojej ślicznotki nie zagląda?:shake:
  5. Pucek obecnie ma faze na zjadanie Soni pluszaków hihi:evil_lol: pogryzł nawet parówkę która moje psy miały dwa lata:cool3: jutro wykupuje mu pakiet 40 ogłoszeń na bazarku....właśnie układam tekst
  6. taki pięknotek a nikt nie zagląda:shake:
  7. mam zrobiony bazarek na drugiego tymczasa to za pieniądze z bazarku wykupie małej ogłoszenia na bazarku- jest ich aż 40 i w tym allegro też oczywiście;)
  8. yoko, dziękuję za bazarek:loveu: :loveu: juz mamy jedna rzecz sprzedana
  9. cisza:roll: myśle że domek nieaktualny. nie wiem czy wyrobie fianansowo:shake: bo chciałam małej wykupic ogłoszenia na bazarku....a jeszcze ta sterylka
  10. wpłacałam w tamtym tygodniu 10 zł. ale widze że oprócz tego mam zaległe 20zł. w następnym tygodniu dostane wypłate, wiec obiecuje że to ureguluje:oops:
  11. grzenka, dziękuję za chęc pomocy;) ale wykupie mu na tym bazarku cały pakiet ogłoszeń,a nie chce robic zamieszania i sprawdzać gdzie już ma ogłoszenia a gdzie nie,ok?
  12. no mi od tego weekendu się zaczyna dopiero....i przez 4 kolejne...wiec znam ten ból:evil_lol:. jak wracam o 22 z pracy to nie wiem za co się wziąść. rano o 10 wychdoze z domu także oprócz porannego spaceru z psami niewiele wiecej moge zrobić ok,podesle Ci jak wróce. dziękuję:oops:
  13. naprawde wiem że masz nawał pracy w związku z tamtym bazarkiem:oops:. a to naprawde 3 ciuszki.ja sie zajme ogłaszaniem bazarku,itp ale jak złapie troche kasy to chociaz to szczepienie mu powtórze. jak wróce do domu-czyli po 22 to wysle Ci zdjęcia i opisy. a swoją drogą to chciałabym sama nauczyc się robic bazarki albo chociaż wstawiać zdjęcia no moje psy dwa razy dziennie jedzą- rano karma, wieczorem kurczak z ryżem. no i przekąski obowiązkowo;)- żuwacze albo uszka, ewentulanie kostki do gryzienia.
  14. noo tylko że póki co to lewo co na jego jedzenie mnie stać:shake: ma chłopak apetyt i to spory,sucha karme uwielbia a kupuje im Royala-wiec same wiecie...... jutro kupie ogłoszenia da niego. ale mimo to mam prosbe:oops:- yoko mam 3 ekstra ciuszki, zrobiłabys taki szybki mały bazarek? dobre i 50 zł jak mi wpadnie
  15. kurcze na tym fajnym bazarku ogłoszeniowym jest az 40 ogłoszeń za 20 zł.chyba wykupie je Pucusiowi
  16. proszę;) sama mam 2 tymczasy ale czasem staram się pomóc finansowo innym pieskom,a ten jakos chwycił mnie za serce:loveu: śliczny piesek,mam nadzieje że znajdzie domek
  17. no wysłałam Ci jeszcze to zdjęcie bo to moje ulubione ;) ;) ;) ;)
  18. jak do nas trafiła ważyła niewiele ponad 4 kg teraz troche jej sie przytyło :evil_lol: ok 7 waży. mi sięga do kolana prawie ale mam 158 cm;)
  19. ok, ale ja tylko przeleje kase i podam na wątku bazarku link do wątku pieska;) reszta należy do Ciebie,ok?
  20. nie wiem co mysleć-rozmawiałysmy w poniedziałek i umawiałyśmy sie na weekend na kontakt i spotkanie. i prosiłam o telefon gdyby sie rozmysliła. poczekamy jeszcze- każdemu sie może coś przytrafić,nie wiem może jakieś sprawy osobiste widziałam bazarek ogłoszeniowy- wykupie chyba dla małej
  21. dzwoniłam wczoraj,dzis pani Anna z Sochaczewa nie dobiera ani nie oddzwania
  22. jak coś to w ogłoszeniach trzeba pisac tak- Nasielsk,60 km od Warszawy. bo inaczej to za chiny ludowe nikt sie nie połapie;)
  23. sorry ale ostatnio jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów
×
×
  • Create New...