Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. A ja Torę widziałam jak byłam po Zuzię w sobotę. Obszczekała mnie maleńka, ale słodka jest i bardzo próbuje zwrócić na siebie uwagę... Słodka malizna...
  2. Co racja, to racja...
  3. Przystojniaku, czemu nikt nie dzwoni?
  4. [quote name='Lapeno']Zdjęcie z orzeszkami świetne! Mój kradł czekoladę...najchętniej łącznie z papierkiem,kurzem i co się tylko przykleiło:cool3: Cudny ten Twój złodziejaszek:loveu:.[/quote] Dzięki! Mam do niego słabość. Do niego i do jego niecnych pomysłów..;)
  5. Chyba któś idzie...No, to już po nim! [url]http://images40.fotosik.pl/158/a2703a00cb8b2f3f.jpg[/url]
  6. Dziewięć kilogramów. Dwadzieścia centymetrów w kłębie. Prawie trzy lata. Rodzice nieznani. Charakter....cięęęęężki... Miłość - patyczki, im miejszy tym lepszy... Moje szczęście :loveu: [url]http://images48.fotosik.pl/162/5c893b444a27433e.jpg[/url] [url]http://images47.fotosik.pl/162/6c884ffdba80ad20.jpg[/url] [url]http://images37.fotosik.pl/158/ba612bc92f1cbdf6.jpg[/url] Złodziej świąteczny... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e4fee32d113e8f5.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/162/2e4fee32d113e8f5.jpg[/IMG][/URL] Zielono mi... [url]http://images41.fotosik.pl/158/6028ab1159bc94fb.jpg[/url]
  7. Wplaciłam z tego co pamiętam w piątek. Przelew pocztowy podobno musi dojść do dwóch dni roboczych, czyli w poniedziałek..Może dzisiaj się pojawi... W każdym razie mam potwierdzenie. Sprawdzę jutro, jeżeli do tego czasu nic się nie zmieni..
  8. Laro kochana, ja wpłaciłam przelewem pocztowym, za bazarki i na Dygusiową razem...:shake: Napisałam w opisie za co....Nie doszło jeszcze?
  9. No to czekamy na Allegro i na setki e-maili i telefonów od ludzi zakochanych we Frani tak jak my! :multi:
  10. Jutro dalsze ogłoszenia...mam teraz w pracy takie sobie zamieszanie....
  11. [B][U]FRANIA MA OGŁOSZENIA NA:[/U][/B] ALEGRATKA PAJĘCZYNA ROZGŁOS.NET GUMTREE.KATOWICE E-ZWIERZAK OJEJ KATOWICZAK HIPEROGŁOSZENIA NASIPUPILE SZERLOK.KATOWICE Telefon z tego wszystkiego podałam Lary, adres emailowy mój i jej. :oops: A Larę prosimy jeszce o wklejenie na pierwsza stronę zdjęć dmienionej Frani! I o podmienienie zdjęć na Allegro! Albo o osobne Allegro dla Frani?
  12. [SIZE=4][COLOR=darkslateblue] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B]Dom[/B] - ach... Skąd żeście wzięli tych ludzi? Też chce takich dla 'swoich' psiaków. Oceniam 10 na 10 i skończyła się skala :loveu:. W życiu nie byłam tak pewna że zostawiam psa w dobrych rękach. Gratuluje osobą które koordynowały psiaka. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=darkslateblue] [/COLOR][/SIZE]
  13. Reyes kochana dziewczyno! :loveu: :loveu: :loveu: Jak się fajnie czyta Twoje słowa! Tak strasznie się cieszę! I jeszcze raz: [CENTER][SIZE=4][COLOR=mediumturquoise]WIELKIE PODZIĘKOWANIA I UKŁONY W TWOJĄ STRONĘ!![/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  14. W chwili wolnej Laro, zmien tytuł wątku! :lol:
  15. Witamy Larę! :loveu: :loveu:
  16. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a644477c53b1e52.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/162/8a644477c53b1e52.jpg[/IMG][/URL]
  17. Dzisiaj też nikt nie dzwonił,ale może jutro?
  18. Dobranoc Zuzanko! To pierwsza noc w Twoim prawdziwym najlepszym domku! :loveu:
  19. Do góry Dygusiowa, po domek!
  20. Czekamy na wieści..
  21. Jutro podam Pani Ani mój adrea e-mailowy i potem nic tylko pozostanie nam czekanie na relacje... A i tak nie mogę przestać o niej myśleć...
  22. Jasza

    Metamorfozy

    To ja jeszcze dodam Zuzankę.. [B]Lara[/B] założyła jej wątek :loveu:, ja po nią pojechałam do schroniska w sobotę, była u mnie dwa dni (nie zapomnę tej myszki do końca życia, zakochałam się w niej na zabój...)Zdjęcia w schronisku robiła [B]Maciaszek :loveu:[/B], pozostałe ja. Dzisiaj wczesnym rankiem Zuzia zawitała w swoim nowym domu, u wspaniałej rodziny w Białymstoku. Dzielna [B]Reyes [/B]zawiozła ją w nocy pociągiem! :calus: A poczekamy na zdjęcia z nowego domu, tego prawdziwego, to dopiero będzie... To Zuzanka w schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/482/b9b5c1028bc0413b.jpg[/IMG][/URL] A tak u mnie. Spacer na Górze Hugona.. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b85db8f413713f25.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/161/b85db8f413713f25med.jpg[/IMG][/URL] A tak w dmu...jeszcze u mnie... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/806501bea25c9483.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/157/806501bea25c9483med.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze spacerek.. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c0bea149624b5630.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/161/c0bea149624b5630med.jpg[/IMG][/URL]
  23. Zuzia ( dzięki Reyes ) dotarła na miejsce! Rozmawiałam z Reyes rano około siódmej, podróż była z niespodziankami :cool3: ( ale to już R. opowie...). Rozmawiałam też z Panią Anią z Białegostoku. Zuzia troszkę zdezorientowana, ale wszyscy są szczęśliwi. Boże, jak się cieszę! :loveu: Będę z Panią Anią w kontakcie e-mailowym, mamy obiecane zdjęcia, ale niech najpierw się soba nacieszą! [SIZE=3][COLOR=darkorchid]Reyes, bardzo, bardzo serdecznie Ci dziękuję![/COLOR][/SIZE] Jedź szczęśliwie i bezpiecznie do domu. Czekamy na Twoje relacje. Też się w Zuzi zakochałaś?
  24. Chyba jeszcze nie wiem jak sie wkleja kilka zdjęć w jednym poście... Reyes i Zuzia będą na miejscu około szóstej. Trzymajcie kciuki za ich szczęśliwą i bezpieczną podróż!
×
×
  • Create New...