Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Przepraszam , tak to chaotycznie napisałam, pies zginął w wypadku. Pan nie może się po tym pozbierać. Bardzo chce mieć psa, jak najszybciej. Gadatliwy strasznie. Wrażenie na średnie cztery. Ale może to szansa dla Maxa? Czekajmy do jutra , może się ktoś odezwie...
  2. Napisałam PW do wszystkich których znalazłam z Cieszyna i którzy są aktywni na Dogo... Kto pomoże?
  3. I znowu dzwonił Pan (inny ) w sprawie Maxa. Miał trzy lata owczarka, z którym chodził do pracy ( pracuje jako ochroniarz lub portier). Bardzo był z nim zżyty. Pies był mieszańcem ON-ka i owczarka belgijskiego. Co prawda Pan myślał, że max to rasowy owczarek ale jak usłyszał, ze to mix, to się nie zmartwił zbytnio. Myślał, że jutro już mu go ktoś przywiezie...:diabloti: Pan mieszka w Cieszynie. Obiecałam mu, że odezwię się do niego w tym tygodniu w sprawie wizyty przedadopcyjnej. Znamy kogoś z Cieszyna?
  4. Nie wierzę własnym oczom!!! :loveu: :loveu: :loveu: Witamy na Dogomanii!!! To Wam należą sie podziękowania za to, że Zuzia z ciasnego boksu trafiła do wspaniałego , prawdziwego DOMU! Ona była u mnie tylko dwa dni, a ja ciągle o niej myślę! Jak się ta pierwsza kąpiel udała? Bo nasze próby były trochę marne...Tak jak pisałam, Zuzia wyskoczyła trzy razy z wanny i w zasadzie miała tylko plecy umyte :evil_lol: Czekamy teraz w takim razie na zdjęcia, no i dalsze relacje! [CENTER][SIZE=4][COLOR=yellowgreen]WITAMY!!![/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  5. Dzwonił dzisiaj Pan w sprawie Maxa. Z ogłoszenia w Jarmarku. Ale okazało się, że szuka suczki ( samiczki :angryy:) i to rasowej....:angryy: Szybko się rozłączył!
  6. Aldira, a może pomożesz w ogłoszeniach?
  7. Nie ma domku, a to dziwne, bo Torcia jest piękna, w rzeczywistości ma pyszczek jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach, poza tym jest całkiem młodziutka jeszcze... [SIZE=1]Laro, w sobotę mój tata ma urodziny.[/SIZE] [SIZE=1]Właściwie to urodziny mają też: mój brat, jego żona, ich syn i mój mąż...[/SIZE] [SIZE=1]I jedziemy z tej okazji na wyprawę w góry.[/SIZE] [SIZE=1]Z Reksiem oczywiście! :lol:[/SIZE]
  8. Dodałam Franię na portale: pineska szerlok.opole szerok.kraków szerlok.wrocław otopies
  9. Maciaszku, ja wysyłam zawsze przelewem pocztowym ( wpłata na konto bankowe w ciągu dwóch dni roboczych). Inaczej nie mogę...
  10. Mam nadzieję Bingo-Verterku, że już niedługo te pieniądze nie będą ci potrzebne w ogóle, bo pojedziesz do wspaniałego domku! :lol:
  11. To trzeba podwioć, potroić i co tam jeszcze, wysiłki, żeby znaleźć France dom! ;)
  12. Puszczaj! Ja już nie pozuję! [url]http://images50.fotosik.pl/162/506907898af953bc.jpg[/url] I jeszcze z ukochanym patykiem... [url]http://images38.fotosik.pl/158/c45c9434e65c664b.jpg[/url] [url]http://images43.fotosik.pl/162/146f5f1ba84d3920.jpg[/url] [url]http://images45.fotosik.pl/163/2155cd3c387516d3.jpg[/url] W drodze na Szyndzielnię.. [url]http://images43.fotosik.pl/165/250262df93833b05.jpg[/url]
  13. [URL]http://images39.fotosik.pl/158/bd7b51f11531301c.jpg[/URL] Nie ma synek kompleksów! :diabloti:
  14. Czekaj teraz Franka na telefony i e-maile!
  15. Maciaszku, pieniądze przelałam wczoraj. Pani Ania z Białegostoku napisała mi, że u Zuzi wszystko w porządku jak najlepszym. Przyzwyczaja się powoli i ciągle za nimi drepcze ( oj, dreptała i za mną i nabijała kilometry w naszym małym mieszkanku...;)). W najbliższym czasie będą zdjęcia. Podałam swój adres e-mailowy. Całuski Zuzanko dla Ciebie!:loveu:
  16. Przekażę Małemu jak wrócę z pracy... Ucieszy się!
  17. Cześć Dygusiowa! :lol:
  18. Szkuj się, szykuj...:lol:
  19. Żeby ich spiekło na amentus w takim razie..i żeby ich moskity zeżarły....:angryy:
  20. Dobranoc, dosyć spacerów... [url]http://images44.fotosik.pl/163/948155a0a65a14cf.jpg[/url]
  21. A takie mam zęby straszne.... [url]http://images39.fotosik.pl/158/bd7b51f11531301c.jpg[/url]
×
×
  • Create New...