Jump to content
Dogomania

koosiek

Members
  • Posts

    10277
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by koosiek

  1. Piękne, ale nikt nawet złotówki na nie nie wyskrobie, a do połowy grudnia musimy uzbierać deklaracje :-(
  2. Dziękuję za pojawienie się na wątku :smile: Gibon, wydaje mi się, jest raczej sporym psiakiem. Do ZuziM mógłby pojechać w połowie grudnia, ale najpierw potrzebne są deklaracje! Fundusze na jego utrzymanie zbieramy na konto Fundacji Azylu pod Psim Aniołem (jest w pierwszym poście). Fajnie było by też, gdyby ktoś zdolny zrobił mu allegro cegiełkowe :razz:
  3. [B][SIZE=3]Skoro Cudna ma już pewny dom, proszę Was o pomoc w zbieraniu deklaracji dla tych czterech psiaków żyjących na ulicy - na razie mamy na nich równe 0 złotych :-([/SIZE][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174070-Czarnuszki-spod-bloku-i-kolejny-z-wysypiska-z-chorym-okiem-POTRZEBNE-DEKLARACJE[/URL] i [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174069-Staruszek-chore-oczy-ile-jeszcze-przeA-yje-na-ulicy-Deklaracje-na-cito[/URL]
  4. [B]Marinkaa[/B] - chyba Anita Happy jakiś czas temu pisała, że Major należał do takiej ulicznej "ekipy" - był dokarmiany i zadbany. Pewnie dlatego nie boi się ludzi - w końcu nic złego go pewnie nie spotkało z ich strony.
  5. Jeżeli ten Kumpel, to nie Kumpel Kiary - to co się stanie z Kumplem, gdy się znajdzie? Nie ma dla niego miejsca ani pieniędzy na miejsce :-(
  6. I jeszcze jeden staruszek z Szydłowca, [B][SIZE=3]Marcel[/SIZE][/B]. Przebywa w lecznicy we Wrocławiu (jest pod opieką Fundacji For Animals). Stan zdrowia nie najlepszy, ma stare rany, prawdopodobnie po wypadku samochodowym, poza tym ma cysty na prostacie, w przyszłym tygodniu będzie kastrowany :-( Ogólnie to bardzo miły, przyjazny i, moim zdaniem, piękny psiak :razz: Do psów jest przyjazny, w końcu większość życia spędził pewnie w ulicznym stadzie :roll: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173646-Marcel-staruszek-z-SzydA-owca-z-duA-AE-ranAE-na-gA-owie[/URL] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/699/dsc03369b.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/8852/dsc03505z.jpg[/IMG]
  7. O ile pamiętam 8 zł/doba z wyżywieniem, ale jeszcze się upewnię, bo to jakoś tak za ładnie brzmi ;)
  8. Nikt nie zajrzy do staruszka? :-(
  9. Cajus, tu masz spis stron ogłoszeniowych: http://www.dogomania.pl/threads/122313-Spis-stron-ogA-oszeniowych-post-1-i-2 No i nie wiem, co trzeba jeszcze tłumaczyć, rejestrujesz się, klikasz "Dodaj ogłoszenie" i wypełniasz. Poradzisz sobie ;)
  10. [B]Madallena[/B], [B]Taubi[/B], dla tych czarnych wilczurków spod bloku, czarnego psiaka z wysypiska i Gibona byłoby miejsce od połowy grudnia u ZuziM - jeśli zbiorą się deklaracje. Zgadzacie się?
  11. Tutaj są zebrane wątki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/173353-Zabrane-z-szydA-wieckiego-horroru-aktualne-informacje-o-nich?p=13543417&viewfull=1#post13543417[/url]
  12. Mona Lisa przebywa teraz w Azylu, to nie są warunki dla takiego malucha - do tego po operacji :-(
  13. Flip jest w Elwecie, Flap w klinice w Bobrowcu - mają kaszel.
  14. [B]Zuzanna[/B], możesz w końcu zaktualizować pierwszy post? Linki się nie otwierają, nie ma wątków Lampa i Fliperków :roll: Tutaj masz linki do wątków szydłowieckich psiaków (to chyba wszystkie, a przynajmniej te mają u mnie cafeanimala): [U][B]Anioł[/B][/U]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173976-AnioA-z-psiego-piekA-a-kolejny-ONek-z-chorobAE-skA-ry[/URL] [U][B]Argo[/B][/U]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173642-Zrezygnowany-Argo-z-ranAE-na-tylnej-A-apie-Potrzebne-deklaracje-na-leczenie-i-hotel[/URL] [U][B] Bajka[/B][/U]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173486-malutka-zmarznieta-Bajka-z-SzydA-owca-potrzebuje-pomocy-juA-w-DT-szukamy-DS[/URL] [U][B]Czarnuszki[/B][/U]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174070-Czarnuszki-spod-bloku-i-kolejny-z-wysypiska-z-chorym-okiem-POTRZEBNE-DEKLARACJE[/URL] [U][B]Fliperki[/B][/U]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173711-Fliperki-przyjaciele-z-szydA-owieckiej-ulicy-na-cito-potrzebne-deklaracje[/URL] [U][B]Gibon[/B][/U]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174069-Staruszek-chore-oczy-ile-jeszcze-przeA-yje-na-ulicy-Deklaracje-na-cito[/URL] [U][B]Goldi[/B][/U]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173054-Goldi-sznaucerowaty-szkielet-z-SzydA-owca-potrzebne-na-cito-deklaracje-na-hotel[/URL] [U][B]Kaj[/B][/U]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173153-Kaj-z-SzydA-owca-juA-w-hotelu-wciAE-A-potrzebujemy-deklaracji[/URL] [U][B]Kiara[/B][/U] i [U][B]Kumpel[/B][/U]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172755-KIARA-i-KUMPEL-bezdomni-przyjaciele-z-ulic-SzydA-owca-W-hoteliku-u-Astaroth[/URL] [U][B]Lampo[/B][/U]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173727-Zabrany-z-ulicy-wychudzony-staruszek-bez-zAE-bA-w-z-chorobAE-skA-ry-pilne-DT[/URL] [U][B] Marcel[/B][/U]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173646-Marcel-staruszek-z-SzydA-owca-z-duA-AE-ranAE-na-gA-owie[/URL] [U][B]Major[/B][/U]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173055-Major-kolejne-psie-nieszczAE-A-cie-z-SzydA-owca-Deklaracje-potrzebne-ba-cito[/URL] [U][B]Mario[/B][/U]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173561-Mario-z-SzydA-owca-potrzebne-deklaracje-na-hotel[/URL] [U][B]Meggi[/B][/U]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172986-PiAE-kna-ruda-Meggi-juA-bezpieczna-w-hotelu-kto-pomoA-e-ogA-aszaAE[/URL] [U][B]Mona Lisa[/B][/U]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172970-Mona-Lisa-siAE-nie-uA-miecha-Mona-Lisa-ma-smutne-oczy-Pilne-DT-na-kilka-dni[/URL] [B][U] Ozi[/U][/B]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172964-Ozi-wyrwany-z-psiego-piekA-a-nie-ma-za-co-opA-aciAE-hotelu-Deklaracje-na-cito[/URL] [U][B] Perła[/B][/U]: [url]http://www.dogomania.pl/threads/173602-Smutna-PerA-a-kolejna-bieda-z-SzydA-owca-potrzebe-deklarcje-na-hotel[/url]
  15. [LEFT][INDENT] [SIZE=3][B]Proszę, zajrzyjcie! Trzy czarnuszki z Szydłowca żyją na ulicy, jutro może ich już nie być [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/B][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174070-Czarnuszki-spod-bloku-i-kolejny-z-wysypiska-z-chorym-okiem-POTRZEBNE-DEKLARACJE[/url] [/INDENT][/LEFT]
  16. [SIZE=3][B]Proszę, zajrzyjcie! Trzy czarnuszki z Szydłowca żyją na ulicy, jutro może ich już nie być :-([/B][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174070-Czarnuszki-spod-bloku-i-kolejny-z-wysypiska-z-chorym-okiem-POTRZEBNE-DEKLARACJE[/URL]
  17. Wydaje mi się, że jakieś mu robiłam, ale mogę się mylić, dużo tych psiaków :roll: Jeśli mu nie zrobiłam, to zaraz zrobię chociaż cafeanimala, alegratkę i gumtree.
  18. Dogo07, a Żuczek się na kudłacza nadaje? [url]http://ostrow.schronisko.net/adopcja34210-4.html[/url] Jego też można by wrzucić na wątek :razz: I jeszcze tego biedaka, nie wiem, czy go widziałaś: [url]http://ostrow.schronisko.net/adopcja34251-3.html[/url] W ogóle ten drugi to taki trochę sznaucerowaty, nie?
  19. Mam pytanie o Mona Lisę, Lampo, Flipa i Flapa - gdzie teraz są? W którym hotelu/lecznicy? Co z kaszlem Flapa? [B]Taubi[/B], [B]Madallena[/B], napiszcie proszę coś o nich! Albo może [B]Golf[/B] wie coś więcej?
  20. [B][SIZE=3]Pilnie potrzebne deklaracje na psiaka w typie BC i jego przyjaciela![/SIZE][/B] Te cuda mieszkają na ulicy wśród dziesiątek innych psów, nikogo nie obchodzi ich los [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174070-Czarnuszki-spod-bloku-i-kolejny-z-wysypiska-z-chorym-okiem-POTRZEBNE-DEKLARACJE[/url] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5896/dsc03913.jpg[/IMG]
  21. [B][SIZE=3]Pilnie potrzebne deklaracje na psiaka w typie groenendaela i jego przyjaciela![/SIZE][/B] Te cuda mieszkają na ulicy wśród dziesiątek innych psów, nikogo nie obchodzi ich los [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174070-Czarnuszki-spod-bloku-i-kolejny-z-wysypiska-z-chorym-okiem-POTRZEBNE-DEKLARACJE[/URL] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5896/dsc03913.jpg[/IMG]
  22. [B][SIZE=3]Pilnie potrzebne deklaracje na dwa psiaki w typie czarnych ONków![/SIZE][/B] Te cuda mieszkają na ulicy wśród dziesiątek innych psów, nikogo nie obchodzi ich los :-( [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5896/dsc03913.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174070-Czarnuszki-spod-bloku-i-kolejny-z-wysypiska-z-chorym-okiem-POTRZEBNE-DEKLARACJE[/url]
  23. Niewiele o nim wiadomo, może jak na wątku pojawi się Madallena albo Taubi to napiszą o nim coś więcej.
  24. Kurcze, gdyby udało się uzbierać deklaracje, to może do ZuziM mógłby pojechać Gibon i czarnulki? Tu jest wątek Gibona: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174069-Staruszek-z-chorym-okiem-ile-jeszcze-przeA-yje-na-ulicy-Deklaracje-na-cito[/URL] A tu czarnulków: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174070-Czarnuszki-spod-bloku-i-kolejny-z-wysypiska-z-chorym-okiem-POTRZEBNE-DEKLARACJE?p=13541215#post13541215[/URL] (nadałam im robocze imiona, w razie buntu zmienię ;)). Koty z Szydłowca mają wątek zbiorczy na miau: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102943&sid=114f5980ec9e518e5c76958627106a64[/URL]
  25. [CENTER][B][SIZE=5][COLOR=Black][COLOR=Red][U]Bardzo potrzebne ogłoszenia! Mróz, śnieg, a one na ulicy...[/U][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2] [/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [COLOR=Black] Wszystkie mieszkają w psim piekle - Szydłowcu: [/COLOR] [CENTER][URL]http://www.dogomania.pl/threads/172267-HORROR-W-SZYDLOWCU-Aniol-nie-dal-sie-zlapac-SA-NOWE-ZWIERZAKI-Potrzebna-POMOC[/URL] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][B][I]Lady&Gentleman[/I][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=2][FONT=Verdana] Jeden psiak, trochę długowłosy czarny ONek, trochę belgijski groenendael, trochę border collie - to cudo :loveu: Drugi jest bardzo podobny, ale krótkowłosy. Prawdopodobnie są rodzeństwem. Mieszkają pod blokiem... [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5896/dsc03913.jpg[/IMG] [SIZE=6][FONT=Palatino Linotype][I][B]Jack[/B][/I][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][B][I][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/I][/B][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=2][FONT=Verdana]Mieszka na wysypisku... Jest dziki, boi się ludzi. Mocno kuleje na tylną łapę, chyba ma też coś z okiem :-( [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9499/dsc03934t.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9013/dsc03933n.jpg[/IMG] [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][I]Atos [/I][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][FONT=Verdana][SIZE=2]Psiak koczujący pod blokiem razem z ONkiem, ma swój wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178480-ATOS-nieszczAE-scie-na-czterech-A-apach-PILNY-DS[/URL] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][I][IMG]http://images8.fotosik.pl/180/e5c28233f734e198.jpg[/IMG] [/I][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Palatino Linotype][B][I][SIZE=6]Psiak z dworca [SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/I][/B][SIZE=6][SIZE=2][FONT=Verdana]Nie ma wątku... Tyle napisała o nim Kama210:[/FONT][/SIZE][/SIZE][B][I][SIZE=6][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/I][/B][/FONT][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][quote]apropo tych psów - ten mały, cały czarny koło Malinki potrzebuje pomocy... (oko czerwone, mętne - niewykluczone że nie widzi na nie - jak mu daję na ręce jedzenie od strony tego oka to jakby go nie widział tylko węszy), ponadto ok. 3 tygodni temu wyczułam jakieś wybrzuszenie pod brzuchem.[/quote][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=2][FONT=Verdana][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][SIZE=2][FONT=Verdana] [/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][quote]nie wiem czy to guz - to jakies wybrzuszenie - może krwiak od kopnięcia - wyczułam to pod jego brzuchem około miesiąca temu. potem jak go widziałam nie za bardzo dał się dotknąc... jego oczy są chyba nie za bardzo - jedno miał kiedyś takie przezroczyste, teraz ma bardzo czerwone dookoła... następnym razem jak go bedę widziała spróbuję sprawdzić dokładnie po tym brzuchem[/quote][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=2][FONT=Verdana][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][SIZE=2][FONT=Verdana] Nie mam niestety dobrych zdjęć, tylko takie: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/3511/dsc03206v.jpg[/IMG] Więcej: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172267-Horror-w-szydlowcu-RATUJMY-KOLEJNE-6-mis-MIX-labradora-z-ulicy-SZUKA-DS-PILNE?p=13389764&viewfull=1#post13389764"]KLIK[/URL] [/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT] [FONT=Palatino Linotype][B][I][SIZE=6]Karmiąca suńka [SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/I][/B][SIZE=6][SIZE=2][FONT=Verdana]I jej szczeniaki. Więcej: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178838-SzydA-owiec-a-suka-i-jej-dzieci-a-CZY-ZDAE-A-YMY-IM-POMA-C-potrzebna-POMOC[/URL][/FONT][/SIZE][/SIZE][B][I][SIZE=6][SIZE=2] [IMG]http://images8.fotosik.pl/184/ce01de78c829689d.jpg[/IMG] [/SIZE] [/SIZE][/I][/B][/FONT] [SIZE=3][COLOR=Red][B]BARDZO PROSZĘ O POMOC W OGŁASZANIU PSIAKÓW! [/B][/COLOR][/SIZE] **************************************************[B][SIZE=3] [/SIZE][/B] [/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][LEFT][B][FONT=Palatino Linotype][U][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=2][FONT=Verdana]DEKLARACJE: 55 zł[/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/U][/FONT][/B] Aimez_moi - 15 zł WIGA - 30 zł Awit - 10 zł [/LEFT] [FONT=Palatino Linotype][B][I][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/I][/B][/FONT][CENTER][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][B]DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!![/B][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER] [/CENTER]
×
×
  • Create New...