Nasze małe lwiątko!!
Mam już Franię na pulpicie komputera w pracy... :loveu:
Dzięki Maciaszku Tobie i Amikat za załatwienie fryzjera..
Załatwienie, to nie znaczy..załatwienie: :boom:
tylko ..no wiadomo...
Cha, cha, cha...A Lara się już niecierpliwi i sms-ujemy..:lol:
A myślałam, że będzie miała niespodziankę.
Już wie wszystko o Zuzi, Frani, Lisiczce-Tinie, Dygusiowej i Kornelii...
Kupiłam czerwoną obrożę i smyczkę...
A co do wysmyknięcia, to tfu, tfu, proszę odpukać, albo co..
No, to już jutro.
Przed Zuzią ostatnia noc w schronisku!
Ja też się pochwalę, bo chociaż to Wiewiórka wzięła Franię na tymczas, to ja ją ze schroniska zabrałam do niej...
To Frania z katowickiego schroniska, jeszcze na Milowickiej...
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/49/a2f8b33b699dddb9.jpg[/IMG][/URL]
Kuzyn ściągnął mi free commandera żebym mogła rozpakować te zdjęcia. :cool3:
FRANKA JEST PRZEPIĘKNA!!!
OGON BOSKI!!!
[SIZE=4][COLOR=darkred]WKLEI JĄ KTOŚ NA METAMORFOZY?[/COLOR][/SIZE]
Wiewiórko!
U Ciebie Frania odżyła, patrz jak się śmieje ten pychol! :loveu:
Basiapron, piękniste zdjęcia!
[SIZE=3]Wielkie podziękowania! :multi:[/SIZE]
Ja mam na weekend Zuzię u siebie, ale od Poniedziałku biorę się za ogloszenia!
Będą się bić o Franię!
Czekam aż Lara przyjdzie, niech doda zdjęcia na pierwsza stronę wątku!
I na Allegro wspólne.
JEŻELI KTOŚ JEST CHĘTNY DO ROBIENIA OGŁOSZEŃ TO ZAPRASZAMY!
I DO POZAPRASZANIA CIOTEK NA WĄTEK FRANI!!
Jeżeli Maciaszek zadzwoni do schroniska to ja je mogę jutro odebrać bo jadę po Zuzię .
Mogę je potem przesłać na Twój adres.;)
Zresztą nawet jeśli Maciaszk nie zadzwoni to ja sama mogę zapytać, tylko nie wiem czy wtedy mi dają...
Czekamy, czekamy!
Dziewczyny dziękuję!
Basiapron, masz PW...
Nie wiem co jeszcze pisać...Strasznie się cieszę!
Wiewiórko, ukłon w Twoją stronę!
:loveu::loveu:
Tak się cieszę bardzo, że nie macie pojęcia!
Dzisiaj idziemy z Reksiem po obrożę i smycz dla Zuzi.
Będę przymierzać na jego szyjkę, bo chyba coś podobny rozmiar.
Czuję się tak jakby Zuzanka miała do mnie trafić na stałe jako mój drugi pies!
(Moje marzenie nie do zrealizowania na razie..)
Franeczko, czy Ty się tego spodziewałaś?
Najpierw podróż do Wiewiórki, potem [B]FRYZJER [/B],
teraz [B]SESJA ZDJĘCIOWA[/B]...
Dzięki dziewczyny!! :loveu:
Jakimi kryteriami kierować ię przy rozsyłaniu wątku? (nie tylko tego, ale w ogóle..)
Ja do tej pory wysyłałam tym którzy mają najwięcej postów napisanych..
Ewentualnie w przypadku innych spraw, szukam użytkowników najbliższych "lokalnie"...