-
Posts
10277 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by koosiek
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
koosiek replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']Zadeklarowałam pomoc finans. na wybranego przez Was psa i nie wiem do którego psa mnie przypisano.[/QUOTE] Anno, Twoje deklaracje poszły na Oziego i Goldiego. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ozi-wyrwany-z-psiego-piekla-nie-ma-za-co-oplacic-hotelu-deklaracje-na-cito-172964/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/goldi-sznaucerowaty-szkielet-z-szydlowca-potrzebne-na-cito-deklaracje-na-hotel-173054/[/url] -
Nowe zdjęcia: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2654/32366050.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1561/30681813.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5079/50690202.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/8116/32066435.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6113/88691040.jpg[/IMG]
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
koosiek replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Jasne, że z Mielca nie można rezygnować - też uważam, że powinna tam pojechać jeszcze jakaś inna bida. Ale na tym koniec. Póki nie ma pieniędzy na wszystkie psy (Oziemu na przykład brakuje jeszcze ponad sto złotych deklaracji, Mona Lisa ma opłacony ten miesiąc, ale na nastepny ma chyba tylko 70 zł) to chyba nie będzie mądrze brać kolejne psy... Najlepiej by było z kolejnymi psiakami poczekać przynajmniej do momentu, kiedy te, które już są, będą miały odpowiednią kwotę stałych deklaracji. Ale to moje zdanie, od podejmowania decyzji jest ktoś inny :eviltong: -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
koosiek replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Ja też myślę, że lepiej by było zająć się tymi psami, które są - chyba, że trafi się jakaś bida typu Anioł, wiadomo, że takiego psa się nie zostawi. I jak tylko jakiś zostanie adoptowany, to na jego miejsce wrzucać do hotelu kolejną bidę z Szydłowca - inaczej chyba nie da rady :roll: Długi będą się tylko mnożyć - i psy też. No, ale tu znowu musi się wypowiedzieć ktoś z "dowodzących". Może te suczki też do Mielca? -
Ida, żartujesz, Łania? TA Łania - staruszka? :crazyeye: Miałam już nie robić ogłoszeń, bo nie nadążam z odświeżaniem, ale w takim razie na miejsce ogłoszeń Łani porobię Stiwiemu, tylko nie obiecuję kiedy, najpóźniej w poniedziałek. A jak ktoś zrobi mu wczesniej, to się za Żuczka wezmę, trzeba to cudo światu pokazać ;)
-
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Może być nawet wśród karmy, byle go zobaczyć :eviltong: A serio - to już mi obojętne, jak będzie miejsce, to mogę z wami, jak nie, to sobie poradzę sama ;) -
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Jest możliwość odwiedzin? Ej , to ja jadę :eviltong: Muszę to cudo zobaczyć na własne oczy :loveu: -
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że jest dobrze :) Szkoda, że nie mogłam pojechać w piątek i go poznać... Oby jego imię okazało się jednak szczęśliwe :multi: A, mam tylko pytanie, w którym hotelu w końcu jest? W Konstancinie czy Jastrzębiu? -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
koosiek replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[B]Szamanko[/B], lista wątków jest stronę wcześniej - racja, że powinna być też w pierwszym poście, ale to już zależy od Madalleny.. -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
koosiek replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][U]DEKLARACJE:[/U][/SIZE] Tutaj jeszcze screen z moją rozpiską deklaracji - musiałam to sobie jakoś zebrać, żeby nie pogubić się na wątkach ;) [url]http://img14.imageshack.us/img14/1884/beztytuumn.png[/url] -
Kaj - beaglowate cudo z Szydłowca już w NOWYM DOMU!!!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
To też Kaj? [IMG]http://images48.fotosik.pl/221/4bd6d669b6f889b7med.jpg[/IMG] -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
koosiek replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][U]A tu jeszcze spis wątków:[/U][/SIZE] [B][U]Ozi:[/U][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ozi-wyrwany-z-psiego-piekla-nie-ma-za-co-oplacic-hotelu-deklaracje-na-cito-172964/[/URL] [U][B] Goldi:[/B][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/goldi-sznaucerowaty-szkielet-z-szydlowca-potrzebne-na-cito-deklaracje-na-hotel-173054/[/URL] [U][B] Kiara i Kumpel[/B][B]:[/B][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kiara-kumpel-bezdomni-przyjaciele-z-ulic-szydlowca-pilne-dt-dla-ich-przyjaciela-172755/[/URL] [U][B] Mona Lisa:[/B][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mona-lisa-sie-nie-usmiecha-mona-lisa-ma-smutne-oczy-potrzebne-deklaracje-172970/[/URL] [U][B] Meggi:[/B][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekna-ruda-meggi-juz-bezpieczna-w-hotelu-kto-pomoze-oglaszac-172986/[/URL] [U][B] Kaj:[/B][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zostal-sam-w-psim-piekle-na-cito-potrzebne-deklaracje-dt-nim-zginie-pod-kolami-173153/[/URL] [U][B] Major:[/B][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/major-kolejne-psie-nieszczescie-z-szydlowca-deklaracje-potrzebne-ba-cito-173055/[/URL] [U][B]I bazarki:[/B][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/piekne-azylowe-koszulki-na-szydlowiec-cala-masa-koszulek-zamawiajcie-172662/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/na-pomoc-psiakom-z-szydlowca_portfele_atlasy_puzzle_zapachy_auto_kre-my_kup-teraz-7-1-a-172480/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/big-bazar-ciuchy-damskie-dzieciece-itp-itd-na-szydlowiec-mielec-do-11-11-09-a-172827/[/URL] [U][B]I na Oziego:[/B][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-na-hotelik-dla-oziego-z-szydlowca-zapraszam-do-17-11-a-173138/[/URL] [U][B]Oraz na Goldiego:[/B][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zakiecik-na-wielkie-wyjscie-dla-goldiego-z-szydlowca-do-15-11-a-173071/[/URL] -
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Opisuj, opisuj, bo chciałabym ruszyć z jego ogłoszeniami :-) -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
koosiek replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='golf']podobno tak. Ja wiozłam Bajeczkę i Goldiego do hoteliku w Jezórku. [B]Oziego, do hoteliku w Jastrzebiu[/B] i Megi do "Gajowa".[/QUOTE] To gdzie w końcu jest Ozi? Miał być w Konstancinie :roll: [quote name='Becia2222']Dziewczyny deklarowałam 50 zł/miesięcznie. Jutro chciałabym zrobić przelew proszę napiszcie mi na jakie konto przelać pieniądze i z jakim tytułem.[/QUOTE] Becia, twoja kasa poszła na Oziego: [B] FUNDACJA AZYLU POD PSIM ANIOŁEM[/B] [B]ul. Kosodrzewiny 7/9[/B] [B]04-979 Warszawa[/B] [B]03 1020 1042 0000 8802 0109 6528[/B] [B]z dopiskiem "Ozi z Szydłowca"[/B] -
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
koosiek replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Chodzi wam o Psiegrane Marzenia? http://www.psiegrane-marzenia.pl/ Jak chcecie dodać bez logowania, to wejdźcie w mój siwomordkowy banerek i na pierwszej stronie jest link do wątku, w którym można dodać psiaka. -
Taki śliczny psiak, nic dziwnego, że ma już dom :multi:
-
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
koosiek replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A może jakaś sesja zdjęciowa? :razz: Trzeba się Bambaryłą pozachwycać ;) -
Super, że psiaki już bezpieczne - teraz został tylko Kaj... A co do Kumpla - nie jestem pewna, czy czegoś nie mieszam, ale tam chyba było rodzeństwo - ktoś wziął do domu jego siostrę, tak? To może ten Kupel - nie Kumpel to kolejny z rodzeństwa :roll:[U][B] [/B][/U]
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
koosiek replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Cudny ten szczenior :loveu: I jak tam Bardini? -
Mona Lisa się nie uśmiecha, Mona Lisa ma smutne oczy... W nowym domu!
koosiek replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
A ja jestem ciekawa, czy potwierdziła się wiadomość o jej ciąży... -
[quote name='Kostek']tylko nie lapie sensu tego zdania "[SIZE=2][FONT=Verdana]Johny został znaleziony w lisiej norze, w której mieszkał od ok. dwóch tygodni."[/FONT][/SIZE][/QUOTE] No, w norze mieszkał. Nie wiem, skąd mi się wzięło, że w lisiej - pewnie od mojego psa - ale w norze. I podobno od dwóch tygodni. Ale jakby coś, mogę zmienić, rzućcie tylko propozycję jak.
-
Stworzyłam Johnemu coś takiego: [quote] [SIZE=2][FONT=Verdana]Tak sobie myślę, że życie zwykłego szczeniaka musi być bardzo fajne... Tak, na pewno jest super – w końcu razem ze mną mieszkało już wiele szczeniaków i wszystkie były zawsze wesołe. I szczęśliwe… [/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana]A ja nigdy nie byłem szczęśliwy. Dlaczego?[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana]Mam padaczkę.[/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana]Do szczęścia zbrakło mi tego, co oni mieli najcenniejszego – zdrowia… [/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana]Chyba nigdy nie miałem prawdziwego domu. Nie pamiętam, co było zanim jacyś dobrzy ludzie zabrali mnie z nory, w której mieszkałem, ale byłem wtedy bardzo malutki – miałem niewiele ponad miesiąc. Stamtąd trafiłem do lecznicy, gdzie wszyscy powtarzali jakieś groźnie brzmiące nazwy – „wścieklizna”, „nosówka”, „parwowiroza”… I w końcu najgorsze – „padaczka”. Wtedy zaczęły się ataki, za każdym razem gorsze. Nawet nie wiecie, jakie to straszne – całym tobą trzęsie, wszystko boli i sztywnieje, a ty nie możesz nic zrobić – tak bardzo się wtedy bałem… [/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana]W końcu ataki zaczęły ustępować. Dostawałem tabletki, po których czułem się o wiele lepiej. Trafiłem więc do Azylu pod Psim Aniołem. Tu nie jest tak źle – jest dużo miłych ludzi i mam psich kumpli, z którymi mogę się bawić. Czasem muszę na nich warknąć, bo niektórym wydaje się, że jak jestem chory, to mogą mną rządzić. Nie ma mowy! To ja jestem szefem. Każdy z nich szybko zaczyna to rozumieć i wtedy jest fajnie – aż do czasu, gdy przyjadą jacyś obcy ludzie i go zabiorą. Wtedy przychodzi następny i znowu trzeba mu pokazać, że to, że krzywo chodzę nie oznacza, że można mną pomiatać![/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana]Czasami się zastanawiam, co dzieje się z tymi kolegami, którzy odjeżdżają ze schroniska. Podobno trafiają do „Domów”. Słyszałem, że w Domu mieszkają z tobą ludzie, którzy są tylko twoi, zawsze o tobie pamiętają, głaszczą i kochają – nawet, gdy jesteś chory! I tak sobie myślę… Jeśli to prawda… To chyba to jest moje jedyne marzenie – mieć Dom! [/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana]Johny został znaleziony jako malutkie szczenię w lisiej norze, w której spędził pierwsze tygodnie swego życia[/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=Verdana]. Trafił do lecznicy, w której zdiagnozowano padaczkę – niestety, nawet mimo wykonania rezonansu nie udało się ustalić jej przyczyn, tomografia i rtg wykazały natomiast niedorozwój móżdżku. Ataki były bardzo ostre. 11.07.2008 Johny jako kilkumiesięczny szczeniak został przeniesiony do Azylu pod Psim Aniołem. Dzięki odpowiednio dobranym lekom ataki przestały następować. Jedyne, co może zdradzać problemy neurologiczne Johnego, to nieco niepewny chód. Poza tym jest radosnym, ciekawskim psiakiem kochającym ludzi. Tylko nikt nie chce chorego psa…[/FONT][/SIZE] [/quote][SIZE=2] Albo ktoś go pokocha takim, jakim jest, albo, niestety - wcale. [URL="http://www.twoje-x.net/Darmowe_Ogloszenia_Drobne_w_Internecie/ogloszenie.php?&id=794"]Mix collie młodziutki Johny szuka domu![/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/mix_collie_mlodziutki_johny_szuka_domu_151273.html"]Mix collie młodziutki Johny szuka domu, psy, owczarki szetlandzkie, Warszawa - Falenica[/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mix-collie-mlodziutki-Johny-szuka-domu-W0QQAdIdZ167420934"]Mix collie młodziutki Johny szuka domu! - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Warszawa[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php?p=detale&id=978863&from=1"]Mix collie młodziutki Johny szuka domu! - Ogłoszenia Internetowe. Darmowe.[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert3596939.html"]Mix collie młodziutki Johny szuka domu! | Psy - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/URL] [URL="http://www.warszawacity.pl/flora-i-fauna/oddam-za-darmo/warszawa---falenica-mix-collie-mlodziutki-johny-szuka-domu.htm"]Mix collie młodziutki Johny szuka domu / ogłoszenia Warszawa - Falenica - Flora i fauna / Oddam za darmo Warszawa - Falenica anonse - WarszawaCity.pl[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2432121_mix_collie_mlodziutki_johny_szuka_domu.html"]Mix collie młodziutki Johny szuka domu[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Johny,27515"]Johny (27515) - Zwierzaki - Zwierzaki na CafeAnimal.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/368774-mix_collie_m_odziutki_johny.html"]Mix collie młodziutki Johny szuka domu!, Warszawa, Społeczność, zwierzaki,[/URL] [/SIZE]